Nedvědice začala utkání na blanenském ledě nebojácně a po čtyřech minutách hry lovil Musil po střele Floriána puk ze sítě. Domácí odpověděli po dalších pěti minutách vyrovnávací brankou Provazníka. Do vedení posunul Blansko Jakubec. V polovině zápasu přišel zkrat hostujícího kapitána Stloukala, který v přerušené hře fauloval Hrušku. Stloukal vyfasoval trest do konce utkání a z následné přesilovky pět na tři vstřelil třetí branku domácích Odehnal. Rosice i přes mírný tlak ve druhé třetině nedokázaly dostat puk za Musilova záda. Až ve třetí minutě závěrečné třetiny snížil na rozdíl jedné branky Buďa. Poslední slovo však mělo Blansko. Po rychlé kombinační akci skóroval kapitán Tesař.

Blansko – Nedvědice 4:2 (1:1, 2:0, 1:1), Provazník, Jakubec, Odehnal, Tesař.

Boskovicím hrubě nevyšla první třetina, ve které dostaly tři branky. Všechny padly v přesilovkách. Hned v úvodu hráli hosté v početní výhodě, jenže po chybě v rozehrávce ujel po křídle Hrstka, který naservíroval gól Blechovi. Druhou branku přidal v desáté minutě v přesilovce po bleskové kombinaci Krejčí a gólový účet první třetiny uzavřel opět v přesilovce Komínek.

Ve druhé dvacetiminutovce se hrálo povětšinou před brankou Rosic, ve které čaroval gólman Hrachovina. Ten pustil pouze jedinou střelu Klimeše v pětatřicáté minutě. Tříbrankový náskok vrátil domácím střelou do odkryté branky Grepl. V poslední třetině se Boskovice marně snažily o zvrat v utkání. V cestě jim stál výtečně chytající Hrachovina. Na druhé straně zlikvidoval boskovický Nos trestné střílení Grepla. Na konečných 5:1 upravil dorážkou v závěru utkání Blecha.

Rosice – Boskovice 5:1 (3:0,1:1,1:0), Klimeš.