Nejpřesnější mušku měl Richard Pavlíček z Petrovic, který se v desti zápasech mýlil jen jednou a stal se vítězem kola. V redakci Blanenského deníku Rovnost, Rožmitálová 14, na něj čekají drobné ceny.

Výsledky zápasů 11. kola Fortuna ligy:
1. Blansko – Napajedla 4:0 1
2. Boskovice – Žďár 3:4 2
3. Rájec – Sparta Brno 2:0 1
4. Bavory – Ráječko 1:0 1
5. Černá Hora – Kohoutovice 3:1 1
6. Kunštát – Olešnice 1:2 2
7. Lipovec – Tišnov 0:1 2
8. Boskovice B – Blansko B 0:4 2
9. V. Opatovice – Ráječko B 5:2 1
10. Voděrady – Adamov 2:6 2

Počet branek: 41

Výsledky 11. kola Fortuna ligy:

1. místo – BL0033 Pavlíček Richard, Petrovice 17 bodů
BL0019 Hájek Petr, Lhota Rapotina 14
BL0051 Henek Roman, Blansko 14
BL0038 Kitnerová Radka, Blansko 14
BL0109 Landa Karel, Rájec 14
BL0110 Landa st. Karel, Rájec 14
BL0095 Pacas Dobromil, Adamov 14
BL0097 Pernica Pavel, Blansko 14
BL0012 Radiměřský Jan, Lysice 14
BL0113 Svánovský Petr, Lipůvka 14
BL0005 Válek Michal, Kotvrdovice 14
BL0023 Bačkovský st. Pavel, Budišov 11
BL0072 Bohatec Ladislav, Kladoruby 11
BL0102 Dobrovský Radek, Blansko 11
BL0068 Dostal Štefan, Blansko 11
BL0049 Dvořák Voloďka, Blansko 11
BL0027 Havlová Lucie, Letovice 11
BL0042 Kolísek Petr, Ostrov 11
BL0037 Král Jaroslav, Vysočany 11
BL0111 Landová Jaroslava, Rájec 11
BL0025 Močička Ivan, Letovice 11
BL0013 Mrázek Petr, Šošůvka 11
BL0075 Němec František, Ráječko 11
BL0064 Pernica Josef, Blansko 11
BL0122 Pernica Vítězslav, Rudice 11
BL0096 Pernicová Silvie, Blansko 11
BL0035 Šafařík Radim, Olomučany 11
BL0099 Ševčík II Josef, Podomí 11
BL0071 Škaroupka Jiří, Ráječko 11
BL0108 Štěpánek Vít, Olomučany 11
BL0101 Trunda Josef, Adamov 11
BL0047 Vašek Jan, Šebetov 11
BL0011 Zaoral Michal, Blansko 11
BL0106 Zbytovský Jan, Blansko 11
BL0048 Bednář Miroslav, Voděrady 8
BL0121 Červenka Štefan, Blansko 8
BL0036 Flek Zdeněk, Vysočany 8
BL0078 Horák Zdeněk, Ostrov 8
BL0058 Hrdlička Jan, Blansko 8
BL0060 Hruška Luboš, Petrovice 8
BL0091 Kakáč Ivo, Veselice 8
BL0123 Kolářová Pavla, Lysice 8
BL0044 Kolísek Lukáš, Ostrov 8
BL0001 Kučera Milan, Vilémovice 8
BL0039 Kučerová Božena, Blansko 8
BL0079 Kuchařová Martina, Bořitov 8
BL0026 Močičková Zdenka, Letovice 8
BL0081 Musil Miroslav, Křtiny 8
BL0080 Nečas Pavel, Blansko 8
BL0103 Nečasová Hana, Lipovec 8
BL0129 Nečasová Jana, Holešín 8
BL0073 Němec Jiří, Bořitov 8
BL0062 Neuman Petr, Adamov 8
BL0056 Opavský Bohumil, Blansko 8
BL0112 Pernica Karel, Rudice 8
BL0004 Pospíšilová Naďa, Kotvrdovice 8
