Zpívá od čtyř let. Deset let hrála na klavír. „U nás v rodině se hudbě nikdo nevěnuje. Jenom jeden z mých předků byl prý nějaký dirigent ve Vídni. Jinak nic,“ poznamenala.

V současnosti Adéla Grimová zpívá na různých kulturních akcích, plesech a jarmarcích. A také zkouší prorazit v různých soutěžích. V první řadě SuperStar postoupila před časem do první stovky. Pak ji ale vyřadila porotkyně zpěvačka Dara Rolins. „Řekla mi, že nemám kouzlo. Tak jsem v soutěži skončila a jela domů. Žádná tragédie,“ glosovala Grimová.

První úspěch však už zaznamenala dlouho předtím, když zabodovala v soutěži Rozjezdy pro hvězdy.

Nedávno postoupila z regionálního kola mezi nejlepší dvacítku začínajících zpěváků v soutěži Českého rozhlasu Start.rozhlas.cz. Do finálové pětky se už zřejmě nedostane, i tak bere své vystoupení v soutěži jako úspěch. „Lidé posílali soutěžícím hlasy prostřednictvím SMS zpráv. Mě a dalších pět však poslala do celostátního kola odborná porota na divokou kartu. To je pro mě mnohem větší ocenění. Z toho, že se do finále nedostanu, si hlavu nedělám. Snažím se na sobě pracovat a posunout se co nejdál. Jednou bych se zpíváním chtěla živit,“ řekla Grimová, která do soutěže poslala svoji nahrávku skladby Jennifer Hudson Love You I Do.

Právě Jennifer Hudson je jednou z nejoblíbenějších zpěvaček Adély Grimové. Nejvíc jí podle vlastních slov sedí jazz a pop. „Jennifer a taky Anastacia mají šťávu. To je přesně moje krevní skupina. Zatím zpívám jen převzaté věci. Ale strašně moc bych si přála, aby mi někdo napsal písničku. Já na to nemám hlavu,“ usmála se Grimová.

Na pódiu to taky dokáže pořádně rozbalit a svým hlasem dostat publikum do varu. „Nejradši bych z pódia vůbec neslezla. Moc si to užívám a miluju ten kontakt s publikem. Jsem ale sólový hráč. V kapele bych zpívat nemohla,“ dodala osmnáctiletá zpěvačka.