Adamov se však musel obejít bez svých gólmanů, které musel zastoupit hráč z pole a po dvou třetinách prohrával 0:8. Titul okresního přeborníka obhájilo s předstihem Blansko, které v sezoně prohrálo jen jednou. O tři body zpět zůstal Rájec-Jestřebí.

Adamov –Sloup 2:8 (0:4;0:4;2:0)
Branky: Juřena 2 – Kubica a Musil J. 2, Machač, Bubík, Musil P., Sedlařík
Vyloučení: 7:4 z toho Dvořák (A) 10 min. a TH

Adamov nastupoval k zápasu oslaben o opory zadních řad, neboť ani jeden z brankářů k utkání nedorazil. Do branky se tak postavil Rychtecký. I tak šli domácí do utkání s odhodláním uhájit postavení v tabulce. Bohužel hned první střela na branku domácích skončila v síti. To bylo v čase 0:19, střelcem první branky byl Bubík. Domácími tato branka nijak neotřásla, ale když v 5. minutě zvyšoval na 0:2 Machač, bylo jasné, že Rychtecký v brance, i přes veškerou snahu, opory zadních řad nahradit nedokáže.

Do konce první třetiny se ještě trefili hostující Kubica a P. Musil a Adamov prohrál první dvacetiminutovku 0:4. Nástup do druhé části Adamovu vůbec nevyšel, v rozmezí čtyř minut obdržel tři branky. Do konce druhé části hry Sloup ještě jednu branku přidal a po dvou třetinách byl stav 0:8. A to ještě hosté nedokázali využít pětiminutové přesilovky, ani výhody dvojnásobné přesilovky. V poslední části hry sloupští hráči polevili a umožnili domácím korigovat nepříznivé skóre, když se dvakrát trefil Juřena. Vítězstvím se hosté posunuli právě před Adamov a obsadili šesté místo.