BL0045 Rychnovský ml. Pavel, Skalice 8
BL0088 Skoták Jan, Veselice 8
BL0021 Souček Michal, Blansko 8
BL0020 Součková Jana, Blansko 8
BL0055 Stloukal Jaroslav, Vavřinec 8
BL0070 Ševčík Josef, Ráječko 8
BL0069 Škaroupka Martin, Olomučany 8
BL0066 Šoba Milan, Olomučany 8
BL0046 Šoba Pavel, Brno 8
BL0016 Šperková Emilie, Blansko 8
BL0114 Štěpánek Zbyněk, Olomučany 8
BL0050 Šterc ml. Karel, Blansko 8
BL0116 Štrajt Milan, Ostrov 8
BL0052 Švéda Libor, Marianín 8
BL0053 Vazovan Pavel, Olešná 8
BL0085 Veselý Jan, Adamov 8
BL0094 Zouhar Marcel, Vysočany 8
BL0054 Dvořák Petr, Blansko 5
BL0009 Filip David, Kotvrdovice 5
BL0082 Gottwald Vojtěch, Kulířov 5
BL0127 Gotwaldová Romana, Podomí 5
BL0030 Havel Radek, Kunštát 5
BL0031 Havlová Eva, Kunštát 5
BL0125 Hlaváček Vojtěch, Blansko 5
BL0120 Horák ml. Zdeněk, Ostrov 5
BL0077 Jelínek Jiří, Ostrov 5
BL0090 Jokeš Jan, Svitávka 5
BL0040 Kučera Jan, Blansko 5
BL0083 Nečas Michal, Lipovec 5
BL0104 Nečas II Pavel, Holešín 5
BL0117 Nečasová Veronika, Holešín 5
BL0100 Němcová Marie, Ráječko 5
BL0065 Nesrovnal Aleš Olomučany 5
BL0098 Novotná Petra ,Boskovice 5
BL0002 Pokorný Petr, Blansko 5
BL0008 Pospíšil Václav Kotvrdovice 5
BL0014 Reška Martin, Blansko 5
BL0032 Richtr Jaroslav, Velké Opatovice 5
BL0006 Stehlík ml. Jiří, Kotvrdovice 5
BL0057 Svěrák Jan, Blansko 5
BL0074 Škaroupková Lucie, Ráječko 5
BL0017 Šperka Květoslav, Blansko 5
BL0092 Urbánek Jan, Vilémovice 5
BL0061 Vašíček Libor, Petrovice 5
BL0063 Vašíčková Marta, Petrovice 5
BL0067 Viška Roman, Letovice 5
BL0093 Zouhar Miloš, Vysočany 5
BL0024 Zřídkaveselý Vladimír, Jedovnice 5
BL0059 Hrušková Vlasta, Petrovice 2
BL0076 Musil Petr, Křtiny 2
BL0089 Pavlů Jaroslav, Spešov 2
BL0126 Pernica Marek , Jedovnice 2
BL0124 Petrů Ladislav, Blansko 2
BL0115 Pliska Milan, Krásensko 2
BL0003 Pokorný Jan, Blansko 2
BL0043 Rychnovský Pavel, Skalice 2
BL0034 Sedlák František, Úsobrno 2
BL0105 Souček Matěj, Blansko 2
BL0007 Stehlík st. Jiří, Kotvrdovice 2
BL0022 Bačkovský ml. Pavel, Budišov 0
BL0084 Bezděk Luboš, Šošůvka 0
BL0087 Dub Jan, Blansko 0
BL0029 Hájek Zbyněk, Letovice 0
BL0128 Handl Zdeněk, Adamov 0
BL0086 Kalík Jan, Němčice 0
BL0010 Musil Radomír, Suchdol 0
BL0119 Musil ml. Miroslav, Křtiny 0
BL0041 Nečas Antonín, Těchov 0
BL0107 Stojkovič Tomáš, Blansko 0
BL0015 Dvořáček Milan, Olomučany –1
BL0018 Hertl Miroslav, Dolní Lhota –1
BL0118 Krejčí Jan, Kotvrdovice –1
BL0028 Močičková Iva, Letovice –1

