Nejpřesnější mušku měl tentokrát Milan Dvořáček z Olomučan, když správně natipoval šest zápasů ze sedmi. V redakci Blanenského deníku Rovnost, Rožmitálova 14, Blansko, na něj čekají drobné věcné ceny. V průběžném pořadí se na čele utrhla dvojice Aleš Nesrovnal z Olomučan a Michal Nečas z Lipovce. Oba mají jednaosmdesát bodů.

Výsledky zápasů 12. kola Fortuna ligy
1. Konice – Blansko 2:1 1
2. Rosice – Boskovice 2:0 1
3. Sp. Brno – Rájec 2:0 1
4. Ráječko – Bavory 0:2 2
5. Bořitov – Dražovice odloženo 3
6. Kohoutovice – Č. Hora odloženo 3
7. Olešnice – Kunštát odloženo 3
8. Vísky – Vavřinec 1:3 2
9. Olešnice B – Kunštát B 1:1 0
10. Adamov – Voděrady 4:1 1
Počet branek: 20
Výsledky 12. kola Fortuna ligy
1. místo – BL0103 Dvořáček Milan, Olomučany, 11 bodů
BL0088 Močičková Zdenka, Letovice 8
BL0049 Pacas Dobromil, Adamov 8
BL0044 Pernica Karel, Rudice 8
BL0045 Pernica Vítězslav, Rudice 8
BL0036 Stehlík ml. Jiří, Kotvrdovice 8
BL0082 Svěrák Jan, Blansko 8
BL0112 Tasch Zdeněk, Blansko 8
BL0057 Bábindeli Dušan 5
BL0037 Filip David, Jedovnice 5
BL0062 Flek Zdeněk, Vysočany 5
BL0087 Havel Radek, Kunštát 5
BL0025 Hertl Miroslav, Dolní Lhota 5
BL0097 Hlaváček Vojtěch, Blansko 5
BL0099 Hloušek Zdeněk, Lipovec 5
BL0063 Horák Zdeněk, Ostrov 5
BL0081 Hrdlička Jan, Blansko 5
BL0031 Hruška Luboš, Petrovice 5
BL0107 Janča Jiří, Lipovec 5
BL0060 Kala Stanislav, Vysočany 5
BL0022 Kolísek Petr, Ostrov 5
BL0040 Kolísek Lukáš, Ostrov 5
BL0034 Landa st. Karel, Rájec-Jestřebí 5
BL0090 Močičková Iva, Letovice 5
BL0010 Mrázek Petr, Šošůvka 5
BL0067 Musil Petr, Křtiny 5
BL0069 Nečas Michal, Lipovec 5
BL0047 Nečas Pavel, Blansko 5
BL0104 Nečas Antonín, Těchov 5
BL0071 Nečasová Veronika, Holešín 5
BL0042 Nesrovnal Aleš, Olomučany 5
BL0115 Neuman Petr, Adamov 5
BL0080 Pavlů Jaroslav, Spešov 5
BL0083 Pokorný Petr, Blansko 5
BL0084 Pokorný Jan, Blansko 5
BL0003 Radiměřský Jan, Lysice 5
BL0001 Reška Martin, Blansko 5
BL0085 Richtr Jaroslav, Velké Opatovice 5
BL0038 Stehlík st. Jiří, Kotvrdovice 5
BL0005 Stloukal Jaroslav, Vavřinec 5
BL0102 Svánovský Petr, Lipůvka 5
BL0106 Svěráková Lenka, Blansko 5
BL0021 Šafařík Radim, Olomučany 5
BL0093 Šebela Rudolf, Blansko 5
BL0077 Škaroupka Jiří, Ráječko 5
BL0075 Škaroupková Lucie, Ráječko 5
BL0009 Šoba Pavel, Brno 5
BL0007 Šoba Milan, Olomučany 5
BL0053 Šperka Květoslav, Blansko 5
BL0052 Šperková Emílie, Blansko 5
BL0020 Švéda Libor, Marianín 5
BL0113 Ťoupek Karel, Blansko 5
BL0027 Urbánek Jan, Vilémovice 5
BL0101 Válek Michal, Kotvrdovice 5
BL0030 Vašíčková Marta, Petrovice 5
BL0004 Vazovan Pavel, Olešná 5
BL0105 Veselý Jan, Adamov 5
BL0013 Veselý Milan, Boskovice 5
BL0002 Weiter Milan, Bukovinka 5
BL0110 Zouhar Miloš, Vysočany 5
BL0086 Zuzák Emil, Blansko 5
BL0012 Bednář Miroslav, Voděrady 2
BL0006 Bohatec Ladislav, Kladoruby 2
BL0116 Celá Veronika, Blansko 2
BL0070 Červenka Štefan, Blansko 2
BL0023 Dobrovský Radek, Blansko 2
BL0011 Dostal Štefan, Blansko 2
BL0094 Dvořák Petr, Blansko 2
BL0061 Gotwald Vojtěch, Kulířov 2
BL0041 Hájek Petr, Lhota Rapotina 2
BL0055 Henek Roman, Blansko 2
BL0064 Horák st. Zdeněk, Ostrov 2
