V zápase s Valašským Meziříčím si Technika vytvořila v první třetině slibné šance, ale utkání v tu dobu dominovali oba gólmani, kteří za svá záda nepustili žádnou střelu. V 5. minutě se z trestného střílení neprosadil domácí Rajnoha.

Ve druhé třetině, která se už hrála ve svižnějším tempu, padal jediná branka. Minutu po přestávce hostující Dvořák pohodlně využil přesnou přihrávku. Technika se snažila o vyrovnání, opět se dostávala do šancí, jenže Krumpoch v meziříčské bráně byl nepřekonatelný. Na druhé straně podržel Techniku Jirkův.

Do poslední třetiny šlo Blansko s touhou vyrovnat. V 50. minutě trefil domácí Kroupa horní tyčku. Větší štěstí v koncovce měli opět hosté. Po úniku Vargy se prosadil Šebesta. Dvě a půl minuty před koncem zápasu šli domácí do hry bez gólmana. Místo kýženého snížení ovšem potřetí inkasovali. V 59. minutě se z vlastního obranného pásma trefil do prázdné brány Vaněček. Po návratu Jirkůva uzavřel pro domácí nelichotivé skóre čtvrtým gólem Sochorek.

„Opět jsme se nevyvarovali individuálních chyb, které nás pak stojí výsledek,“ litoval Odehnal. Jeho tým hraje další zápas už dnes na ledě Břeclavi. „Potřebujeme nutně body stejně jako Břeclav. Domácí by mohli být nervózní, věřím, že minimálně bod přivezeme,“ přeje si Odehnal. V neděli pak Technika přivítá doma podruhé Hodonín, s kterým utržila devítigólový debakl.


VSK Technika Blansko – HC Bobři Valašské Meziříčí 0:4 (0:0, 0:1, 0:3).

Technika: Jirkův – Pálka, Šindelář, Pazdera, Rajnoha M., Žalud, Truhlář – Hrůza, Látal, Benýšek, Fischer, Tesař, Rajnoha K., Kroupa, Tobiáš, Veselý.

Výsledky