Pro první cenu v hodnotě 100 tisíc korun si přijela paní Martina Hladíková z Mladé Boleslavi. Svou výhru si hodlá užít spolu s manželem a rodinou na zahraniční dovolené. Těší se, že si dopřejí společné chvíle. Předplácí si časopis Vlasta, a to hned dvakrát – své mamince i mamince svého manžela, tak si zvýšila svou šanci na výhru,“ říká Lenka Mieresová, ředitelka pro předplatné a zákaznickou péči vydavatelství Vltava Labe Media.

close Vlasta Hladíková vyhrála hlavní výhru v soutěži Předplať a vyhraj. info Zdroj: Deník zoom_in Vlasta Hladíková vyhrála hlavní výhru v soutěži Předplať a vyhraj.

Podívejte se na galerii výherců soutěže Předplať a vyhraj

Fotogalerie: Předplatitelé vyhráli ceny za milion korun

Chcete se také stát předplatiteli našich titulů a čerpat díky tomu řadu výhod?

Stačí si vybrat oblíbený titul a objednat na webu mojepredplatne.cz. Můžete také zavolat na naši zákaznickou linku 272 015 015 v době od pondělí do pátku mezi 7.30 až 16.00 hodin či napsat na adresu denik@mojepredplatne.cz.

Radost měli i výherci mnoha dalších cen. Třeba čtenář Jaroslav Bauer z Plzně. Plzeňský deník má předplacený už od prvních porevolučních vydání. A jeho čtenářská vášeň se mu teď vyplatila. Vyhrál totiž týdenní pobyt na zámku Račice v hodnotě 40 tisíc korun, druhou cenu soutěže Předplať a vyhraj. „Bez Plzeňského deníku si neumím představit den. Noviny a káva, tak vypadá ta pravá pohoda,“ říká dvaaosmdesátiletý předplatitel.

Výhra potěšila také Stanislava Češku, osmašedesátiletého spisovatele z Brna. Předplatitelem je pět let. „Deník pobírám zejména proto, že v něm vždy najdu krajské zpravodajství,“ vysvětlil penzista, který obdržel poukaz na luxusní pobyt na dvě noci se snídaní v hotelu Pytloun Wellness Hotel v Harrachově.

Seznam výher včetně všech výherců najdete na predplatavyhraj.cz.

Na předplatitele čeká jarní nabídka dárků

close Dárky k předplatnému. info Zdroj: Deník zoom_in Dárky k předplatnému. Předplaťte si na jaře Deník a získejte k němu i skvělý dárek! V nabídce jsou tentokrát různé druhy hnojiv pro balkonové květiny, zeleninovou zahrádku i rozkvetlé záhony. Díky věrnostním bodům máte možnost objednat si zdarma i předplatné časopisů Receptář nebo Dům a zahrada.

Máme pro vás inspiraci i v podobě knih o zahradě. Nebo se můžete pustit do luštění s časopisy Deník Křížovky či Překvapení, které jsou plné soutěží. Pokud je vaší vášní dobré jídlo, určitě vás potěší časopis Gurmet. Rádi se věnujete různým ručním technikám? Pak vám udělá radost časopis Kreativ, který nabízí speciály, jako je Háčkování, Pletení nebo Šití.

Dárky k předplatnému si jednoduše objednáte z nabídky na webu mojepredplatne.cz za své věrnostní body, které získáte automaticky vždy po úhradě předplatného.