Celkovým vítězem Tipligy se stal Radek Dobrovský z Blanska. Svůj náskok uhájil i v posledním kole. Z redakce Deníku si odnese osvěžující cenu, která se mu bude v parném létě hodit. Tři soudky piva Gambrinus a čtyři multipacky piva stejné značky.

O druhém místě, na kterém se umístili dva soutěžící se stejným počtem bodů, musela rozhodnout Supertrefa. Přesněji součet všech Supertref ze třinácti kol. V nich padlo celkem čtyři sta šedesát tři branek. Blíže k tomuto počtu byla Lucie Škaroupková z Ráječka (456) a vyhrála tak dva soudky piva a dva multipacky. Třetí skončil Dobromil Pacas z Adamova (426), který si z redakce odnese jeden soudek piva. Redakce tyto tři výherce Tipligy kontaktuje, kdy si mohou ceny převzít.

Tipliga výsledky zápasů 13. kola

1. Ráječko – M. Krumlov 2:1 1
2. Kyjov – Blansko 0:0 0
3. IE Znojmo – Boskovice 3:1 1
4. Ivančice – Rájec-Jestřebí 3:0 1
5. Bořitov – Bosonohy 2:4 2
6. Lipovec – Černá Hora 10:0 1
7. Sloup – Šošůvka 1:0 1
8. Velké Opatovice – Lipůvka 1:3 2
9. Kotvrdovice – Ostrov 2:0 1
10. Adamov – Olomučany B 8:0 1

