Několik divokých výsledky pořádně zahýbalo s jejich kupony a někteří si připsali několik minusových bodů. Vítězem kola se stal Karel Landa starší z Rájce-Jestřebí, který nasbíral čtrnáct bodů za osm správně natipovaných zápasů.

V redakci Blanenského deníku Rovnost, Rožmitálova 14 na něj čekají věcné ceny.

V průběžném pořadí se na čele usadila dvojice soutěžících Pavel Bačkovský mladší z Budišova a Zdeněk Horák z Ostrova.

Zápasy 2. kola Fortuna ligy
1. Otrokovice – Blansko 3:0 1
2. Boskovice – Pelhřimov 3:3 0
3. Kuřim – Rájec 0:2 2
4. Ráječko – Tasovice 1:1 0
5. Bořitov – Kunštát 1:2 2
6. Lipovec – Olešnice 2:2 0
7. Blansko B – Rudice 4:2 1
8. Boskovice B – Sloup 5:1 1
9. Ráječko B – Kunštát B 2:3 2
10. Úsobrno – Březová B 3:2 1

Počet branek: 42

Výsledky 2. kola Fortuna ligy

1. místo BL0110 Landa st. Karel, Rájec, 14 bodů
BL0102 Dobrovský Radek, Blansko 11
BL0029 Hájek Zbyněk Letovice, 8
BL0111 Landová Jaroslava, Rájec 8
BL0103 Nečasová Hana, Lipovec 8
BL0097 Pernica Pavel, Blansko 8
BL0022 Bačkovský ml. Pavel, Budišov 5
BL0023 Bačkovský st. Pavel, Budišov 5
BL0048 Bednář Miroslav, Voděrady 5
BL0054 Dvořák Petr, Blansko 5
BL0031 Havlová Eva, Kunštát 5
BL0078 Horák Zdeněk, Ostrov 5
BL0090 Jokeš Jan, Svitávka 5
BL0044 Kolísek Lukáš, Ostrov 5
BL0079 Kuchařová Martina, Bořitov 5
BL0109 Landa Karel, Rájec, 5
BL0033 Pavlíček Richard, Petrovice 5
BL0055 Stloukal Jaroslav, Vavřinec 5
BL0107 Stojkovič Tomáš, Blansko 5
BL0016 Šperková Emilie, Blansko 5
BL0108 Štěpánek Vít, Olomučany 5
BL0101 Trunda Josef, Adamov 5
BL0092 Urbánek Jan, Vilémovice 5
BL0005 Válek Michal, Kotvrdovice 5
BL0063 Vašíčková Marta, Petrovice 5
BL0106 Zbytovský Jan, Blansko 5
BL0093 Zouhar Miloš, Vysočany 5
BL0024 Zřídkaveselý Vladimír, Jedovnice 5
BL0072 Bohatec Ladislav, Kladoruby 2
BL0068 Dostal Štefan Blansko, 2
BL0015 Dvořáček Milan, Olomučany 2
BL0009 Filip David, Kotvrdovice 2
BL0019 Hájek Petr, Lhota Rapotina 2
BL0027 Havlová Lucie, Letovice 2
BL0059 Hrušková Vlasta, Petrovice 2
BL0040 Kučera Jan, Blansko 2
BL0039 Kučerová Božena, Blansko 2
BL0025 Močička Ivan, Letovice 2
BL0028 Močičková Iva, Letovice 2
BL0013 Mrázek Petr, Šošůvka 2
BL0081 Musil Miroslav, Křtiny 2
BL0083 Nečas Michal, Lipovec 2
BL0098 Novotná Petra, Boskovice 2
BL0056 Opavský Bohumil, Blansko 2
BL0095 Pacas Dobromil, Adamov 2
BL0064 Pernica Josef, Blansko 2
BL0002 Pokorný Petr, Blansko 2
BL0008 Pospíšil Václav, Kotvrdovice 2
BL0014 Reška Martin, Blansko 2
BL0032 Richtr Jaroslav, Velké Opatovice 2
BL0045 Rychnovský ml. Pavel, Skalice 2
BL0105 Souček Matěj, Blansko 2
BL0020 Součková Jana, Blansko 2
BL0007 Stehlík st. Jiří, Kotvrdovice 2
BL0057 Svěrák Jan, Blansko 2
BL0070 Ševčík Josef, Ráječko 2
BL0099 Ševčík II Josef, Podomí 2
BL0066 Šoba Milan, Olomučany 2
BL0017 Šperka Květoslav, Blansko 2
BL0050 Šterc ml. Karel, Blansko 2
BL0052 Švéda Libor, Marianín 2
BL0061 Vašíček Libor, Petrovice 2
BL0067 Viška Roman, Letovice 2
BL0011 Zaoral Michal, Blansko 2
BL0094 Zouhar Marcel, Vysočany 2
BL0087 Dub Jan, Blansko 0
BL0086 Kalík Jan, Němčice 0
BL0089 Pavlů Jaroslav, Spešov 0
BL0034 Sedlák František, Úsobrno 0
BL0088 Skoták Jan, Veselice 0
BL0084 Bezděk Luboš, Šošůvka –1
BL0049 Dvořák Voloďka, Blansko –1
BL0036 Flek Zdeněk,Vysočany –1
BL0082 Gottwald Vojtěch, Kulířov –1
BL0018 Hertl Miroslav, Dolní Lhota –1
BL0058 Hrdlička Jan, Blansko –1
BL0060 Hruška Luboš, Petrovice –1
BL0077 Jelínek Jiří, Ostrov –1
BL0038 Kitnerová Radka, Blansko –1
BL0042 Kolísek Petr, Ostrov –1
BL0037 Král Jaroslav, Vysočany –1
BL0001 Kučera Milan,Vilémovice –1
BL0026 Močičková Zdenka, Letovice –1
BL0010 Musil Radomír, Suchdol –1
BL0041 Nečas Antonín, Těchov –1
BL0075 Němec František, Ráječko –1
BL0065 Nesrovnal Aleš, Olomučany –1
BL0062 Neuman Petr, Adamov –1
BL0096 Pernicová Silvie, Blansko –1
BL0003 Pokorný Jan, Blansko –1
BL0012 Radiměřský Jan, Lysice –1
BL0021 Souček Michal, Blansko –1
BL0074 Škaroupková Lucie, Ráječko –1
BL0047 Vašek Jan, Šebetov –1
BL0085 Veselý Jan, Adamov –1
BL0030 Havel Radek, Kunštát –4
BL0051 Henek Roman, Blansko –4
BL0091 Kakáč Ivo, Veselice –4
BL0076 Musil Petr, Křtiny –4
BL0080 Nečas Pavel, Blansko –4
BL0104 Nečas II Pavel, Holešín –4
BL0100 Němcová Marie, Ráječko –4
BL0073 Němec Jiří, Bořitov –4
BL0004 Pospíšilová Naďa, Kotvrdovice –4
BL0043 Rychnovský Pavel, Skalice –4
BL0006 Stehlík ml. Jiří, Kotvrdovice –4
BL0035 Šafařík Radim, Olomučany –4
BL0071 Škaroupka Jiří, Ráječko –4
BL0069 Škaroupka Martin, Olomučany –4
BL0053 Vazovan Pavel, Olešná –4
BL0046 Šoba Pavel, Brno –7

