Vítězem kola se stal se dvanácti body Roman Viška z Letovic. V redakci Blanenského deníku Rovnost, Rožmitálova 14, Blansko na něj čekají drobné věcné ceny. V průběžném pořadí se na vedoucí Hanu Nečasovou z Lipovce bodově dotáhnul Richard Pavlíček z Petrovic. Oba mají šestatřicet bodů.

Výsledky zápasů 5. kola Fortuna ligy
1. Blansko – Třebíč 3:1 1
2. Rájec – Znojmo B 6.2 1
3. Sp. Brno – Ráječko 1:1 0
4. Židenice – Kuřim 3:2 1
5. Kunštát – Rousínov B 0:0 0
6. Černá Hora – Líšeň B 1:2 2
7. Olešnice – Bohdalice 1:5 2
8. Jedovnice – Lysice 2:3 2
9. Vel. Opatovice – Vranová 6:3 1
10. Valchov – Adamov odloženo
Počet branek: 42
Výsledky 5. kola Fortuna ligy
1. místo – BL0048 Viška Roman, Letovice 12 bodů

BL0058 Jokeš Jan, Svitávka 9
BL0060 Kala Stanislav, Vysočany 9
BL0051 Marušák Stanislav, Blansko 9
BL0096 Němcová Marie, Ráječko 9
BL0024 Němec Jiří, Bořitov 9
BL0003 Radiměřský Jan, Lysice 9
BL0002 Weiter Milan, Bukovinka 9
BL0116 Celá Veronika, Blansko 6
BL0070 Červenka Štefan, Blansko 6
BL0023 Dobrovský Radek, Blansko 6
BL0011 Dostal Štefan, Blansko 6
BL0087 Havel Radek, Kunštát 6
BL0092 Havlová Eva, Letovice 6
BL0055 Henek Roman, Blansko 6
BL0025 Hertl Miroslav, Dolní Lhota 6
BL0097 Hlaváček Vojtěch, Blansko 6
BL0099 Hloušek Zdeněk, Lipovec 6
BL0063 Horák Zdeněk, Ostrov 6
BL0064 Horák st. Zdeněk, Ostrov 6
BL0022 Kolísek Petr, Ostrov 6
BL0089 Močička Ivan, Letovice 6
BL0090 Močičková Iva, Letovice 6
BL0072 Nečasová Jana, Holešín 6
BL0115 Neuman Petr, Adamov 6
BL0015 Opavský Bohumil, Blansko 6
BL0049 Pacas Dobromil, Adamov 6
BL0043 Pavlíček Richard, Petrovice 6
BL0068 Procházka Antonín, Adamov 6
BL0016 Souček Michal, Blansko 6
BL0059 Staňková Pavla, Svitávka 6
BL0038 Stehlík st. Jiří, Kotvrdovice 6
BL0019 Stojkovič Tomáš, Blansko 6
BL0102 Svánovský Petr, Lipůvka 6
BL0082 Svěrák Jan, Blansko 6
BL0077 Škaroupka Jiří, Ráječko 6
BL0075 Škaroupková Lucie, Ráječko 6
BL0053 Šperka Květoslav, Blansko 6
BL0052 Šperková Emílie, Blansko 6
BL0050 Šterc ml Karel, Blansko 6
BL0046 Štrajt Milan, Ostrov 6
BL0027 Urbánek Jan, Vilémovice 6
BL0030 Vašíčková Marta, Petrovice 6
BL0012 Bednář Miroslav, Voděrady 3
BL0006 Bohatec Ladislav, Kladoruby 3
BL0103 Dvořáček Milan, Olomučany 3
BL0062 Flek Zdeněk, Vysočany 3
BL0061 Gotwald Vojtěch, Kulířov 3
BL0118 Gotwaldová Romana, Podomí 3
BL0041 Hájek Petr, Lhota Rapotina 3
BL0081 Hrdlička Jan, Blansko 3
BL0107 Janča Jiří, Lipovec 3
BL0065 Král Jaroslav, Vysočany 3
BL0026 Kučera Milan, Vilémovice 3
BL0010 Mrázek Petr, Šošůvka 3
BL0066 Musil Miroslav, Křtiny 3
BL0069 Nečas Michal, Lipovec 3
BL0047 Nečas Pavel, Blansko 3
BL0104 Nečas Antonín, Těchov 3
BL0079 Nečasová Hana, Lipovec 3
BL0042 Nesrovnal Aleš, Olomučany 3
BL0054 Pernica Marek, Jedovnice 3
BL0056 Pliska Milan, Krásensko 3
BL0083 Pokorný Petr, Blansko 3
BL0001 Reška Martin, Blansko 3
BL0085 Richtr Jaroslav, Velké Opatovice 3
BL0036 Stehlík ml. Jiří, Kotvrdovice 3
BL0035 Svánovský Břetislav, Lipůvka 3
