Technika předvedla začátek, na který má už skoro patent. Nezvládla první minuty a opět inkasovala. V první desetiminutovce ji navíc soupeř prakticky nepustil ze třetiny. „Já to nechápu, nevím, co s tím dělat, hráče pokaždé připravujeme na to, jak je důležitý vstup do zápasu, a pak přijde pokaždé nějaká chyba, po které inkasujeme,“ kroutí hlavou Odehnal.

Domácí se pokoušeli odolávat tlaku soupeře větším nasazením a nedovolenými zákroky. A soupeř trestal. Na 2:0 pro hosty zvyšoval v 17. minutě Molota. Do druhé třetiny nastoupili domácí hráči jako vyměnění. Soupeře dostali pod tlak a dvěma rychlými góly Látala a Rajnohy srovnali skóre.

Uničov šel za vítězstvím, pět minut před koncem zvýšil na 3:2 pro hosty Drábek. Radost Uničova ale byla krátká, za Techniku vzápětí srovnal Šindelář. V úporné třetině už další gól nepadl a diváci se dočkali prodloužení. V něm sice hráli hosté přesilovku, ale Technika se ubránila.

V loterii samostatných nájezdů pak byli šťastnější hosté. Technika si připsala první letošní prohru v prodloužení. „Je to škoda, byl to důležitý zápas o šest bodů, soupeř navíc nebyl až tak kvalitní,“ litoval po zápase Odehnal. Jeho tým čeká v sobotu zápas ve Frýdku-Místku, s kterým Technika doma prohrála 1:3.