Supertrefa: 41

Výsledky 13. kola Tipligy

BL0081 Pavlů Jaroslav, Spešov 20
BL0012 Bohatec Ladislav, Letovice 17
BL0030 Červenka Štefan, Blansko 17
BL0083 Flax Stanislav, Skalice 17
BL0067 Hájek Petr, Lhota Rapotina 17
BL0077 Henek Roman, Blansko 17
BL0060 Hlaváček Vojtěch, Blansko 17
BL0011 Hloušek st Zdeněk, Lipovec 17
BL0061 Jirušek František, Holešín 17
BL0014 Kocman Marian , Podomí 17
BL0063 Kolísek Petr, Ostrov 17
BL0085 Kuchař Jiří, Blansko 17
BL0041 Močičková Zdenka, Letovice 17
BL0018 Nečasová Jana, Holešín 17
BL0050 Pacas Dobromil, Adamov 17
BL0116 Pokorný Jan, Blansko 17
BL0122 Rychnovský Pavel, Skalice 17
BL0038 Stehlík ml. Jiří, Kotvrdovice 17
BL0029 Škaroupková Lucie, Ráječko 17
BL0058 Šterc ml. Karel, Blansko 17
BL0104 Štrajt Milan, Ostrov 17
BL0092 Štrof Bedřich, Blansko 17
BL0066 Urbánek Jan, Vilémovice 17
BL0105 Zouhar Antonín, Senetářov 17
BL0087 Zřídkaveselý Vladimír, Jedovnice 17
BL0076 Bábindeli Dušan, Blansko 14
BL0053 Dobrovský Radek, Blansko 14
BL0080 Dostal Štefan, Blansko 14
BL0062 Dvořák Petr, Blansko 14
BL0079 Dvořák Voloďka, Blansko 14
BL0121 Gotwaldová Romana, Podomí 14
BL0109 Hloušková Anna, Lipovec 14
BL0069 Hrdlička Jan, Blansko 14
BL0091 Hruška Luboš, Petrovice 14
BL0089 Hrušková Vlasta, Petrovice 14
BL0064 Kolísek Lukáš, Ostrov 14
BL0007 Lakota Rudolf, Blansko 14
BL0040 Močička Ivan, Letovice 14
BL0025 Musil Petr, Křtiny 14
BL0028 Musilová Petra, Svitávka 14
BL0021 Nečas Michal, Lipovec 14
BL0107 Nečas Petr, Blansko 14
BL0019 Nečas Pavel, Holešín 14
BL0027 Nečas II Pavel, Blansko 14
BL0022 Němcová Marie, Ráječko 14
BL0024 Němec Jiří, Bořitov 14
BL0002 Neuman Petr, Adamov 14
BL0065 Pavlíček Richard, Petrovice 14
BL0102 Pavlů Josef, Blansko 14
BL0101 Pavlů Dominik, Blansko 14
BL0017 Procházka Antonín, Adamov 14
BL0108 Procházková Ladislava, Adamov 14
BL0072 Radiměřský Jan, Lysice 14
BL0033 Skoták Jan, Veselice 14
BL0003 Souček Michal, Blansko 14
BL0005 Součková Jana, Blansko 14
BL0037 Stehlík st. Jiří, Kotvrdovice 14
BL0118 Svánovský Petr, Blansko 14
BL0070 Svěrák Jan, Blansko 14
BL0047 Sychra Antonín, Boskovice 14
BL0006 Šebela Rudolf, Blansko 14
BL0008 Ševčík Milan, Lipovec 14
BL0009 Škaroupka Jiří, Ráječko 14
BL0084 Šoba Milan, Olomučany 14
BL0048 Šperka Květoslav, Blansko 14
BL0090 Vašíček Libor, Petrovice 14
BL0095 Vašíčková Marta, Petrovice 14
BL0071 Veselý Milan, Boskovice 14
BL0052 Viška Roman, Letovice 14
BL0112 Zouhar Miloš, Vysočany 14
BL0098 Zuzák Emil, Blansko 14
BL0103 Furmánek Martin, Nový Jičín 11
BL0045 Havel Radek, Kunštát 11
BL0044 Havlová Eva, Kunštát 11
BL0034 Horák ml. Zdeněk, Ostrov 11
BL0110 Horák st. Zdeněk, Ostrov 11
BL0073 Kala Stanislav, Vysočany 11
BL0057 Kučera Jan, Blansko 11
BL0036 Marušák Stanislav, Blansko 11
BL0111 Musil ml. Miroslav, Křtiny 11
BL0015 Mynařík Jiří, Blansko 11
BL0106 Nečasová Veronika, Holešín 11
BL0023 Němec František, Ráječko 11
BL0082 Pernica Marek, Jedovnice 11
BL0123 Pernica Miroslav, Blansko 11
BL0115 Petrů Ladislav, Blansko 11
BL0117 Pokorný Petr, Blansko 11
BL0004 Souček Matěj, Blansko 11
BL0039 Stehlík David, Kotvrdovice 11
BL0055 Stloukal Jaroslav, Vavřinec 11
BL0100 Svánovský Břetislav, Lipůvka 11
BL0127 Šebela Václav, Blansko 11
BL0094 Šenk Antonín, Dolní Lhota 11
BL0010 Škaroupka Martin, Olomučany 11
BL0054 Švéda Libor, Lipovec 11
BL0097 Ťoupek Karel, Blansko 11
BL0074 Vazovan Pavel, Blansko 11
BL0128 Vomočilová Marie, Ráječko 11
BL0119 Zaoral Michal, Blansko 11
BL0120 Zouhar Vojtěch, Lipovec 11
BL0031 Gottwald Vojtěch, Kulířov 8
BL0043 Havlová Lucie, Letovice 8
BL0013 Hloušek ml. Zdeněk, Lipovec 8
BL0114 Janča Jiří, Lipovec 8
BL0016 Krejčí Jan, Kotvrdovice 8
BL0113 Kučerová Božena, Blansko 8
BL0126 Musil Miloš, Svitávka 8
BL0026 Musil Miroslav, Křtiny 8
BL0020 Nečasová Hanna, Lipovec 8
BL0078 Opavský Bohumil, Blansko 8
BL0056 Pernica Josef, Blansko 8
BL0075 Pliska Milan, Krásensko 8
BL0046 Sedlák František, Úsobrno 8
BL0032 Ševčík Josef, Ráječko 8
BL0049 Šperková Emilie, Blansko 8
BL0068 Zálešák Stanislav, Lipovec 8
BL0086 Bednář Miroslav, Voděrady 5
BL0088 Bilík Zdeněk, Blansko 5
BL0042 Močičková Iva, Letovice 5
BL0125 Ambroz Radek, Světlá 0
BL0124 Ambrozová Martina, Světlá 0
BL0093 Jokeš Jan, Svitávka 0
BL0099 Kotlán Jaroslav, Blansko 0
BL0059 Nečas Antonín, Blansko 0
BL0035 Randula Radek, Ostrov 0
BL0001 Reška Martin, Blansko 0
BL0096 Richtr Jaroslav, Velké Opatovice 0
BL0051 Vašinová Žofie, Bzenec –1

