HLASUJTE V PRAVÉM HORNÍM ROHU

Na začátku každého měsíce představíme čtveřici vybraných sportovců, kteří svým výkonem rozčeřili zdejší vody a pokud možno dosáhli i za hranice okresu. Každý pak bude mít možnost celý měsíci hlasovat na internetových stránkách o svém favoritovi. S vítězem ankety přineseme v následujícím měsíci rozhovor v tištěném Deníku.

SPORTOVCI MĚSÍCE LEDNA

Lukáš Vydržel, hokej HC Blansko

Po zranění brankářské jedničky Musila naskočil v krajské hokejové lize do branky Blanska. S jeho příchodem se Blanenští chytili několika výhrami a do play off postoupili s výhodou domácího ledu. Vydržel se blýsknul efektními zákroky zejména při tradičním derby s Boskovicemi.

Luboš Dudík, stolní tenis ČKD Blansko

Stolní tenista ČKD Blansko táhne svůj tým v divizi. Blansko ztrácí na vedoucí Tišnov tři body a ještě je stále ve hře o postup do třetí ligy. Dudík si zatím v letošní soutěži připsal jedinou porážku. Skvělou formu potvrdil i na přeboru kraje, který začátkem ledna suverénně vyhrál.

Josef Rimpler, minigolf MGC Jedovnice

Ostřílený minigolfový matador se z lednového přeboru republiky smíšených dvojic vrátil se zlatou medailí. Jedovnického minigolfistu doplnila ve dvojici přerovská hráčka Petra Coufalíková. Ve finále si Rimpler s Coufalíkovou poradili s favority turnaje Machem a Kouřilovou.

Jana Sotáková, atletika ASK Blansko

Velký talent blanenské atletiky. Loni Sotáková vyhrála v kategorii starších žaček, co se dalo. Výtečně pokračovala na přelomu roku i v hale. Na Mistrovství Moravy a Slezska vybojovala už v kategorii dorostenek mistrovský titul a výkonem 3 148 bodů si zlepšila osobní maximum.