Divokou přestřelku se špatným koncem pro domácí zase viděli fanoušci na boskovickém stadionu. Boskovice prohrály podle očekávání s rezervou Slovácka 4:5 a s největší pravděpodobností sestoupí do krajského přeboru. Nejpřesnější mušku v tipování měl tentokrát Matěj Souček z Blanska, když chyboval jen jednou. V redakci Blanenského deníku Rovnost, Rožmitálova 14, Blansko na něj čekají drobné ceny. V průběžném pořadí je po 11. kole na čele trojice soutěžících se šestasedmdesáti body. Aleš Nesrovnal z Olomučan, Michal Nečas z Lipovce a Milan Štrajt z Ostrova.

Výsledky zápasů 11. kola Fortuna ligy
1. Boskovice – Slovácko B 4:5 2
2. Blansko – Rousínov 1:1 0
3. Rájec – Bohunice 1:2 2
4. Kuřim – Ráječko 2:2 0
5. Lipovec – Bořitov 2:2 0
6. Černá Hora – Olešnice 2:0 1
7. Kunštát – Medlánky 2:0 1
8. Jedovnice – Rudice 5:1 1
9. Ostrov – Kotvrdovice odloženo 3
10. Cetkovice – Adamov odloženo 3
Počet branek: 32
Výsledky 11. kola Fortuna ligy
1. místo BL0018 Souček Matěj, Blansko 13
BL0062 Flek Zdeněk, Vysočany 10
BL0060 Kala Stanislav, Vysočany 10
BL0117 Musil ml. Miroslav, Křtiny 10
BL0068 Procházka Antonín, Adamov 10
BL0111 Rychnovský Pavel, Skalice 10
BL0035 Svánovský Břetislav, Lipůvka 10
BL0093 Šebela Rudolf, Blansko 10
BL0057 Bábindeli Dušan 7
BL0006 Bohatec Ladislav, Kladoruby 7
BL0103 Dvořáček Milan, Olomučany 7
BL0037 Filip David, Jedovnice 7
BL0061 Gotwald Vojtěch, Kulířov 7
BL0025 Hertl Miroslav, Dolní Lhota 7
BL0063 Horák Zdeněk, Ostrov 7
BL0031 Hruška Luboš, Petrovice 7
BL0107 Janča Jiří, Lipovec 7
BL0033 Landa Karel, Rájec-Jestřebí 7
BL0051 Marušák Stanislav, Blansko 7
BL0067 Musil Petr, Křtiny 7
BL0028 Němec František, Ráječko 7
BL0042 Nesrovnal Aleš, Olomučany 7
BL0115 Neuman Petr, Adamov 7
BL0044 Pernica Karel, Rudice 7
BL0085 Richtr Jaroslav, Velké Opatovice 7
BL0119 Skoták Jan, Veselice 7
BL0016 Souček Michal, Blansko 7
BL0005 Stloukal Jaroslav, Vavřinec 7
BL0074 Škaroupka Martin, Olomučany 7
BL0075 Škaroupková Lucie, Ráječko 7
BL0113 Ťoupek Karel, Blansko 7
BL0027 Urbánek Jan, Vilémovice 7
BL0029 Vašíček Libor, Petrovice 7
BL0030 Vašíčková Marta, Petrovice 7
BL0109 Zouhar Marcel, Vysočany 7
BL0100 Zřídkaveselý Vladimír, Jedovnice 7
BL0086 Zuzák Emil, Blansko 7
BL0012 Bednář Miroslav, Voděrady 4
BL0023 Dobrovský Radek, Blansko 4
BL0094 Dvořák Petr, Blansko 4
BL0041 Hájek Petr, Lhota Rapotina 4
BL0087 Havel Radek, Kunštát 4
BL0091 Havlová Lucie, Letovice 4
BL0055 Henek Roman, Blansko 4
BL0064 Horák st. Zdeněk, Ostrov 4
BL0081 Hrdlička Jan, Blansko 4
BL0032 Hrušková Vlasta, Petrovice 4
BL0065 Král Jaroslav, Vysočany 4
BL0078 Krejčí Jan, Kotvrdovice 4
BL0034 Landa st. Karel, Rájec-Jestřebí 4
BL0088 Močičková Zdenka Letovice 4
BL0010 Mrázek Petr, Šošůvka 4
BL0066 Musil Miroslav Křtiny 4
BL0104 Nečas Antonín, Těchov 4
BL0069 Nečas Michal, Lipovec 4
BL0047 Nečas Pavel, Blansko 4
BL0073 Nečas II Pavel, Holešín 4
BL0072 Nečasová Jana, Holešín 4