Konečné pořadí po 13. kole Tipligy

1. místo

BL0053 Radek Dobrovský, Blansko 126

2. místo

BL0029 Lucie Škaroupková, Ráječko 120

3. místo

BL0050 Dobromil Pacas, Adamov 120

4. místo

BL0105 Antonín Zouhar, Senetářov 117
BL0064 Lukáš Kolísek, Ostrov 117
BL0028 Petra Musilová, Svitávka 117
BL0101 Dominik Pavlů, Blansko 117

8. místo

BL0081 Jaroslav Pavlů, Spešov 114
BL0011 Zdeněk Hloušek st, Lipovec 114
BL0061 František Jirušek, Holešín 114
BL0092 Bedřich Štrof, Blansko 114
BL0087 Vladimír Zřídkaveselý, Jedovnice 114
BL0008 Milan Ševčík, Lipovec 114

14. místo

BL0034 Zdeněk Horák ml., Ostrov 111
BL0094 Antonín Šenk, Dolní Lhota 111

16. místo

BL0108 Ladislava Procházková, Adamov 109

17. místo

BL0018 Jana Nečasová, Holešín 108
BL0017 Antonín Procházka, Adamov 108
BL0084 Milan Šoba, Olomučany 108
BL0048 Květoslav Šperka, Blansko 108
BL0049 Emilie Šperková, Blansko 108

22. místo

BL0120 Vojtěch Zouhar, Lipovec 106

23. místo

BL0104 Milan Štrajt, Ostrov 105
BL0091 Luboš Hruška, Petrovice 105
BL0007 Rudolf Lakota, Blansko 105
BL0002 Petr Neuman, Adamov 105
BL0072 Jan Radiměřský, Lysice 105
BL0003 Michal Souček, Blansko 105
BL0005 Jana Součková, Blansko 105
BL0070 Jan Svěrák, Blansko 105
BL0006 Rudolf Šebela, Blansko 105
BL0031 Vojtěch Gottwald, Kulířov 105
BL0032 Josef Ševčík, Ráječko 105

34. místo

BL0063 Petr Kolísek, Ostrov 102
BL0085 Jiří Kuchař, Blansko 102
BL0040 Ivan Močička, Letovice 102
BL0009 Jiří Škaroupka, Ráječko 102
BL0111 Miroslav Musil ml., Křtiny 102

39. místo

BL0058 Karel Šterc ml., Blansko 101

40. místo

BL0121 Romana Gotwaldová, Podomí 100

41. místo

BL0030 Štefan Červenka, Blansko 99
BL0080 Štefan Dostal, Blansko 99
BL0025 Petr Musil, Křtiny 99
BL0052 Roman Viška, Letovice 99

45. místo

BL0109 Anna Hloušková, Lipovec 97

46. místo

BL0067 Petr Hájek, Lhota Rapotina 96
BL0077 Roman Henek, Blansko 96
BL0066 Jan Urbánek, Vilémovice 96
BL0098 Emil Zuzák, Blansko 96
BL0039 David Stehlík, Kotvrdovice 96
BL0074 Pavel Vazovan, Blansko 96

52. místo

BL0118 Petr Svánovský, Blansko 95
BL0026 Miroslav Musil, Křtiny 95

54. místo

BL0012 Ladislav Bohatec, Letovice 94
BL0076 Dušan Bábindeli, Blansko 94
BL0033 Jan Skoták, Veselice 94

57. místo

BL0089 Vlasta Hrušková, Petrovice 93
BL0065 Richard Pavlíček, Petrovice 93
BL0037 Jiří Stehlík st., Kotvrdovice 93
BL0047 Antonín Sychra, Boskovice 93
BL0057 Jan Kučera, Blansko 93
BL0055 Jaroslav Stloukal, Vavřinec 93
BL0100 Břetislav Svánovský, Lipůvka 93
BL0010 Martin Škaroupka, Olomučany 93
BL0097 Karel Ťoupek, Blansko 93