BL0021 Šafařík Radim, Olomučany 3
BL0076 Ševčík Josef, Ráječko 3
BL0074 Škaroupka Martin, Olomučany 3
BL0009 Šoba Pavel, Brno 3
BL0007 Šoba Milan, Olomučany 3
BL0020 Švéda Libor, Marianín 3
BL0008 Tintěra Silvestr 3
BL0101 Válek Michal, Kotvrdovice 3
BL0029 Vašíček Libor, Petrovice 3
BL0004 Vazovan Pavel, Olešná 3
BL0110 Zouhar Miloš, Vysočany 3
BL0100 Zřídkaveselý Vladimír, Jedovnice 3
BL0086 Zuzák Emil, Blansko 3
BL0057 Bábindeli Dušan 0
BL0094 Dvořák Petr, Blansko 0
BL0037 Filip David, Jedovnice 0
BL0040 Kolísek Lukáš, Ostrov 0
BL0078 Krejčí Jan, Kotvrdovice 0
BL0098 Kuchař Pavel, Bořitov 0
BL0095 Kuchařová Martina, Bořitov 0
BL0033 Landa Karel, Rájec-Jestřebí 0
BL0034 Landa st. Karel, Rájec-Jestřebí 0
BL0088 Močičková Zdenka Letovice 0
BL0117 Musil ml. Miroslav Křtiny 0
BL0073 Nečas II Pavel, Holešín 0
BL0071 Nečasová Veronika, Holešín 0
BL0028 Němec František, Ráječko 0
BL0080 Pavlů Jaroslav, Spešov 0
BL0044 Pernica Karel, Rudice 0
BL0114 Pernica Petr, Blansko 0
BL0045 Pernica Vítězslav, Rudice 0
BL0111 Rychnovský Pavel, Skalice 0
BL0108 Sedlák František, Úsobrno 0
BL0018 Souček Matěj, Blansko 0
BL0005 Stloukal Jaroslav, Vavřinec 0
BL0112 Tasch Zdeněk, Blansko 0
BL0113 Ťoupek Karel, Blansko 0
BL0105 Veselý Jan, Adamov 0
BL0014 Zaoral Michal, Blansko 0
BL0109 Zouhar Marcel, Vysočany 0
BL0091 Havlová Lucie, Letovice –3
BL0031 Hruška Luboš, Petrovice –3
BL0032 Hrušková Vlasta, Petrovice –3
BL0067 Musil Petr, Křtiny –3
BL0084 Pokorný Jan, Blansko –3
BL0039 Pospíšil Václav, Kotvrdovice –3
BL0017 Součková Jana, Blansko –3
BL0106 Svěráková Lenka, Blansko –3
BL0093 Šebela Rudolf, Blansko –3
BL0013 Veselý Milan, Boskovice –3
Průběžné pořadí Fortuna ligy po 5. kole

1. místo
BL0043 Richard Pavlíček, Petrovice 36
BL0079 Hana Nečasová, Lipovec 36
3. místo
BL0051 Stanislav Marušák, Blansko 33
4. místo
BL0006 Ladislav Bohatec, Kladoruby 30
BL0036 Jiří Stehlík ml., Kotvrdovice 30
BL0004 Pavel Vazovan, Olešná 30
7. místo
BL0024 Jiří Němec, Bořitov 27
BL0099 Zdeněk Hloušek, Lipovec 27
BL0072 Jana Nečasová, Holešín 27
BL0102 Petr Svánovský, Lipůvka 27
BL0053 Květoslav Šperka, Blansko 27
BL0061 Vojtěch Gotwald, Kulířov 27
BL0107 Jiří Janča, Lipovec 27
BL0026 Milan Kučera, Vilémovice 27
BL0054 Marek Pernica, Jedovnice 27
BL0001 Martin Reška, Blansko 27
BL0020 Libor Švéda, Marianín 27
18. místo
BL0060 Stanislav Kala, Vysočany 24
BL0023 Radek Dobrovský, Blansko 24
BL0025 Miroslav Hertl, Dolní Lhota 24
BL0022 Petr Kolísek, Ostrov 24
BL0089 Ivan Močička, Letovice 24
BL0049 Dobromil Pacas, Adamov 24
BL0050 Karel Šterc ml, Blansko 24
BL0030 Marta Vašíčková, Petrovice 24
BL0065 Jaroslav Král, Vysočany 24
BL0047 Pavel Nečas, Blansko 24
BL0069 Michal Nečas, Lipovec 24
BL0042 Aleš Nesrovnal, Olomučany 24
BL0083 Petr Pokorný, Blansko 24
BL0029 Libor Vašíček, Petrovice 24
BL0094 Petr Dvořák, Blansko 24
33. místo
BL0002 Milan Weiter, Bukovinka 22
BL0081 Jan Hrdlička, Blansko 22
35. místo
BL0058 Jan Jokeš, Svitávka 21
