Neměli jste s Uherským Hradištěm vyhrát?

Výsledek mě hodně překvapil, doteď to rozdýchávám. Přitom jsme hráče důrazně upozorňovali, aby nic nepodcenili, zvlášť když hrajeme doma. A prvních pět minut jsme hráli dobře, jenže pak jsme dostali strašně levný gól a do tří minut další a to nás položilo. Hráči si uvědomili, že by měli začít hrát až pět minut před koncem, a to už bylo pozdě.

Na marodku se asi vymluvit nedá…

Chybí nám sice David Bílý, ale jinak jsme, dá se říci, pohromadě, přestože je chřipkové období.

Potvrdilo se opět to, že zahrajete mnohdy lépe se silnějším soupeřem?

Je to tak, nedokázali jsme se bohužel prosadit. My předvedeme perfektní zápas na ledě prvního Uherského Ostrohu, vyhrajeme ve Velkém Meziříčí a pak prohrajeme doma s Uherským Hradištěm.

V tabulce jste až devátí, nekomplikuje vám to plány pro play-off?

S tím, co jsem říkal, je těžké si dávat nějaké cíle. Samozřejmě je mnohem lepší začínat play-off doma a případný rozhodující třetí zápas pak hrát taky doma, to jsme si říkali. Ale v naší situaci už se na to neohlížíme, i když chceme samozřejmě dopadnout v těch zbývajících zápasech co nejlépe.

Teď vás čeká Šumperk, vyhrál čtyřikrát za sebou a v tabulce je třetí.

Abych řekl pravdu, na tabulku jsem se nedíval, od soboty jsem neměl náladu, ale je jasné, že to bude těžké, i když jsme s nimi první zápas vyhráli. Je to nový tým a nemá špatné výsledky, my se musíme připravit a doufat, že uhrajeme lepší výsledek.

Trénujete i B tým, ten skončil v okresním přeboru až sedmý a nedostal se tedy do elitní šestky. Přitom chyběly tři body…

Chyba byla i u nás, ze začátku chodilo málo hráčů, zbytečně jsme prohráli některé zápasy. Když jsme se pak kolem Vánoc scházeli už v plném počtu, zápasy jsme vyhrávali, ale bylo už pozdě. My jsme neodehráli zápas s Hruškami, údajně jej zkontumovali ve prospěch Hrušek. Přitom v řádném termínu soupeř nezajistil stadion, náhradní termín nám kvůli zápasu áčka nevyhovoval a ten, co jsme pak nabídli my, zase nemohli oni. Ale my máme problém, aby nás vůbec nechali hrát, před sezonou se vždycky rozhoduje, jestli nás pustí do soutěže.