V následujícím kole má Černá Hora volno, třetí Rájec hraje s Letovicemi. Poslední kolo hraje Černá Hora s Blanskem a Rájec má jisté body za kontumaci zápasu s Kunštátem, který soutěž předčasně opustil. Opticky lepší los má Rájec, ale v posledních kolech nebývá nouze
o překvapivé výsledky.

Lysice – Blansko B 1:4 (0:1; 1:2; 0:1)
Branky: Prudek – Kučera, Kopřiva, Manoušek, Zukal
Vyloučení: 10:7 z toho Kučera (B) 5 + do konce utkání.
Lysice do zápasu nastoupily s taktikou obdržet co nejméně branek. Od začátku zápasu hrály ze zajištěné obrany, což blanenským hráčům dělalo problémy. I v následujících dvou třetinách mělo Blansko převahu, místy výraznou, ale trápilo se střelecky. Několik tutovek zneškodnil brankář Lysic. Pro Lysice to byl poslední zápas sezony, protože poslední kolo si předehrály již počátkem ledna.

Březina –Černá Hora 3:2 po SN (1:1; 1:1; 0:0; SN 2:1)
Branky: Drahovzal M., Fiala, Horák (SN) – Reich, Kupka
Vyloučení: 6:6
Březina měla v zápase s oslabenou Černou Horou raketový start. V 6. minutě se ujala vedení. Soupeř do konce třetiny se štěstím vyrovnal. Podobný scénář měla i druhá dvacetiminutovka. V závěru utkání měla Černá Hora možnost hrát čtyři minuty přesilovku pět na čtyři, jenže tuto výhodu hosté nevyužili. Ke slovu tedy přišly samostatné nájezdy, které se protáhly až do čtvrté série. V ní se nejprve trefil za Březinu útočník Horák, na druhé straně byl neúspěšný Frýdek.

Rájec-Jestřebí – Adamov 6:1 (0:1; 2:0; 4:0)
Branky: Plhoň 2, Odehnal, Hepp, Šváb P., Malík F. - Novotný
Vyloučení: 6:5 z toho Mihok (A) 2 + 10“
V zápase, který měl být podle postavení soupeřů v tabulce jasnou záležitostí Rájce, se Adamov ujal v polovině první třetiny vedení a udržel je až do přestávky. Jak se později ukázalo, ze strany Adamova to bylo vše. Od druhé třetiny se již střelecky prosazovali jen hráči Rájce. Dokud Adamov stačil se silami, byla hra vyrovnaná. Po dvou třetinách vedl favorizovaný tým Rájce 2:1. Na začátku poslední části se ještě Adamov snažil srovnat skóre, ale ve 43. minutě zvýšil rájecký obránce Plhoň na 3:1 a od této chvíle se již projevila převaha Rájce, který do konce třetiny ještě třikrát překonal brankáře Adamova.
Kunštát – Bacardi Letovice 0:5 kontumačně, Sloup – volno

Dohrávka 12. kola
Letovice – Sloup 6:2 (0:1;2:3;0:2)

Branky: Hrabálek 5, Slouka, Řihák Petr – Gregor, Tanenberger
Vyloučení: 5:3
V dohrávce odloženého zápasu 12. kola si Letovice celkem snadno poradily se Sloupem. První branku vsítil kanonýr Hrabálek již v ve 2. minutě, do konce třetiny tentýž hráč ještě dvakrát rozvlnil sloupskou síť a stanovil stav po první dvacetiminutovce na 3:0. Druhá třetina skončila bez branek, v poslední části Letovice přidaly ještě čtyři branky, Sloup byl úspěšný dvakrát. Letovice po zásluze zvítězily a upevnily si tak čtvrté místo v tabulce. ⋌(mo)

Skupina Vyškov

Zastávka u Brna - Boskovice B 5:4 (1:0, 1:1, 3:3) Ježek 2x,Skřipský, Chlup
K závěrečnému utkání letošní sezony odjíždělo béčko bez několika hráčů základní sestavy ale i trenéra, naopak Zastávka posílila o několik hráčů Rosic, takže celé utkání bylo velmi vyrovnané. Přesto mohlo dát béčko v úvodní třetině několik branek a soupeři odskočit, ovšem nepodařilo se, hra se vyrovnala a výsledkem byla první prohra po šesti vítězných utkáních. ⋌(vp)