Pětice soutěžících nasbírala po devíti bodech. Vítěze neurčila ani Supertrefa a tak musel ke slovu přijít los. Ten byl nakloněn Hanně Nečasové z Lipovce, která se tak stala vítězkou kola. V redakci Blanenského deníku Rovnost, Rožmitálova 14, Blansko, na ni čekají drobné věcné ceny. V průběžném pořadí zůstává na prvním místě Marcela Pernicová z Jedovnic. V posledním kole však vyšla bodově naprázdno a její náskok na čele soutěže se ztenčuje.

Tipliga výsledky zápasů 7. kola

1. Blansko – Konice 2:2 0
2. Rájec – IE Znojmo 2:0 1
3. Rousínov – Ráječko 2:0 1
4. Velká n. V – Boskovice 1:1 0
5. Kunštát – Blansko B 2:0 1
6. Olešnice – Drnovice 0:1 2
7. Černá Hora – Medlánky nehráno
8. Boskovice B – Lipovec 3:2 1
9. Vilémovice – Kotvrdovice 2:0 1
10. Lažánky – Jedovnice B 2:2 0
Počet branek: 24

1. místo BL0030 Nečasová Hanna, Lipovec 9 bodů, Supertrefa 26

Tipliga 7. kolo

BL0101 Jirušek František, Holešín 9
BL0024 Nečas Pavel, Holešín 9
BL0115 Nečasová Jana, Holešín 9
BL0110 Šoba Pavel, Brno 9
BL0108 Bačkovský Pavel, Budišov 6
BL0039 Dobrovský Radek, Blansko 6
BL0065 Hájek Petr, Lhota Rapotina 6
BL0041 Henek Roman, Blansko 6
BL0055 Hrdlička Jan, Blansko 6
BL0097 Kocmanová Martina, Jedovnice 6
BL0031 Nečas Michal, Lipovec 6
BL0073 Nečas Antonín, Blansko 6
BL0018 Nečasová Veronika, Holešín 6
BL0105 Pavlíček Richard, Petrovice 6
BL0060 Pernica Marek, Jedovnice 6
BL0005 Pokorný Jan, Blansko 6
BL0010 Procházka Zbyněk, Vyškov 6
BL0003 Reška Martin, Blansko 6
BL0084 Skoták Jan, Veselice 6
BL0036 Souček Matěj, Blansko 6
BL0094 Součková Zdenka, Blansko 6
BL0035 Součková Jana, Blansko 6
BL0007 Stehlík Jiří, Kotvrdovice 6
BL0091 Šebela Rudolf, Blansko 6
BL0099 Škaroupka Víťa, Spešov 6
BL0049 Zálešák Stanislav, Lipovec 6
BL0042 Bábindeli Dušan, Blansko 3
BL0076 Bednář Miroslav, Voděrady 3
BL0022 Červenka Štefan, Blansko 3
BL0098 Dvořák Petr, Blansko 3
BL0028 Flek Zdenek, Vysočany 3
BL0126 Gottwaldová Romana, Podomí 3
BL0089 Havlová Eva, Kunštát 3
BL0064 Hertl Miroslav, Blansko 3
BL0026 Horák ml. Zdeněk, Ostrov 3
BL0027 Horák st. Zdeněk, Ostrov 3
BL0062 Kolísek Lukáš, Ostrov 3
BL0047 Král Jaroslav, Vysočany 3
BL0093 Kučera Jan, Blansko 3
BL0118 Kučerová Božena, Blansko 3
BL0085 Močičková Iva, Letovice 3
BL0103 Musil Miroslav, Křtiny 3
BL0113 Musil ml. Miroslav, Křtiny 3
BL0053 Nečas II Pavel, Blansko 3
BL0095 Němcová Marie, Ráječko 3
BL0069 Němec Jiří, Bořitov 3
BL0068 Němec František, Ráječko 3
BL0112 Neuman Petr, Adamov 3
BL0011 Pavlů Jaroslav, Spešov 3
BL0015 Procházka Antonín, Adamov 3
BL0106 Rychnovský Pavel, Skalice 3
