Sloup – Černá Hora 0:8 (0:1, 0:5, 0:2), Mlýnek 2, Novotný, Jurek 3, Vašíček, Králík.
Pouze v první třetině dokázali domácí držet s favoritem krok. Pět inkasovaných branek ve druhé dvacetiminutovce však šanci Sloupských na slušnější výsledek odválo. V dresu Černé Hory skóroval třikrát Jurek. Černá Hora se dostala na první místo přeboru. Druhé Blansko D má zápas s Rájcem k dobru a v případě vítězství se stane okresním mistrem.
Blansko D – Rájec–Jestřebí – odloženo na 1. 3.
Březina – Letovice 13:5 (6:3, 3:1, 4:1), Hyrš 4, Fiala 3, Drahovzal R. 2, Kousalík 2, Skládaný, Keprt – Hrabálek 2, Říhák Petr, Říhák Pavel, Křivohlávek.
Tým Březiny se snad poprvé v sezoně dostal na led v kompletním složení a postavil tři útoky. Střelecké hody z první třetiny pokračovaly i v dalším průběhu utkání. Březinští Hyrš a Fiala se postarali o sedm branek. Drahovzal a Kousalík přidali po dvou.
Adamov – Kunštát 6:4 (2:3, 2:1, 2:0), Medlík 3, Kubíček 2, Milfait – Jíra 2, Nejedlý, Dobeš.
Domácí ztráceli po první třetině na Kunštát jednu branku. O lepší výsledek se připravili neproměňováním vyložených gólových šancí. Ve zbývajících čtyřiceti minutách se však Adamovu podařilo skóre otočit i díky přesnější koncovce a hattricku Medlíka.