Ten se na blanenském ledě ujal záhy vedení 2:0 a v první třetině nastřílel profesorsky hrajícímu soupeři čtyři branky. Blansko se trefilo jen jednou. Druhou dvacetiminutovku také vyhrál Rájec a odskočil až na 5:1. Jenže poslední třetina patřila Anderlechtu, který dokázal vyrovnat.

V samostatných nájezdech si však dva body nakonec vybojoval Rájec a v tabulce je druhý. O bod za rezervou Dynamiters Blansko. Ta si poradila 6:3 s Černou Horou. Hattrickem se blanenském dresu blýskl Keprt a dvě branky přidal Grünwald. Adamov těsně prohrál se Sloupem 1:2, když všechny branky padly ve druhé třetině. Ve skupině Žďár prohrálo béčko Boskovic na ledu lídra tabulky RH Centrum Brno 3:10 a je v přeboru s devíti body osmé.

OP skupina Blansko
11. kolo: Sokol Černá Hora – Dynamiters Blansko HK B 3:6 (0:2, 1:2, 2:2), Reich, Hřebíček, Jakubec – Keprt 3, Grünwald 2, Berka. TJ Sloup – TJ Spartak Adamov 2:1 (0:0, 2:1, 0:0), Musil Jiří, Machač – Bartoš. HC Blansko – TJ Rájec-Jestřebí 5:6 sn (1:4, 0:1, 4:0), Hoffman, Antonín, Svrbík 2, Zukal – Kuběna Jaromír 2, Kuběna Jan, Klimeš, Lemon, Plhoň.

OP sk. Žďár nad Sázavou
13. kolo: RH Centrum Brno – Boskovice B 10:3 (4:0, 3:2, 3:1), Konečný, Hruška, Krejčí.