BL0034 Souček Michal, Blansko 3
BL0104 Svánovský Břetislav, Lipůvka 3
BL0121 Svánovský Petr, Blansko 3
BL0050 Sychra Antonín, Boskovice 3
BL0109 Šoba Milan, Olomučany 3
BL0013 Ťoupek Karel, Blansko 3
BL0048 Urbánek Jan, Vilémovice 3
BL0066 Vašíček Libor, Petrovice 3
BL0067 Vašíčková Marta, Petrovice 3
BL0079 Vašina Oldřich, Blansko 3
BL0077 Veselý Milan, Boskovice 3
BL0114 Veselý Jan, Adamov 3
BL0014 Zuzák Emil, Blansko 3
BL0092 Sedlák František, Úsobrno 1
BL0023 Bohatec Ladislav, Kladoruby 0
BL0080 Dostal Štefan, Blansko 0
BL0037 Dvořáček Milan, Olomučany 0
BL0058 Dvořák Voloďka, Blansko 0
BL0119 Flax Stanislav, Skalice 0
BL0025 Gottwald Vojtěch, Kulířov 0
BL0088 Havel Radek, Kunštát 0
BL0090 Havlová Lucie, Letovice 0
BL0056 Hlaváček Vojtěch, Blansko 0
BL0021 Hloušek Zdeněk, Lipovec 0
BL0078 Janča Jiří, Lipovec 0
BL0083 Jokeš Jan, Svitávka 0
BL0125 Kala Stanislav, Vysočany 0
BL0102 Klíma Pavel, Olomučany 0
BL0019 Krejčí Jan, Kotvrdovice 0
BL0120 Kučera Milan, Vilémovice 0
BL0123 Landa Karel, Rájec-Jestřebí 0
BL0124 Landa st. Karel, Rájec-Jestřebí 0
BL0087 Močička Ivan, Letovice 0
BL0086 Močičková Zdenka, Letovice 0
BL0081 Musil Radomír, Suchdol 0
BL0100 Mynařík Zdeněk, Sloup 0
BL0032 Mynařík Jiří, Blansko 0
BL0072 Opavský Bohumil, Blansko 0
BL0059 Pernicová Marcela, Jedovnice 0
BL0040 Pliska Milan, Krásensko 0
BL0051 Pospíšil Václav, Kotvrdovice 0
BL0038 Pytela Karel, Bukovinka 0
BL0075 Radiměřský Jan, Lysice 0
BL0033 Richtr Jaroslav, Velké Opatovice 0
BL0082 Staňková Pavla, Svitávka 0
BL0009 Stehlík st. Jiří, Kotvrdovice 0
BL0020 Ševčík Josef, Ráječko 0
BL0043 Šperka Květoslav, Blansko 0
BL0044 Šperková Emilie, Blansko 0
BL0107 Štěpánek Zbyněk, Olomučany 0
BL0004 Štrajt Milan, Ostrov 0
BL0122 Šváb Karel, Ostrov 0
BL0001 Vazovan Pavel, Olešná 0
BL0045 Zouhar Miloš, Vysočany 0
BL0046 Zouhar Marcel, Vysočany 0
BL0063 Kolísek Petr, Ostrov –3
BL0116 Kuchař Jiří, Blansko –3
BL0061 Marušák Stanislav, Blansko –3
BL0117 Musilová Petra, Svitávka –3
BL0008 Stehlík David, Kotvrdovice –3
BL0054 Svěrák Jan, Blansko –3
BL0017 Škaroupka Jiří, Ráječko –3
BL0070 Šterc ml. Karel, Blansko –3
BL0002 Štrof Bedřich, Blansko –3
BL0111 Tintěra Silvestr –3
BL0071 Viška Roman, Letovice –3
BL0012 Zaoral Michal, Blansko –3
BL0074 Zřídkaveselý Vladimír, Jedovnice –3
BL0096 Filip David, Jedovnice –6
BL0057 Pernica Josef, Blansko –6
BL0006 Pokorný Petr, Blansko –6
BL0052 Stloukal Jaroslav, Vavřinec –6
BL0016 Škaroupka Martin, Olomučany –6
BL0029 Škaroupková Lucie, Ráječko –6
Průběžné pořadí Tipligy po 7. kole