Průběžné pořadí po 2. kole

1. místo
BL0022 Pavel Bačkovský ml., Budišov 16
BL0078 Zdeněk Horák, Ostrov 16

3. místo
BL0110 Karel Landa st., Rájec 14

4. místo
BL0097 Pavel Pernica, Blansko 13
BL0023 Pavel Bačkovský st., Budišov 13
BL0048 Miroslav Bednář, Voděrady 13
BL0044 Lukáš Kolísek, Ostrov 13
BL0016 Emilie Šperková, Blansko 13
BL0092 Jan Urbánek, Vilémovice 13
BL0005 Michal Válek, Kotvrdovice 13
BL0093 Miloš Zouhar, Vysočany 13
BL0024 Vladimír Zřídkaveselý, Jedovnice 13
BL0019 Petr Hájek, Lhota Rapotina 13
BL0002 Petr Pokorný, Blansko 13
BL0017 Květoslav Šperka, Blansko 13
BL0067 Roman Viška, Letovice 13

17. místo
BL0102 Radek Dobrovský, Blansko 11
BL0087 Jan Dub, Blansko 11

19. místo
BL0031 Eva Havlová, Kunštát 10
BL0079 Martina Kuchařová, Bořitov 10
BL0033 Richard Pavlíček, Petrovice 10
BL0055 Jaroslav Stloukal, Vavřinec 10
BL0063 Marta Vašíčková, Petrovice 10
BL0009 David Filip, Kotvrdovice 10
BL0027 Lucie Havlová, Letovice 10
BL0025 Ivan Močička, Letovice 10
BL0013 Petr Mrázek, Šošůvka 10
BL0014 Martin Reška, Blansko 10
BL0020 Jana Součková, Blansko 10
BL0007 Jiří Stehlík st., Kotvrdovice 10
BL0066 Milan Šoba, Olomučany 10
BL0052 Libor Švéda, Marianín 10
BL0094 Marcel Zouhar, Vysočany 10
BL0049 Voloďka Dvořák, Blansko 10
BL0042 Petr Kolísek, Ostrov 10

