Utkání č. 9 Vilémovice – Lipůvka nebylo hodnoceno, protože se odehrálo již na podzim. Za chybu se soutěžícím čtenářům omlouváme.
Na vítěze kola čeká v příštích dnech v redakci Blanenského deníku Rovnost, Rožmitálova 14, Blansko, drobná věcná cena. Výherci gratulujeme. V průběžném pořadí se po druhém kolo vyšvihl na čelo soutěže Dobromil Pacas z Adamova. K osmi bodům z minulého týdne nyní přidal dalších patnáct a s třiadvaceti body zatím vede.
Tipliga výsledky zápasů 2. kola
1. Boskovice – Rájec-Jestřebí 3:1 1
2. Ráječko – Kuřim 3:1 1
3. Novosedly – Blansko 0:3 2
4. Bořitov – Líšeň B 1:2 2
5. Lipovec – Tišnov 2:0 1
6. Bohdalice – Kunštát 1:0 1
7. Sloup – Rudice 3:0 1
8. Blansko B – Olomučany 5:1 1
9. Vilémovice – Lipůvka hráno na podzim 3
10. Lomnice – Voděrady 2:0 1
Supertrefa: 28
Výsledky 2. hola Tipligy
BL0063 Kolísek Petr, Ostrov 18
BL0076 Bábindeli Dušan, Blansko 15
BL0053 Dobrovský Radek, Blansko 15
BL0079 Dvořák Volďka, Blansko 15
BL0031 Gottwald Vojtěch, Kulířov 15
BL0060 Hlaváček Vojtěch, Blansko 15
BL0011 Hloušek st Zdeněk, Lipovec 15
BL0015 Mynařík Jiří, Blansko 15
BL0059 Nečas Antonín, Blansko 15
BL0050 Pacas Dobromil , Adamov 15
BL0065 Pavlíček Richard, Petrovice 15
BL0102 Pavlů Josef, Blansko 15
BL0108 Procházková Ladislava, Adamov 15
BL0047 Sychra Antonín, Boskovice 15
BL0008 Ševčík Milan, 15
BL0048 Šperka Květoslav, Blansko 15
BL0104 Štrajt Milan, Ostrov 15
BL0095 Vašíčková Marta, Petrovice 15
BL0068 Zálešák Stanislav, Lipovec 15
BL0120 Zouhar Vojtěch, Lipovec 15
BL0088 Bilík Zdeněk, Blansko 12
BL0030 Červenka Štefan, Blansko 12
BL0045 Havel Radek, Kunštát 12
BL0034 Horák ml. Zdeněk, Ostrov 12
BL0061 Jirušek František, Holešín 12
BL0073 Kala Stanislav, Vysočany 12
BL0064 Kolísek Lukáš, Ostrov 12
BL0016 Krejčí Jan, Kotvrdovice 12
BL0057 Kučera Jan, Blansko 12
BL0085 Kuchař Jiří, Blansko 12
BL0040 Močička Ivan, Letovice 12
BL0026 Musil Miroslav, Křtiny 12
BL0025 Musil Petr, Křtiny 12
BL0107 Nečas Petr, Blansko 12
BL0021 Nečas Michal, Lipovec 12
BL0027 Nečas II Pavel, Blansko 12
BL0018 Nečasová Jana, Holešín 12
BL0020 Nečasová Hanna, Lipovec 12
BL0002 Neuman Petr, Adamov 12
BL0078 Opavský Bohumil, Blansko 12
BL0101 Pavlů Dominik, Blansko 12
BL0082 Pernica Marek, Jedovnice 12
BL0072 Radiměřský Jan, Lysice 12
BL0001 Reška Martin, Blansko 12
BL0096 Richtr Jaroslav, Velké Opatovice 12
BL0046 Sedlák František, Úsobrno 12
BL0033 Skoták Jan, Veselice 12
BL0003 Souček Michal, Blansko 12
BL0005 Součková Jana, Blansko 12
BL0038 Stehlík ml. Jiří, Kotvrdovice 12
BL0070 Svěrák Jan, Blansko 12
BL0009 Škaroupka Jiří, Ráječko 12
BL0029 Škaroupková Lucie, Ráječko 12
BL0049 Šperková Emilie, Blansko 12
BL0092 Štrof Bedřich, Blansko 12
BL0090 Vašíček Libor, Petrovice 12
BL0098 Zuzák Emil, Blansko 12
BL0012 Bohatec Ladislav, Letovice 9
BL0121 Gotwaldová Romana, Podomí 9
BL0044 Havlová Eva, Kunštát 9
BL0077 Henek Roman, Blansko 9
BL0013 Hloušek ml. Zdeněk, Lipovec 9
BL0109 Hloušková Anna, Lipovec 9
BL0110 Horák st. Zdeněk, Ostrov 9
BL0069 Hrdlička Jan, Blansko 9
BL0091 Hruška Luboš, Petrovice 9
BL0114 Janča Jiří, Lipovec 9
