Soutěž je ve druhé polovině, Minerva je v tabulce čtvrtá, jste s tímto umístěním spokojený?

Po té poslední výhře, po níž jsme se posunuli na čtvrté místo, asi ano. I když samozřejmě tam mohlo být o dvě výhry víc s Uničovem doma a v Uherském Brodě, kde jsme vedli 4:0 a nakonec jsme prohráli. Takže to teoreticky mohlo být i první místo. Ale tahle soutěž je opravdu naprosto vyrovnaná, každý může porazit každého a ty bodové odstupy jsou minimální. Tedy až na Uherský Brod B. Tam těžko říct, jestli jim to něco dává, když dostanou průměrně snad deset gólů na zápas, ale zase pořád lepší, než kdyby se na hokej vykašlali.

Navíc jste se ještě před pár koly pohybovali okolo osmého devátého místa.

Je pravda, že pohled na tabulku nebyl vždycky tak optimistický. Já doufám, že nám to vydrží, za cíl máme začínat play-off doma a hrát finále. Snad se to podaří, myslím, že tým je na tom lépe než vloni.

Máte nejmíň obdržených branek, pracovali jste na obraně?

Samozřejmě nás to těší, posílili jsme na všech postech a je to i jiným systémem, než který jsme hráli vloni.

Jste spokojený jako sportovní manažer s trenéry?

Byl jsem rád, když do toho vloni Martin Světlík nastoupil v ten pravý čas, možná kdyby to bylo o něco dřív, mohli jsme dopadnout lépe. Výsledek z loňska odpovídal i tomu, že jsme měli úzký kádr, Blansko mělo na víc. Myslím, že to dělají oba s Tomášem Karným naplno, věnují se tomu, takže není důvod se nějak mračit. Když se prohraje zápas, ve kterém vedete 4:0, tak je jasné, že z toho jsem nešťastný, ale i to se stává. Když tam nejsem, jsem schopný volat trenérům, předsedovi klubu i trenérům soupeře, abych si udělal představu. Já jsem chtěl při zápasech vždycky vyhrávat, věřím, že to tak mají stejně trenéři i hráči, že chtějí i na téhle úrovni vyhrávat.