36. místo
BL0111 Jaroslava Landová, Rájec 8
BL0103 Hana Nečasová, Lipovec 8

38. místo
BL0054 Petr Dvořák, Blansko 7
BL0090 Jan Jokeš, Svitávka 7
BL0059 Vlasta Hrušková, Petrovice 7
BL0083 Michal Nečas, Lipovec 7
BL0095 Dobromil Pacas, Adamov 7
BL0008 Václav Pospíšil, Kotvrdovice 7
BL0032 Jaroslav Richtr, Velké Opatovice 7
BL0070 Josef Ševčík, Ráječko 7
BL0060 Luboš Hruška, Petrovice 7
BL0096 Silvie Pernicová, Blansko 7
BL0012 Jan Radiměřský, Lysice 7
BL0021 Michal Souček, Blansko 7
BL0071 Jiří Škaroupka, Ráječko 7

51. místo
BL0109 Karel Landa, Rájec 5
BL0107 Tomáš Stojkovič, Blansko 5
BL0108 Vít Štěpánek, Olomučany 5
BL0101 Josef Trunda, Adamov 5
BL0106 Jan Zbytovský, Blansko 5
BL0089 Jaroslav Pavlů, Spešov 5
BL0088 Jan Skoták, Veselice 0 5

58. místo
BL0072 Ladislav Bohatec, Kladoruby 4
BL0039 Božena Kučerová, Blansko 4
BL0081 Miroslav Musil, Křtiny 4
BL0056 Bohumil Opavský, Blansko 4
BL0045 Pavel Rychnovský ml., Skalice 4
BL0061 Libor Vašíček, Petrovice 4
BL0011 Michal Zaoral, Blansko 4
BL0082 Vojtěch Gottwald, Kulířov 4
BL0038 Radka Kitnerová, Blansko 4
BL0037 Jaroslav Král, Vysočany 4
BL0026 Zdenka Močičková, Letovice 4
BL0062 Petr Neuman, Adamov 4
BL0073 Jiří Němec, Bořitov 4
BL0069 Martin Škaroupka, Olomučany 4
BL0053 Pavel Vazovan, Olešná 4

73. místo
BL0098 Petra Novotná, Boskovice 2
BL0105 Matěj Souček, Blansko 2
BL0099 Josef Ševčík II, Podomí 2
BL0086 Jan Kalík, Němčice 2
BL0034 František Sedlák, Úsobrno 2

78. místo
BL0029 Zbyněk Hájek, Letovice 1
BL0068 Štefan Dostal, Blansko 1
BL0015 Milan Dvořáček, Olomučany 1
BL0040 Jan Kučera, Blansko 1
BL0057 Jan Svěrák, Blansko 1
BL0050 Karel Šterc ml., Blansko 1
BL0084 Luboš Bezděk, Šošůvka 1
BL0036 Zdeněk Flek, Vysočany 1
BL0018 Miroslav Hertl, Dolní Lhota 1
BL0075 František Němec, Ráječko 1
BL0065 Aleš Nesrovnal, Olomučany 1
BL0074 Lucie Škaroupková, Ráječko 1
BL0085 Jan Veselý, Adamov 1
BL0006 Jiří Stehlík ml., Kotvrdovice 1

92. místo
BL0028 Iva Močičková, Letovice –2
BL0064 Josef Pernica, Blansko –2
BL0058 Jan Hrdlička, Blansko –2
BL0001 Milan Kučera, Vilémovice –2
BL0041 Antonín Nečas, Těchov –2
BL0003 Jan Pokorný, Blansko –2
BL0047 Jan Vašek, Šebetov –2
BL0030 Radek Havel, Kunštát –2
BL0076 Petr Musil, Křtiny –2
BL0043 Pavel Rychnovský, Skalice –2

102. místo
BL0104 Pavel Nečas II, Holešín –4
BL0100 Marie Němcová, Ráječko –4

104. místo
BL0077 Jiří Jelínek, Ostrov –5
BL0010 Radomír Musil, Suchdol –5
BL0091 Ivo Kakáč, Veselice –5
BL0080 Pavel Nečas, Blansko –5
BL0035 Radim Šafařík, Olomučany –5
BL0046 Pavel Šoba, Brno –5
110. místo
BL0051 Roman Henek, Blansko –8
111. místo
BL0004 Naďa Pospíšilová, Kotvrdovice –11