BL0007 Lakota Rudolf, Blansko 9
BL0024 Němec Jiří, Bořitov 9
BL0023 Němec František, Ráječko 9
BL0081 Pavlů Jaroslav, Spešov 9
BL0056 Pernica Josef, Blansko 9
BL0075 Pliska Milan, Krásensko 9
BL0117 Pokorný Petr, Blansko 9
BL0116 Pokorný Jan, Blansko 9
BL0017 Procházka Antonín, Adamov 9
BL0122 Rychnovský Pavel, Skalice 9
BL0004 Souček Matěj, Blansko 9
BL0037 Stehlík st. Jiří, Kotvrdovice 9
BL0039 Stehlík David, Kotvrdovice 9
BL0055 Stloukal Jaroslav, Vavřinec 9
BL0006 Šebela Rudolf, Blansko 9
BL0094 Šenk Antonín, Dolní Lhota 9
BL0032 Ševčík Josef, Ráječko 9
BL0010 Škaroupka Martin, Olomučany 9
BL0084 Šoba Milan, Olomučany 9
BL0058 Šterc ml. Karel, Blansko 9
BL0054 Švéda Libor, Lipovec 9
BL0066 Urbánek Jan, Vilémovice 9
BL0074 Vazovan Pavel, Blansko 9
BL0112 Zouhar Miloš, Vysočany 9
BL0105 Zouhar Antonín, Senetářov 9
BL0087 Zřídkaveselý Vladimír, Jedovnice 9
BL0111 Musil ml. Miroslav, Křtiny 8
BL0086 Bednář Miroslav, Voděrady 6
BL0080 Dostal Štefan, Blansko 6
BL0062 Dvořák Petr, Blansko 6
BL0083 Flax Stanislav, Skalice 6
BL0103 Furmánek Martin, Nový Jičín 6
BL0067 Hájek Petr, Lhota Rapotina 6
BL0089 Hrušková Vlasta, Petrovice 6
BL0014 Kocman Marian,Podomí 6
BL0099 Kotlán Jaroslav, Blansko 6
BL0028 Musilová Petra, Svitávka 6
BL0019 Nečas Pavel, Holešín 6
BL0022 Němcová Marie, Ráječko 6
BL0035 Randula Radek, Ostrov 6
BL0100 Svánovský Břetislav, Lipůvka 6
BL0118 Svánovský Petr, Blansko 6
BL0097 Ťoupek Karel, Blansko 6
BL0071 Veselý Jan, Boskovice 6
BL0052 Viška Roman, Letovice 6
BL0043 Havlová Lucie, Letovice 3
BL0093 Jokeš Jan, Svitávka 3
BL0113 Kučerová Božena, Blansko 3
BL0036 Marušák Stanislav, Blansko 3
BL0106 Nečasová Veronika, Holešín 3
BL0115 Petrů Ladislav, Blansko 3
BL0119 Zaoral Michal, Blansko 3
BL0042 Močičková Iva, Letovice 0
BL0051 Vašinová Žofie, Bzenec 0
BL0041 Močičková Zdenka, Letovice –6
Průběžné pořadí po 2. kole Tipligy
1. místo
BL0050 Dobromil Pacas, Adamov 23
2. místo
BL0053 Radek Dobrovský, Blansko 20
BL0031 Vojtěch Gottwald, Kulířov 20
BL0068 Stanislav Zálešák, Lipovec 20
BL0034 Zdeněk Horák ml., Ostrov 20
BL0044 Eva Havlová, Kunštát 20
7. místo
BL0063 Petr Kolísek, Ostrov 17
BL0076 Dušan Bábindeli, Blansko 17
BL0060 Vojtěch Hlaváček, Blansko 17
BL0011 Zdeněk Hloušek st, Lipovec 17
BL0040 Ivan Močička, Letovice 17
BL0027 Pavel Nečas II, Blansko 17
BL0072 Jan Radiměřský, Lysice 17
BL0092 Bedřich Štrof, Blansko 17
BL0077 Roman Henek, Blansko 17
BL0024 Jiří Němec, Bořitov 17
17. místo
BL0108 Ladislava Procházková, Adamov 15
BL0120 Vojtěch Zouhar, Lipovec 15
19. místo
BL0079 Voloďka Dvořák, Blansko 14
BL0015 Jiří Mynařík, Blansko 14
BL0059 Antonín Nečas, Blansko 14
BL0102 Josef Pavlů, Blansko 14
BL0047 Antonín Sychra, Boskovice 14
BL0008 Milan Ševčík 14
BL0048 Květoslav Šperka, Blansko 14
BL0095 Marta Vašíčková, Petrovice 14
BL0030 Štefan Červenka, Blansko 14
BL0061 František Jirušek, Holešín 14
BL0057 Jan Kučera, Blansko 14
BL0085 Jiří Kuchař, Blansko 14
BL0026 Miroslav Musil, Křtiny 14
BL0021 Michal Nečas, Lipovec 14
BL0018 Jana Nečasová, Holešín 14
BL0078 Bohumil Opavský, Blansko 14