Průběžné pořadí Fortuna ligy po 11. kole:

1. místo
BL0019 Petr Hájek, Lhota Rapotina 73
2. místo
BL0078 Zdeněk Horák, Ostrov 67
3. místo
BL0033 Richard Pavlíček, Petrovice 64
BL0012 Jan Radiměřský, Lysice 64
BL0023 Pavel Bačkovský st., Budišov 64
BL0055 Jaroslav Stloukal, Vavřinec 64
7. místo
BL0095 Dobromil Pacas, Adamov 61
8. místo
BL0048 Miroslav Bednář, Voděrady 58
9. místo
BL0066 Milan Šoba, Olomučany 55
BL0017 Květoslav Šperka, Blansko 55
BL0063 Marta Vašíčková, Petrovice 55
12. místo
BL0079 Martina Kuchařová, Bořitov 52
BL0076 Petr Musil, Křtiny 52
14. místo
BL0110 Karel Landa st., Rájec 51
BL0071 Jiří Škaroupka, Ráječko 51
16. místo
BL0102 Radek Dobrovský, Blansko 50
BL0101 Josef Trunda, Adamov 50
18. místo
BL0097 Pavel Pernica, Blansko 49
BL0072 Ladislav Bohatec, Kladoruby 49
BL0025 Ivan Močička, Letovice 49
BL0075 František Němec, Ráječko 49
BL0112 Karel Pernica, Rudice 49
BL0014 Martin Reška, Blansko 49
24. místo
BL0113 Petr Svánovský, Lipůvka 48
25. místo
BL0085 Jan Veselý, Adamov 47
26. místo
BL0037 Jaroslav Král, Vysočany 46
BL0060 Luboš Hruška, Petrovice 46
BL0026 Zdenka Močičková, Letovice 46
BL0070 Josef Ševčík, Ráječko 46
BL0053 Pavel Vazovan, Olešná 46
BL0083 Michal Nečas, Lipovec 46
BL0057 Jan Svěrák, Blansko 46
BL0092 Jan Urbánek, Vilémovice 46
BL0061 Libor Vašíček, Petrovice 46
BL0024 Vladimír Zřídkaveselý, Jedovnice 46
36. místo
BL0062 Petr Neuman, Adamov 45
37. místo
BL0021 Michal Souček, Blansko 44
BL0052 Libor Švéda, Marianín 44
BL0074 Lucie Škaroupková, Ráječko 44
BL0089 Jaroslav Pavlů, Spešov 44
41. místo
BL0109 Karel Landa, Rájec 43
BL0039 Božena Kučerová, Blansko 43
43. místo
BL0103 Hana Nečasová, Lipovec 41
BL0100 Marie Němcová, Ráječko 41
45. místo
BL0027 Lucie Havlová, Letovice 40
BL0013 Petr Mrázek, Šošůvka 40
BL0044 Lukáš Kolísek, Ostrov 40
BL0002 Petr Pokorný, Blansko 40
BL0032 Jaroslav Richtr, Velké Opatovice 40
BL0093 Miloš Zouhar, Vysočany 40
51. místo
BL0088 Jan Skoták, Veselice 39
52. místo
BL0045 Pavel Rychnovský ml., Skalice 38
BL0054 Petr Dvořák, Blansko 38
54. místo
BL0051 Roman Henek, Blansko 37
BL0005 Michal Válek, Kotvrdovice 37
BL0036 Zdeněk Flek, Vysočany 37
BL0001 Milan Kučera, Vilémovice 37
BL0073 Jiří Němec, Bořitov 37
BL0056 Bohumil Opavský, Blansko 37
BL0016 Emilie Šperková, Blansko 37
BL0094 Marcel Zouhar, Vysočany 37
62. místo
BL0099 Josef Ševčík II, Podomí 36
BL0116 Milan Štrajt, Ostrov 36
BL0120 Zdeněk Horák ml., Ostrov 36
65. místo
BL0098 Petra Novotná, Boskovice 35