BL0096 Marie Němcová, Ráječko 21
BL0003 Jan Radiměřský, Lysice 21
BL0063 Zdeněk Horák, Ostrov 21
BL0077 Jiří Škaroupka, Ráječko 21
BL0075 Lucie Škaroupková, Ráječko 21
BL0046 Milan Štrajt, Ostrov 21
BL0027 Jan Urbánek, Vilémovice 21
BL0104 Antonín Nečas, Těchov 21
BL0085 Jaroslav Richtr, Velké Opatovice 21
BL0037 David Filip, Jedovnice 21
BL0040 Lukáš Kolísek, Ostrov 21
BL0093 Rudolf Šebela, Blansko 21
BL0013 Milan Veselý, Boskovice 21
49. místo
BL0116 Veronika Celá, Blansko 19
BL0082 Jan Svěrák, Blansko 19
BL0110 Miloš Zouhar, Vysočany 19
52. místo
BL0048 Roman Viška, Letovice 18
BL0087 Radek Havel, Kunštát 18
BL0090 Iva Močičková, Letovice 18
BL0015 Bohumil Opavský, Blansko 18
BL0010 Petr Mrázek, Šošůvka 18
BL0021 Radim Šafařík, Olomučany 18
BL0007 Milan Šoba, Olomučany 18
BL0086 Emil Zuzák, Blansko 18
BL0073 Pavel Nečas II, Holešín 18
BL0045 Vítězslav Pernica, Rudice 18
BL0044 Karel Pernica, Rudice 18
BL0108 František Sedlák, Úsobrno 18
64. místo
BL0115 Petr Neuman, Adamov 16
BL0062 Zdeněk Flek, Vysočany 16
66. místo
BL0097 Vojtěch Hlaváček, Blansko 15
BL0016 Michal Souček, Blansko 15
BL0038 Jiří Stehlík st., Kotvrdovice 15
BL0052 Emílie Šperková, Blansko 15
BL0012 Miroslav Bednář, Voděrady 15
BL0009 Pavel Šoba, Brno 15
BL0028 František Němec, Ráječko 15
BL0111 Pavel Rychnovský, Skalice 15
74. místo
BL0092 Eva Havlová, Letovice 12
BL0064 Zdeněk Horák st., Ostrov 12
BL0068 Antonín Procházka, Adamov 12
BL0059 Pavla Staňková, Svitávka 12
BL0041 Petr Hájek, Lhota Rapotina 12
BL0101 Michal Válek, Kotvrdovice 12
BL0057 Dušan Bábindeli, 12
BL0032 Vlasta Hrušková, Petrovice 12
BL0067 Petr Musil, Křtiny 12
83. místo
BL0039 Václav Pospíšil, Kotvrdovice –3 10
84. místo
BL0011 Štefan Dostal, Blansko 9
BL0019 Tomáš Stojkovič, Blansko 9
BL0056 Milan Pliska, Krásensko 9
BL0076 Josef Ševčík, Ráječko 9
BL0074 Martin Škaroupka, Olomučany 9
BL0100 Vladimír Zřídkaveselý, Jedovnice 9
BL0088 Zdenka Močičková, Letovice 9
BL0105 Jan Veselý, Adamov 9
92. místo
BL0113 Karel Ťoupek, Blansko 7
BL0109 Marcel Zouhar, Vysočany 7
94. místo
BL0070 Štefan Červenka, Blansko 6
BL0103 Milan Dvořáček, Olomučany 6
BL0066 Miroslav Musil, Křtiny 6
BL0035 Břetislav Svánovský, Lipůvka 6
BL0071 Veronika Nečasová, Holešín 6
BL0080 Jaroslav Pavlů, Spešov 6
BL0017 Jana Součková, Blansko 6
BL0106 Lenka Svěráková, Blansko –3 6
102. místo
BL0117 Miroslav Musil ml., Křtiny 5
BL0114 Petr Pernica, Blansko 5
104. místo
BL0055 Roman Henek, Blansko 3
BL0118 Romana Gotwaldová, Podomí 3
BL0008 Silvestr Tintěra, 3
BL0018 Matěj Souček, Blansko 3
BL0005 Jaroslav Stloukal, Vavřinec 3
BL0014 Michal Zaoral, Blansko 3
BL0091 Lucie Havlová, Letovice 3
BL0031 Luboš Hruška, Petrovice 3
BL0084 Jan Pokorný, Blansko 3
113. místo
BL0098 Pavel Kuchař, Bořitov 2
BL0095 Martina Kuchařová, Bořitov 2
BL0033 Karel Landa, Rájec-Jestřebí 2
BL0034 Karel Landa st., Rájec-Jestřebí 2
117. místo
BL0112 Zdeněk Tasch, Blansko –1
118. místo
BL0078 Jan Krejčí, Kotvrdovice –3