„Ten koncert považuji za úspěch v tom, že jsem si na něm poprvé zahrála se symfonickým orchestrem. Je to pro mě velká zkušenost," říká kytaristka.

Úspěchů už má za sebou Libichová několik. „Největší asi ten, že jsem se dostala na konzervatoř. Teď tam studuji třetím rokem. Předtím jsem se také například zúčastnila soutěže základní uměleckých škol, kde jsem se dostala až do národního kola. Tam jsem získala čestné uznání," říká s tím, že kromě konzervatoře nyní studuje třetím rokem i Sdružená uměnovědná studia na Masarykově univerzitě v Brně. A učí hru na kytaru na Základní umělecké škole v Lysicích.

Vztah k hudbě měla Libichová už odmalička. „Od druhé třídy jsem se učila na klávesy. Ke kytaře jsem se dostala až později, a to kvůli tomu, že na ni hrál můj táta," vysvětluje kytaristka, která se věnuje především klasické hudbě. „Baví mě například skladby od Johanna Sebastiana Bacha, ale nebráním se žádné hudbě. Ráda si zahraju například i blues," říká.

V budoucnu se chce Libichová kytaře dál věnovat. „Můj největší cíl je hrát tak, abych se sebou byla spokojená. Tohoto cíle je ale těžké dosáhnout," dodává.