Po výměně trenéra a vítězství sČechočovicemi se mužstvo zvedlo a vposledních čtyřech zápasech základní části dvakrát vyhrálo a jednou remizovalo. Vedoucí boskovického hokeje Ladislav Čížek byl uvšeho podstatného, zeptali jsme se ho na zhodnocení této sezony.

Co byste řekl kuplynulé sezoně a hlavně kjejímu závěru?

Nevím, co bych ktomu řekl. Nechápu, co se vlastně dělo. Podivný byl izávěr sezony. VNedvědici vyhrajeme, pak to doma nepotvrdíme…

Ukázalo se, že mužstvo má přece jen určitou sílu, nakonec jste skončili třetí odkonce.

Síla tam je Psychicky se mužstvo určitě zvedlo. Hráči potřebovali vyhrát. Po výhře a utkání vBíteši, kdy se stav srovnal vpower play se to zlepšilo. Dokazuje to iprvní zápas vNedvědici, který dokázal hráči otočit.

Čím to, že jste další dva zápasy play off prohráli?

Těžko říct, vposledních dvou zápasech už chyběli někteří hráči, kteří se zasloužili oobrat vNedvědici.

Kdo měl hlavní zásluhu na povedeném závěru základníčásti?

Rozehrála se první lajna Krupička, Bednář, Tlapka, která začala dávat góly. Poté, co nám odešel gólman Chvátal, začal nastupovat David Otáhal, a ten měl velice dobrou fazónu. To také určitě přispělo kposledním výsledkům.

Takže druhý gólman měl lepší formu než vaše jednička?

Když chytal Chvátal, hráči na něho možná až moc spoléhali. Přitom asi neměl úplně nejlepší formu. Ikdyž teď chytá za Techniku jakoBůh.

Na začátku ledna jste naznačoval, že by Boskovice mohly vplay off překvapit, ale neznělo to moc věrohodně. Přesto jste Nedvědici zaskočili.

Překvapení by bylo, kdybychom vyřadili Nedvědici. Pokud bychom narazili na Moravské Budějovice, asi bychom neměli vůbec šanci. Tím nechci říct, že jsme hráli špatně, nikdo neříká, že nemůžeme jít příště do baráže, ale letos tonešlo.

Máte už nějaké plány pro příští sezonu?

Pro příští rok počítáme nadále skrajskou ligou. Víme ale určitě, že tým potřebuje doplnit, hlavně vzadních řadách.