„Před zápasem by to byl pro nás cenný bod. Přerov hraje o špici a my se motáme dole. Z výsledku mám ale rozpačitý pocit. Měli bychom vyhrávat za tři body,“ řekl po utkání útočník Techniky Jiří Mífek.

Zápas rozkouskoval neuvěřitelný počet vyloučení na obou stranách. A právě při přesilovkách padaly branky. Přerov z nich vytěžil hned tři. Technika dvě a jeden gól dal Látal dokonce v oslabení. „Věděli jsme, že Přerov má přesilovky dobře nacvičené. Byla naše chyba, že jsme se nechali vylučovat,“ dodal Mífek.

Domácí srovnali v závěrečné třetině, jak jinak než z přesilovky, po střele Benýška na 3:3. V posledních minutách a v prodloužení podržel Techniku několika výtečnými zákroky gólman Jirkův. Při samostatných nájezdech ho překonal jen Kotásek, jenže Tihlář na druhé straně vychytal Fischera, Mífka i Hrůzu.

Technika Blansko – Přerov 3:4 SN (2:1, 0:2, 1:0), 18. Fischer, 20. Látal, 43. Benýšek – 6. Sprušil, 27. Kotásek, 30. Osina, Kotásek SN.