BL0096 Jaroslav Richtr, Velké Opatovice 14
BL0003 Michal Souček, Blansko 14
BL0038 Jiří Stehlík ml., Kotvrdovice 14
BL0049 Emilie Šperková, Blansko 14
BL0012 Ladislav Bohatec, Letovice 14
BL0013 Zdeněk Hloušek ml., Lipovec 14
BL0069 Jan Hrdlička, Blansko 14
BL0081 Jaroslav Pavlů, Spešov 14
BL0075 Milan Pliska, Krásensko 14
BL0006 Rudolf Šebela, Blansko 14
BL0054 Libor Švéda, Lipovec 14
BL0087 Vladimír Zřídkaveselý, Jedovnice 14
47. místo
BL0107 Petr Nečas, Blansko 12
48. místo
BL0065 Richard Pavlíček, Petrovice 11
BL0104 Milan Štrajt, Ostrov 11
BL0073 Stanislav Kala, Vysočany 11
BL0064 Lukáš Kolísek, Ostrov 11
BL0016 Jan Krejčí, Kotvrdovice 11
BL0025 Petr Musil, Křtiny 11
BL0020 Hanna Nečasová, Lipovec 11
BL0002 Petr Neuman, Adamov 11
BL0101 Dominik Pavlů, Blansko 11
BL0001 Martin Reška, Blansko 11
BL0046 František Sedlák, Úsobrno 11
BL0033 Jan Skoták, Veselice 11
BL0005 Jana Součková, Blansko 11
BL0070 Jan Svěrák, Blansko 11
BL0009 Jiří Škaroupka, Ráječko 11
BL0029 Lucie Škaroupková, Ráječko 11
BL0017 Antonín Procházka, Adamov 11
BL0037 Jiří Stehlík st., Kotvrdovice 11
BL0094 Antonín Šenk, Dolní Lhota 11
BL0105 Antonín Zouhar, Senetářov 11
BL0099 Jaroslav Kotlán, Blansko 11
BL0071 Jan Veselý, Boskovice 11
70. místo
BL0121 Romana Gotwaldová, Podomí 9
BL0109 Anna Hloušková, Lipovec 9
BL0110 Zdeněk Horák st., Ostrov 9
BL0114 Jiří Janča, Lipovec 9
BL0116 Jan Pokorný, Blansko 9
BL0117 Petr Pokorný, Blansko 9
BL0122 Pavel Rychnovský, Skalice 9
BL0112 Miloš Zouhar, Vysočany 9
78. místo
BL0045 Radek Havel, Kunštát 8
BL0082 Marek Pernica, Jedovnice 8
BL0090 Libor Vašíček, Petrovice 8
BL0091 Luboš Hruška, Petrovice 8
BL0007 Rudolf Lakota, Blansko 8
BL0056 Josef Pernica, Blansko 8
BL0004 Matěj Souček, Blansko 8
BL0039 David Stehlík, Kotvrdovice 8
BL0055 Jaroslav Stloukal, Vavřinec 8
BL0032 Josef Ševčík, Ráječko 8
BL0084 Milan Šoba, Olomučany 8
BL0058 Karel Šterc ml., Blansko 8
BL0066 Jan Urbánek, Vilémovice 8
BL0074 Pavel Vazovan, Blansko 8
BL0111 Miroslav Musil ml., Křtiny 8
BL0080 Štefan Dostal, Blansko 8
BL0028 Petra Musilová, Svitávka 8
BL0035 Radek Randula, Ostrov 8
BL0052 Roman Viška, Letovice 8
97. místo
BL0088 Zdeněk Bilík, Blansko 7
98. místo
BL0118 Petr Svánovský, Blansko 6
99. místo
BL0098 Emil Zuzák, Blansko 5
BL0023 František Němec, Ráječko 5
BL0010 Martin Škaroupka, Olomučany 5
BL0083 Stanislav Flax, Skalice 5
BL0067 Petr Hájek, Lhota Rapotina 5
BL0089 Vlasta Hrušková, Petrovice 5
BL0014 Marian Kocman, Podomí 5
BL0022 Marie Němcová, Ráječko 5
BL0100 Břetislav Svánovský, Lipůvka 5
BL0097 Karel Ťoupek, Blansko 5
BL0036 Stanislav Marušák, Blansko 5
110. místo
BL0113 Božena Kučerová, Blansko 3
BL0106 Veronika Nečasová, Holešín 3
BL0115 Ladislav Petrů, Blansko 3
BL0119 Michal Zaoral, Blansko 3
114. místo
BL0086 Miroslav Bednář, Voděrady 2
BL0019 Pavel Nečas, Holešín 2
BL0043 Lucie Havlová, Letovice 2
BL0093 Jan Jokeš, Svitávka 2
118. místo
BL0062 Petr Dvořák, Blansko –1
BL0103 Martin Furmánek, Nový Jičín –1
120. místo
BL0042 Iva Močičková, Letovice –7
BL0041 Zdenka Močičková, Letovice –7
122. místo
BL0051 Žofie Vašinová, Bzenec –10