BL0032 Hrušková Vlasta, Petrovice 2
BL0065 Král Jaroslav, Vysočany 2
BL0078 Krejčí Jan, Kotvrdovice 2
BL0026 Kučera Milan, Vilémovice 2
BL0095 Kuchařová Martina, Bořitov 2
BL0033 Landa Karel, Rájec-Jestřebí 2
BL0051 Marušák Stanislav, Blansko 2
BL0089 Močička Ivan, Letovice 2
BL0117 Musil ml. Miroslav, Křtiny 2
BL0073 Nečas II Pavel, Holešín 2
BL0072 Nečasová Jana, Holešín 2
BL0079 Nečasová Hana, Lipovec 2
BL0024 Němec Jiří, Bořitov 2
BL0028 Němec František, Ráječko 2
BL0015 Opavský Bohumil, Blansko 2
BL0043 Pavlíček Richard, Petrovice 2
BL0054 Pernica Marek, Jedovnice 2
BL0121 Petrů Ladislav, Blansko 2
BL0056 Pliska Milan, Krásensko 2
BL0039 Pospíšil Václav, Kotvrdovice 2
BL0068 Procházka Antonín, Adamov 2
BL0108 Sedlák František, Úsobrno 2
BL0119 Skoták Jan, Veselice 2
BL0076 Ševčík Josef, Ráječko 2
BL0074 Škaroupka Martin, Olomučany 2
BL0050 Šterc ml Karel, Blansko 2
BL0046 Štrajt Milan, Ostrov 2
BL0029 Vašíček Libor, Petrovice 2
BL0048 Viška Roman, Letovice 2
BL0109 Zouhar Marcel, Vysočany 2
BL0098 Kuchař Pavel, Bořitov 0
BL0114 Pernica Petr, Blansko 0
BL0016 Souček Michal, Blansko 0
BL0018 Souček Matěj, Blansko 0
BL0017 Součková Jana, Blansko 0
BL0019 Stojkovič Tomáš, Blansko 0
BL0120 Šebela Václav, Blansko 0
BL0014 Zaoral Michal, Blansko 0
BL0118 Gotwaldová Romana, Podomí –1
BL0091 Havlová Lucie, Letovice –1
BL0092 Havlová Eva, Letovice –1
BL0058 Jokeš Jan, Svitávka –1
BL0066 Musil Miroslav, Křtiny –1
BL0096 Němcová Marie, Ráječko –1
BL0111 Rychnovský Pavel, Skalice –1
BL0059 Staňková Pavla, Svitávka –1
BL0035 Svánovský Břetislav, Lipůvka –1
BL0008 Tintěra Silvestr –1
BL0100 Zřídkaveselý Vladimír, Jedovnice –1
Průběžné pořadí po 12. kole Fortuna ligy
1. místo
BL0069 Michal Nečas, Lipovec 81
BL0042 Aleš Nesrovnal, Olomučany 81
3. místo
BL0099 Zdeněk Hloušek, Lipovec 78
BL0046 Milan Štrajt, Ostrov 78
5. místo
BL0063 Zdeněk Horák, Ostrov 75
BL0085 Jaroslav Richtr, Velké Opatovice 75
BL0065 Jaroslav Král, Vysočany 75
BL0043 Richard Pavlíček, Petrovice 75
9. místo
BL0082 Jan Svěrák, Blansko 73
10. místo
BL0049 Dobromil Pacas, Adamov 72
BL0060 Stanislav Kala, Vysočany 72
BL0053 Květoslav Šperka, Blansko 72
BL0004 Pavel Vazovan, Olešná 72
BL0006 Ladislav Bohatec, Kladoruby 72
BL0061 Vojtěch Gotwald, Kulířov 72
BL0079 Hana Nečasová, Lipovec 72
17. místo
BL0077 Jiří Škaroupka, Ráječko 69
BL0075 Lucie Škaroupková, Ráječko 69
BL0020 Libor Švéda, Marianín 69
BL0094 Petr Dvořák, Blansko 69
BL0026 Milan Kučera, Vilémovice 69
22. místo
BL0062 Zdeněk Flek, Vysočany 67
23. místo
BL0022 Petr Kolísek, Ostrov 66
BL0003 Jan Radiměřský, Lysice 66
BL0001 Martin Reška, Blansko 66
BL0027 Jan Urbánek, Vilémovice 66
BL0051 Stanislav Marušák, Blansko 66
BL0072 Jana Nečasová, Holešín 66
BL0028 František Němec, Ráječko 66
BL0029 Libor Vašíček, Petrovice 66
BL0111 Pavel Rychnovský, Skalice 66
32. místo
BL0103 Milan Dvořáček, Olomučany 63
BL0044 Karel Pernica, Rudice 63
BL0036 Jiří Stehlík ml., Kotvrdovice 63
BL0097 Vojtěch Hlaváček, Blansko 63
BL0093 Rudolf Šebela, Blansko 63
BL0058 Jan Jokeš, Svitávka 63
38. místo
BL0102 Petr Svánovský, Lipůvka 61
39. místo
BL0087 Radek Havel, Kunštát 60
