Technika jako již tradičně nezvládla začátek zápasu. Nechala se dostat pod tlak a Břecalv se už ve třetí minutě radovala z vedení. Pak ovšem domácí zabrali a góly Hrůzy a Fischera otočili vedení na svoji stranu. Hosté ovšem minutu před přestávkou vyrovnali Klimovičem.

„Po mizerném začátku jsme byli po zbytek třetiny lepší, bohužel jsme pak chybovali, nevhodili puk a dostali gól do šatny,“ litoval vyrovnání Odehnal.

Druhá třetina byla ve znamení častých vyloučení. Hra se kouskovala a ani jednomu týmu se nepodařilo vstřelit gól.

Rozhodovalo se v poslední třetině. Vyrovnaný zápas nejprve obrátil na svoji stranu druhým gólem Hrůza, který se trefil hned v první minutě a skóre uzavřel o pět minut později také svým druhým gólem Fischer.

„Břeclav má mladší a možná hokejovější mužstvo,my jsme chtěli hrát ve třetí třetině vzadu na nulu a to se nám povedlo. naštěstí jsme dali i první gól,pak přidali druhý a do konce už náskok ubránili,“ dodal k zápasu Odehnal.

Techniku trápí před zápasem s Opavou, která v úterý v normální hrací době remizovala s Valašským Meziříčím, rozsáhlá marodka. „Máme dost zraněných, Kamil Rajnoha má podezření na zlomeninu, zraněný je Mífek a další,“ vypočítává Odehnal. Do zápasů ale může počítat s pomocí brněnského extraligového klubu. „Dobře nám naštěstí funguje spolupráce s Kometou Brno, někteří jejich junioři startují střídavě i za nás. Už teď do zápasu zasáhl Stehlík a Zítka,“ pochvaluje si trenér Odehnal.

VSK Technika Blansko – HC Břeclav 4:2 (2:2, 0:0, 2:0)

5. Hrůza (Rajnoha), 10. Fischer (Mifek), 41. Hrůza (Látal), 46. Fischer (Rajnoha) – 3. Prachař (Sedláček), 19. Klimovič (Čikl).

Technika Blansko vs. Břeclav