4.kolo soutěží OFS Blansko:
muži – neděle 31. 8. v 16.30,
1.kolo soutěží OFS Blansko: dorostu – neděle 31. 8. ve 14.15
2.kolo soutěží OFS Blansko: žáci – neděle 31.8. v 10.00


OP II
neděle 31.8. (16.30)
Vavřinec – Letovice (Svitavy, Svitavy, Svitavy) Blansko, Mlýnská ul. – rekonstrukce hřiště, Lysice – Boskovice B (Kučírek, Nečas, Barák), Sloup – Blansko B (so, 30.08., 16.30) – (Krejčíř, Kocák, Manoušek), Bořitov – Kotvrdovice (Rek st., Sychra, Hlubinka), Drnovice – Doubravice (Strya st., Musil, Pivoda), Kořenec – Rudice (Brno-venkov, Brno-venkov, Slezák), Jedovnice – Vísky (Brno-město, Brno-město, Brno-město).


OP III
neděle 31.8. (16.30)
Šošůvka – Úsobrno (Mořkovský, Ševčík, Landa), Ostrov – Vysočany (Brno-město, Bednář Jan, Bureš), V.Opatovice – Knínice (30.08., 16.30) – (JmKfs, Pinkava, Bureš), Kunštát B – Vilémovice (30.08., 16.30) – (Zouhar, Landa, Mořkovský), Ráječko B – Olomučany (30.08., 16.30) – (Nečas, Kučírek, Pospíšil Jiří), Skalice – Lipůvka (Svitavy, Svitavy, Flek), Olešnice B – Lažany (30.08., 16.30) – Janča, Ševčík, Pivoda).


OP IV
neděle 31.8. (16.30)
Vranová – Cetkovice (Krejčíř, Šmétka, Přikryl), Březová B – Svitávka (Švancara), Benešov – Valchov (Brno-venkov, Brno-venkov, Borek), Bořitov B – Vilémovice (14.15) – (Hlubinka, Rek st., Sychra), Voděrady – Doubravice B (Pospíšil Jiří), Kořenec B – Lažánky (14.15) – (Slezák), Lomnice – Adamov (30.08., 16.30) – (Stloukal, Sychra).


II.třída - OP dorost, sk. A
neděle 31.8 (14.15)
Rudice – Kotvrdovice (30.08., 16.30) – (Hřebíček Jan), Olomučany – Lipovec (14.15) – (Bednář Jan, Bureš), Lažany – Jedovnice (14.00) – (Grenar), Ráječko – Vavřinec (13.30) – (Barák), Sloup – Adamov (30.08., 14.15) – (Kocák).

II.třída - OP dorost, sk. B
neděle 31.8. (14.15)
Lysice – Černá Hora (Nečas), Vísky – Svitávka (Krejčíř, Šmétka, Přikryl), Skalice – Lipůvka (Flek), Kořenec – Voděrady (30.08., 16.30) – (Slezák).


OP žáci A

neděle 31.8. (10.00)
Ráječko – Černá Hora (30.08., 14.00) – (Kučírek), Lipovec – Blansko B (Kučírek), Ostrov – Rájec – Jestřebí (Nečas), Sloup – Rudice (Pospíšil Jiří) v Šošůvce, Vavřinec – Adamov (10.30) – (Hřebíček Jan) Blansko, Mlýnská ul., rekonstrukce hřiště,Kotvrdovice – Jedovnice (Ševčík).

OP žáci B
neděle 31.8. (10.00)
Drnovice – Svitávka (14.15) – (Pivoda), Cetkovice – Knínice (14.00) – (Borek), Lysice – Doubravice (Borek), Benešov – Boskovice B (Hlubinka), Kunštát – Vísky (30.08., 14.30) – (Landa, Zouhar), Voděrady – Olešnice (30.08., 15.00) – (Bednář Jan).


Výměna

Brno – město – III. třída
Slovan B – Svratka B (28.08., 17.30) – (Rek st., Jalový, Divácký)
Svitavy – II.třída
Čistá – Horní Újezd (30.08., 16.30) – (Divácký, Rek st.)
Svitavy – III.třída
Opatovec – Moravská Třebová C (30.08., 16.30) – (Karandyszewsk, Flek)
Brno – venkov – II.třída
Ochoz – Žabčice (31.08., 16.30) – (Zouhar, Janča)
Brno – venkov – III.třída
Babice n/Svit. – Blažovice (31.08., 16.30) – (Kocák, Stloukal) v Blažovicích
Brno – město – II.třída
Bohunice B – Svratka B (31.08., 16.30) – (Manoušek, Hřebíček Jan)
Brno – město – III.třída
Medlánky B – Start (31.08., 16.30) – (Jalový, Štěpánek)
Jihomoravský kraj – I.B, sk. A
Kunštát – Černá Hora (31.08., 16.30) – (Svoboda V.)
Jihomoravský kraj – I.B, sk. A
Olešnice – Rousínov B (31.08., 16.30) – (Divácký)
MSDŽ, sk. C – ženy
Lažany – Ráječko (31.08., 16.30) – (Grenar)
MSDŽ, sk. C – ženy
Kunštát – Kotvdovice (31.08., 10.00) – (Mořkovský)