1. místo

BL0059 Marcela Pernicová, Jedovnice 41
2. místo

BL0041 Roman Henek, Blansko 38
3. místo

BL0065 Petr Hájek, Lhota Rapotina 35
BL0060 Marek Pernica, Jedovnice 35
BL0005 Jan Pokorný, Blansko 35
BL0003 Martin Reška, Blansko 35
BL0064 Miroslav Hertl, Blansko 35
BL0034 Michal Souček, Blansko 35
9. místo

BL0024 Pavel Nečas, Holešín 32
BL0018 Veronika Nečasová, Holešín 32
BL0035 Jana Součková, Blansko 32
BL0068 František Němec, Ráječko 32
BL0014 Emil Zuzák, Blansko 32
BL0071 Roman Viška, Letovice 32
BL0012 Michal Zaoral, Blansko 32
16. místo

BL0091 Rudolf Šebela, Blansko 30
17. místo

BL0030 Hanna Nečasová, Lipovec 29
BL0022 Štefan Červenka, Blansko 29
BL0048 Jan Urbánek, Vilémovice 29
BL0067 Marta Vašíčková, Petrovice 29
BL0054 Jan Svěrák, Blansko 29
22. místo

BL0103 Miroslav Musil, Křtiny 27
23. místo

BL0039 Radek Dobrovský, Blansko 26
BL0084 Jan Skoták, Veselice 26
BL0007 Jiří Stehlík, Kotvrdovice 26
BL0042 Dušan Bábindeli, Blansko 26
BL0076 Miroslav Bednář, Voděrady 26
BL0028 Zdenek Flek, Vysočany 26
BL0050 Antonín Sychra, Boskovice 26
BL0013 Karel Ťoupek, Blansko 26
BL0079 Oldřich Vašina, Blansko 26
BL0023 Ladislav Bohatec, Kladoruby 26
BL0051 Václav Pospíšil, Kotvrdovice 26
BL0038 Karel Pytela, Bukovinka 26
BL0020 Josef Ševčík, Ráječko 26
BL0004 Milan Štrajt, Ostrov 26
BL0008 David Stehlík, Kotvrdovice 26
BL0016 Martin Škaroupka, Olomučany 26
39. místo

BL0105 Richard Pavlíček, Petrovice 24
BL0094 Zdenka Součková, Blansko 24
BL0095 Marie Němcová, Ráječko 24
BL0102 Pavel Klíma, Olomučany 24
BL0107 Zbyněk Štěpánek, Olomučany 24
44. místo

BL0055 Jan Hrdlička, Blansko 23
BL0036 Matěj Souček, Blansko 23
BL0026 Zdeněk Horák ml., Ostrov 23
BL0011 Jaroslav Pavlů, Spešov 23
BL0025 Vojtěch Gottwald, Kulířov 23
BL0088 Radek Havel, Kunštát 0 23
BL0072 Bohumil Opavský, Blansko 23
BL0040 Milan Pliska, Krásensko 23
BL0075 Jan Radiměřský, Lysice 23
BL0009 Jiří Stehlík st., Kotvrdovice 23
BL0043 Květoslav Šperka, Blansko 23
55. místo

BL0110 Pavel Šoba, Brno 22
56. místo

BL0097 Martina Kocmanová, Jedovnice 21
BL0073 Antonín Nečas, Blansko 21
BL0093 Jan Kučera, Blansko 21
BL0106 Pavel Rychnovský, Skalice 21
60. místo