66. místo

BL0112 Miloš Zouhar, Vysočany 92

67. místo

BL0110 Zdeněk Horák st., Ostrov 91

68. místo

BL0038 Jiří Stehlík ml., Kotvrdovice 90
BL0079 Voloďka Dvořák, Blansko 90
BL0024 Jiří Němec, Bořitov 90
BL0044 Eva Havlová, Kunštát 90
BL0054 Libor Švéda, Lipovec 90
BL0013 Zdeněk Hloušek ml., Lipovec 90
BL0020 Hanna Nečasová, Lipovec 90

75. místo

BL0114 Jiří Janča, Lipovec 88

76. místo

BL0060 Vojtěch Hlaváček, Blansko 87
BL0062 Petr Dvořák, Blansko 87
BL0102 Josef Pavlů, Blansko 87
BL0090 Libor Vašíček, Petrovice 87
BL0095 Marta Vašíčková, Petrovice 87

81. místo

BL0117 Petr Pokorný, Blansko 85

82. místo

BL0069 Jan Hrdlička, Blansko 84
BL0023 František Němec, Ráječko 84

84. místo

BL0088 Zdeněk Bilík, Blansko 83

85. místo

BL0107 Petr Nečas, Blansko 82
BL0115 Ladislav Petrů, Blansko 82
BL0059 Antonín Nečas, Blansko 82

88. místo

BL0014 Marian Kocman, Podomí 81
BL0021 Michal Nečas, Lipovec 81
BL0068 Stanislav Zálešák, Lipovec 81

91. místo

BL0083 Stanislav Flax, Skalice 78
BL0027 Pavel Nečas II, Blansko 78
BL0071 Milan Veselý, Boskovice 78
BL0036 Stanislav Marušák, Blansko 78

95. místo

BL0086 Miroslav Bednář, Voděrady 76

96. místo

BL0019 Pavel Nečas, Holešín 72
BL0078 Bohumil Opavský, Blansko 72

98. místo

BL0119 Michal Zaoral, Blansko 70

99. místo

BL0073 Stanislav Kala, Vysočany 69
BL0015 Jiří Mynařík, Blansko 69

101. místo

BL0106 Veronika Nečasová, Holešín 67

102. místo

BL0004 Matěj Souček, Blansko 66

103. místo

BL0093 Jan Jokeš, Svitávka 65

104. místo

BL0022 Marie Němcová, Ráječko 63
BL0045 Radek Havel, Kunštát 63
BL0046 František Sedlák, Úsobrno 63

107. místo

BL0116 Jan Pokorný, Blansko 61
BL0056 Josef Pernica, Blansko 61

109. místo

BL0096 Jaroslav Richtr, Velké Opatovice 60

110. místo

BL0082 Marek Pernica, Jedovnice 57
BL0016 Jan Krejčí, Kotvrdovice 57

112. místo

BL0122 Pavel Rychnovský, Skalice 50

113. místo

BL0123 Miroslav Pernica, Blansko 49

114. místo

BL0099 Jaroslav Kotlán, Blansko 44

115. místo

BL0113 Božena Kučerová, Blansko 43

116. místo

BL0035 Radek Randula, Ostrov 39

117. místo

BL0001 Martin Reška, Blansko 35

118. místo

BL0075 Milan Pliska, Krásensko 34
BL0125 Radek Ambroz, Světlá 34

120. místo

BL0041 Zdenka Močičková, Letovice 30
BL0042 Iva Močičková, Letovice 30

122. místo

BL0103 Martin Furmánek, Nový Jičín 27

123. místo

BL0128 Marie Vomočilová, Ráječko 24

124. místo

BL0124 Martina Ambrozová, Světlá 22

125. místo

BL0043 Lucie Havlová, Letovice 21

126. místo

BL0126 Miloš Musil, Svitávka 17

127. místo

BL0127 Václav Šebela, Blansko 7

128. místo

BL0051 Žofie Vašinová, Bzenec –3