BL0047 Pavel Nečas, Blansko 60
BL0083 Petr Pokorný, Blansko 60
BL0021 Radim Šafařík, Olomučany 60
BL0007 Milan Šoba, Olomučany 60
BL0030 Marta Vašíčková, Petrovice 60
BL0054 Marek Pernica, Jedovnice 60
BL0068 Antonín Procházka, Adamov 60
47. místo
BL0115 Petr Neuman, Adamov 58
BL0110 Miloš Zouhar, Vysočany 58
49. místo
BL0025 Miroslav Hertl, Dolní Lhota 57
BL0107 Jiří Janča, Lipovec 57
BL0040 Lukáš Kolísek, Ostrov 57
BL0010 Petr Mrázek, Šošůvka 57
BL0067 Petr Musil, Křtiny 57
BL0104 Antonín Nečas, Těchov 57
BL0086 Emil Zuzák, Blansko 57
BL0032 Vlasta Hrušková, Petrovice 57
BL0089 Ivan Močička, Letovice 57
BL0074 Martin Škaroupka, Olomučany 57
BL0050 Karel Šterc ml, Blansko 57
60. místo
BL0081 Jan Hrdlička, Blansko 55
61. místo
BL0045 Vítězslav Pernica, Rudice 54
BL0005 Jaroslav Stloukal, Vavřinec 54
BL0012 Miroslav Bednář, Voděrady 54
BL0048 Roman Viška, Letovice 54
65. místo
BL0113 Karel Ťoupek, Blansko 52
66. místo
BL0037 David Filip, Jedovnice 51
BL0038 Jiří Stehlík st., Kotvrdovice 51
BL0052 Emílie Šperková, Blansko 51
BL0023 Radek Dobrovský, Blansko 51
BL0041 Petr Hájek, Lhota Rapotina 51
BL0015 Bohumil Opavský, Blansko 51
72. místo
BL0071 Veronika Nečasová, Holešín 50
73. místo
BL0057 Dušan Bábindeli 48
BL0096 Marie Němcová, Ráječko 48
75. místo
BL0002 Milan Weiter, Bukovinka 47
BL0108 František Sedlák, Úsobrno 47
77. místo
BL0011 Štefan Dostal, Blansko 45
BL0064 Zdeněk Horák st., Ostrov 45
BL0073 Pavel Nečas II, Holešín 45
80. místo
BL0035 Břetislav Svánovský, Lipůvka 43
81. místo
BL0080 Jaroslav Pavlů, Spešov 42
BL0101 Michal Válek, Kotvrdovice 42
BL0078 Jan Krejčí, Kotvrdovice 42
BL0024 Jiří Němec, Bořitov 42
BL0076 Josef Ševčík, Ráječko 42
BL0100 Vladimír Zřídkaveselý, Jedovnice 42
87. místo
BL0039 Václav Pospíšil, Kotvrdovice 40
BL0109 Marcel Zouhar, Vysočany 40
89. místo
BL0088 Zdenka Močičková, Letovice 39
90. místo
BL0116 Veronika Celá, Blansko 38
91. místo
BL0105 Jan Veselý, Adamov 37
BL0119 Jan Skoták, Veselice 37
BL0016 Michal Souček, Blansko 37
BL0018 Matěj Souček, Blansko 37
BL0019 Tomáš Stojkovič, Blansko 37
96. místo
BL0031 Luboš Hruška, Petrovice 36
BL0106 Lenka Svěráková, Blansko 36
BL0013 Milan Veselý, Boskovice 36
BL0066 Miroslav Musil, Křtiny 36
BL0059 Pavla Staňková, Svitávka 36
101. místo
BL0117 Miroslav Musil ml., Křtiny 35
102. místo
BL0056 Milan Pliska, Krásensko 34
103. místo
BL0090 Iva Močičková, Letovice 33
BL0009 Pavel Šoba, Brno 33
105. místo
BL0118 Romana Gotwaldová, Podomí 32
106. místo
BL0017 Jana Součková, Blansko 31
107. místo
BL0034 Karel Landa st., Rájec-Jestřebí 30
BL0070 Štefan Červenka, Blansko 30
BL0055 Roman Henek, Blansko 30
BL0091 Lucie Havlová, Letovice 30
111. místo
BL0084 Jan Pokorný, Blansko 27
BL0033 Karel Landa, Rájec-Jestřebí 27
BL0008 Silvestr Tintěra 27
114. místo
BL0095 Martina Kuchařová, Bořitov 23
115. místo
BL0112 Zdeněk Tasch, Blansko 20
116. místo
BL0121 Ladislav Petrů, Blansko 9
BL0120 Václav Šebela, Blansko 9
118. místo
BL0092 Eva Havlová, Letovice 6
119. místo
BL0098 Pavel Kuchař, Bořitov 5
BL0114 Petr Pernica, Blansko 5
121. místo
BL0014 Michal Zaoral, Blansko 3