BL0031 Michal Nečas, Lipovec 20
BL0010 Zbyněk Procházka, Vyškov 20
BL0066 Libor Vašíček, Petrovice 20
BL0037 Milan Dvořáček, Olomučany 20
BL0083 Jan Jokeš, Svitávka 20
BL0044 Emilie Šperková, Blansko 20
BL0006 Petr Pokorný, Blansko 20
67. místo

BL0108 Pavel Bačkovský, Budišov 18
BL0099 Víťa Škaroupka, Spešov 18
BL0098 Petr Dvořák, Blansko 18
BL0047 Jaroslav Král, Vysočany 18
BL0078 Jiří Janča, Lipovec 18
72. místo

BL0027 Zdeněk Horák st., Ostrov 17
BL0085 Iva Močičková, Letovice 17
BL0069 Jiří Němec, Bořitov 17
BL0077 Milan Veselý, Boskovice 17
BL0080 Štefan Dostal, Blansko 17
BL0090 Lucie Havlová, Letovice 17
BL0021 Zdeněk Hloušek, Lipovec 17
BL0086 Zdenka Močičková, Letovice 17
BL0001 Pavel Vazovan, Olešná 17
BL0061 Stanislav Marušák, Blansko 17
BL0074 Vladimír Zřídkaveselý, Jedovnice 17
83. místo

BL0002 Bedřich Štrof, Blansko 16
84. místo

BL0049 Stanislav Zálešák, Lipovec 14
BL0062 Lukáš Kolísek, Ostrov 14
BL0053 Pavel Nečas II, Blansko 14
BL0056 Vojtěch Hlaváček, Blansko 14
BL0032 Jiří Mynařík, Blansko 14
BL0052 Jaroslav Stloukal, Vavřinec 14
90. místo

BL0092 František Sedlák, Úsobrno 13
BL0119 Stanislav Flax, Skalice 13
92. místo

BL0101 František Jirušek, Holešín 12
93. místo

BL0058 Voloďka Dvořák, Blansko 11
BL0019 Jan Krejčí, Kotvrdovice 11
BL0120 Milan Kučera, Vilémovice 11
BL0057 Josef Pernica, Blansko 11
97. místo

BL0115 Jana Nečasová, Holešín 10
BL0126 Romana Gottwaldová, Podomí 10
BL0118 Božena Kučerová, Blansko 10
BL0112 Petr Neuman, Adamov 10
101. místo

BL0104 Břetislav Svánovský, Lipůvka 9
BL0045 Miloš Zouhar, Vysočany 9
BL0046 Marcel Zouhar, Vysočany 9
104. místo

BL0015 Antonín Procházka, Adamov 8
BL0063 Petr Kolísek, Ostrov 8
BL0017 Jiří Škaroupka, Ráječko 8
BL0070 Karel Šterc ml., Blansko 8
108. místo

BL0109 Milan Šoba, Olomučany 7
BL0114 Jan Veselý, Adamov 7
BL0116 Jiří Kuchař, Blansko 7
BL0111 Silvestr Tintěra, 7
112. místo

BL0121 Petr Svánovský, Blansko 5
BL0125 Stanislav Kala, Vysočany 5
BL0096 David Filip, Jedovnice 5
BL0029 Lucie Škaroupková, Ráječko 5
116. místo

BL0100 Zdeněk Mynařík, Sloup 4
117. místo

BL0081 Radomír Musil, Suchdol 3
118. místo

BL0124 Karel Landa st., Rájec-Jestřebí 2
BL0087 Ivan Močička, Letovice 2
120. místo

BL0113 Miroslav Musil ml., Křtiny 1
BL0122 Karel Šváb, Ostrov 1
122. místo

BL0033 Jaroslav Richtr, Velké Opatovice –2
123. místo

BL0117 Petra Musilová, Svitávka –5
124. místo

BL0089 Eva Havlová, Kunštát –7
BL0123 Karel Landa, Rájec-Jestřebí –7
BL0082 Pavla Staňková, Svitávka –7