66. místo
BL0068 Štefan Dostal, Blansko 34
BL0049 Voloďka Dvořák, Blansko 34
BL0122 Vítězslav Pernica, Rudice 34
BL0020 Jana Součková, Blansko 34
BL0069 Martin Škaroupka, Olomučany 34
BL0065 Aleš Nesrovnal, Olomučany 34
72. místo
BL0106 Jan Zbytovský, Blansko 32
BL0082 Vojtěch Gottwald, Kulířov 32
74. místo
BL0030 Radek Havel, Kunštát 31
BL0090 Jan Jokeš, Svitávka 31
BL0117 Veronika Nečasová, Holešín 31
BL0018 Miroslav Hertl, Dolní Lhota 31
78. místo
BL0081 Miroslav Musil, Křtiny 30
BL0022 Pavel Bačkovský ml., Budišov 30
80. místo
BL0034 František Sedlák, Úsobrno 29
81. místo
BL0042 Petr Kolísek, Ostrov 28
BL0050 Karel Šterc ml., Blansko 28
BL0006 Jiří Stehlík ml., Kotvrdovice 28
84. místo
BL0035 Radim Šafařík, Olomučany 27
BL0047 Jan Vašek, Šebetov 27
BL0011 Michal Zaoral, Blansko 27
87. místo
BL0058 Jan Hrdlička, Blansko 25
BL0031 Eva Havlová, Kunštát 25
BL0040 Jan Kučera, Blansko 25
BL0067 Roman Viška, Letovice 25
BL0007 Jiří Stehlík st., Kotvrdovice 25
92. místo
BL0115 Milan Pliska, Krásensko 24
BL0119 Miroslav Musil ml., Křtiny 24
94. místo
BL0091 Ivo Kakáč, Veselice 23
BL0080 Pavel Nečas, Blansko 23
BL0104 Pavel Nečas II, Holešín 23
BL0105 Matěj Souček, Blansko 23
98. místo
BL0111 Jaroslava Landová, Rájec 22
BL0009 David Filip, Kotvrdovice 22
BL0008 Václav Pospíšil, Kotvrdovice 22
101. místo
BL0114 Zbyněk Štěpánek, Olomučany 21
102. místo
BL0029 Zbyněk Hájek, Letovice 20
103. místo
BL0121 Štefan Červenka, Blansko 19
BL0046 Pavel Šoba, Brno 19
105. místo
BL0108 Vít Štěpánek, Olomučany 18
106. místo
BL0064 Josef Pernica, Blansko 16
BL0004 Naďa Pospíšilová, Kotvrdovice 16
BL0127 Romana Gotwaldová, Podomí 16
BL0125 Vojtěch Hlaváček, Blansko 16
BL0059 Vlasta Hrušková, Petrovice 16
111. místo
BL0118 Jan Krejčí, Kotvrdovice 15
112. místo
BL0038 Radka Kitnerová, Blansko 14
BL0124 Ladislav Petrů, Blansko 14
114. místo
BL0096 Silvie Pernicová, Blansko 13
115. místo
BL0129 Jana Nečasová, Holešín 12
BL0126 Marek Pernica, Jedovnice 12
BL0087 Jan Dub, Blansko 12
118. místo
BL0077 Jiří Jelínek, Ostrov 11
BL0043 Pavel Rychnovský, Skalice 11
BL0084 Luboš Bezděk, Šošůvka 11
BL0086 Jan Kalík, Němčice 11
122. místo
BL0003 Jan Pokorný, Blansko 10
BL0107 Tomáš Stojkovič, Blansko 10
124. místo
BL0015 Milan Dvořáček, Olomučany 4
125. místo
BL0028 Iva Močičková, Letovice 1
126. místo
BL0010 Radomír Musil, Suchdol 0
127. místo
BL0123 Pavla Kolářová, Lysice –2
BL0041 Antonín Nečas, Těchov –2
129. místo
BL0128 Zdeněk Handl, Adamov –4