Naposledy rozstřílela Warrior Brno dokonce 11:3. Teď čeká Boskovice šňůra tří zápasů s relativně slabšími soupeři. „Nic jiného než devět bodů nás nezajímá," říká v rozhovoru odhodlaně trenér Minervy Robert Holý. První zkouška s Velkým Meziříčím je na programu v neděli v pět odpoledne na boskovickém zimním stadionu.

Poslední dva zápasy jste vyhráli a přerušili tak šňůru proher. Prý byla nějaká domluva v kabině?

Ano, sešli jsme se zkušenými hráči a řekli jsme si, co bychom od nich očekávali a myslím, že to pomohlo.

Předpokládám, že jste po nich chtěli větší nasazení…

Přesně tak, větší nasazení, bojovnost. My jsme většinou vedli a pak od půlky záapsu jsme polevili, jako kdyby se už nehrálo. Museli jsme si uvědomit, že se hraje všechny tři třetiny.

Ve fyzičce nebo malém tréninku problém nebyl?

Ne, to určitě ne, hráči chodí na tréninky pravidelně a sil mají dost, v tom to nebylo.

Ve čtvrtečním vloženém kole máte volno, v neděli hrajete doma s Velkým Meziříčím…

Soupeře moc neznám, nevím, co od něj očekávat. Na Warrior Brno jsme se mohli připravit, protože je známe. Velké Meziříčí má stejně bodů jako my, ve středu prohrálo doma na nájezdy s Uherským Hradištěm, ale před tím rozstřílelo 15:3 Břeclav B. Každopádně bereme jenom výhru, nechceme, aby soupeři na našem ledě bodovali.

Teď hrajete tři kola s relativně slabšími soupeři, o Velkém Meziříčí s Uherským Hradištěm a poslední Břeclaví B. Los vám přeje.

Z těchto tří zápasů chceme devět bodů, nic jiného nás nezajímá. Musíme i dát pozor, abychom je nepodcenili. Potřebujeme dohnat tu ztrátu ze tří nepovedených zápasů. Pak jedeme do prvního Šternberku a to už bude těžší. V prvním kole jsme je sice porazili, ale pak udělali šňůru sedmi vyhraných zápasů .

Jsou letos v krajské lize podle vás výrazné rozdíly mezi týmy nebo je to opět vyrovnané?

Řekl bych, že je to velice vyrovnané a i podle výsledků je vidět, že může vyhrát každý s každým. Možná ty týmy u konce, Uherské Hradiště nebo Břeclav B, jsou trochu níž.

V tabulce už to pro vás vypadá veseleji než před pár koly.

To určitě, jsme osmí, ale pořád to není podle našich představ, chceme pokračovat a základní část zakončit co nejvýš.