TJ Rájec Jestřebí – TJ Spartak Adamov 8:0 (1:0;3:0;4:0)

Syrový a Kazda 2, Lůdl, Klimeš O. ml., Dvořáček, Odehnal. Vyloučení: 5:8

V první třetině vyrovnané utkání se postupem času stalo jednoznačnou záležitostí Rájce. Hosté k zápasu nastoupili bez několika opor pouze s jedenácti hráči. Početní stav adamovské střídačky poznamenaly odchody několika hráčů základní sestavy, kteří v loňské sezóně patřili k oporám. To se také projevilo v průběhu zápasu. Dokud jim síly stačily, byli domácím důstojným soupeřem. Od druhé třetiny se začala postupně projevovat převaha Rájce, kterou dokázal proměnit i gólově. Domácí i přes jasné vedení po dvou třetinách nepolevili v koncentraci a pokračovali v gólové nadílce. V dresu domácích se prosadili dvěma brankami Syrový a Kazda, Jiří Krejčí v brance domácích si připsal letošní první čisté konto. U hostů podal velmi dobrý výkon brankář Dobeš, který dokázal zlikvidovat několik vyložených šancí rájeckých kanonýrů.

HC Blansko „B“ – TJ Sloup 18:4 (9:1;2:1;7:2)

Dobiášek a Zukal 4, Zindulka a Snopek 2, Petlach, Kučera, Antonín, Ševčík, Mikulášek, Klíma – Kubica 2×, Machač, Sehnal. Vyloučení: 3:2

Vedení v zápase se překvapivě ujali hosté, když v čase 0:45 překonal domácího brankáře Machač. Na dlouhé minuty to však bylo ze strany sloupských hokejistů vše. Do konce třetiny již skórovali pouze domácí, a to celkem devětkrát. Tím bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Druhá třetina byla ze strany favorizovaného týmu domácích vlažnější, ale vše si domácí střelci vynahradili v poslední části hry.

TJ Sokol Černá Hora – TJ Sokol Březina 6:3 (3:2;2:1;1:0)

Havlíček 2, Frýdek, Blažek T., Králík, Jakubec – Fiala, Horák, Drahovzal R. Vyloučení: 4:4

Ve vyrovnaném zápase byli šťastnější hráči Černé Hory, když o osudu zápasu rozhodl dvěma brankami Havlíček. První branku vsítil v polovině zápasu a upravil stav na 5:3, v 50. minutě druhou brankou stanovil konečný stav 6:3. V dresu hostí na sebe svým výkonem upozornily i dvě posily, které přispěly k vyrovnanému průběhu utkání.