BL0015 Opavský Bohumil, Blansko 4
BL0049 Pacas Dobromil, Adamov 4
BL0043 Pavlíček Richard, Petrovice 4
BL0080 Pavlů Jaroslav, Spešov 4
BL0045 Pernica Vítězslav, Rudice 4
BL0083 Pokorný Petr, Blansko 4
BL0003 Radiměřský Jan, Lysice 4
BL0017 Součková Jana, Blansko 4
BL0038 Stehlík st. Jiří, Kotvrdovice 4
BL0106 Svěráková Lenka, Blansko 4
BL0021 Šafařík Radim, Olomučany 4
BL0076 Ševčík Josef, Ráječko 4
BL0077 Škaroupka Jiří, Ráječko 4
BL0053 Šperka Květoslav, Blansko 4
BL0050 Šterc ml Karel, Blansko 4
BL0046 Štrajt Milan, Ostrov 4
BL0020 Švéda Libor, Marianín 4
BL0004 Vazovan Pavel, Olešná 4
BL0048 Viška Roman, Letovice 4
BL0002 Weiter Milan, Bukovinka 4
BL0110 Zouhar Miloš, Vysočany 4
BL0071 Nečasová Veronika, Holešín 3
BL0116 Celá Veronika, Blansko 1
BL0070 Červenka Štefan, Blansko 1
BL0011 Dostal Štefan, Blansko 1
BL0118 Gotwaldová Romana, Podomí 1
BL0097 Hlaváček Vojtěch, Blansko 1
BL0099 Hloušek Zdeněk, Lipovec 1
BL0058 Jokeš Jan, Svitávka 1
BL0022 Kolísek Petr, Ostrov 1
BL0026 Kučera Milan, Vilémovice 1
BL0098 Kuchař Pavel, Bořitov 1
BL0089 Močička Ivan, Letovice 1
BL0090 Močičková Iva, Letovice 1
BL0079 Nečasová Hana, Lipovec 1
BL0096 Němcová Marie, Ráječko 1
BL0084 Pokorný Jan, Blansko 1
BL0039 Pospíšil Václav, Kotvrdovice 1
BL0001 Reška Martin, Blansko 1
BL0108 Sedlák František, Úsobrno 1
BL0036 Stehlík ml. Jiří, Kotvrdovice 1
BL0019 Stojkovič Tomáš, Blansko 1
BL0102 Svánovský Petr, Lipůvka 1
BL0082 Svěrák Jan, Blansko 1
BL0009 Šoba Pavel, Brno 1
BL0007 Šoba Milan, Olomučany 1
BL0052 Šperková Emílie, Blansko 1
BL0008 Tintěra Silvestr 1
BL0105 Veselý Jan, Adamov 1
BL0013 Veselý Milan, Boskovice 1
BL0114 Pernica Petr, Blansko 0
BL0121 Petrů Ladislav, Blansko 0
BL0112 Tasch Zdeněk, Blansko 0
BL0014 Zaoral Michal, Blansko 0
BL0040 Kolísek Lukáš, Ostrov –2
BL0095 Kuchařová Martina, Bořitov –2
BL0054 Pernica Marek, Jedovnice –2
BL0056 Pliska Milan, Krásensko –2
BL0101 Válek Michal, Kotvrdovice –2
BL0092 Havlová Eva, Letovice –5
BL0024 Němec Jiří, Bořitov –5
BL0059 Staňková Pavla, Svitávka –5
BL0120 Šebela Václav Blansko –5
Průběžné pořadí po 11. kole Fortuna ligy
1. místo
BL0042 Aleš Nesrovnal, Olomučany 76
BL0069 Michal Nečas, Lipovec 76
BL0046 Milan Štrajt, Ostrov 76
4. místo
BL0065 Jaroslav Král, Vysočany 73
BL0043 Richard Pavlíček, Petrovice 73
BL0099 Zdeněk Hloušek, Lipovec 73
7. místo
BL0006 Ladislav Bohatec, Kladoruby 70
BL0061 Vojtěch Gotwald, Kulířov 70
BL0063 Zdeněk Horák, Ostrov 70
BL0085 Jaroslav Richtr, Velké Opatovice 70
BL0079 Hana Nečasová, Lipovec 70
12. místo
BL0060 Stanislav Kala, Vysočany 67
BL0111 Pavel Rychnovský, Skalice 67
BL0094 Petr Dvořák, Blansko 67
BL0053 Květoslav Šperka, Blansko 67
BL0004 Pavel Vazovan, Olešná 67
BL0026 Milan Kučera, Vilémovice 67
18. místo
BL0082 Jan Svěrák, Blansko 65
19. místo
BL0051 Stanislav Marušák, Blansko 64
BL0028 František Němec, Ráječko 64
BL0075 Lucie Škaroupková, Ráječko 64
BL0029 Libor Vašíček, Petrovice 64
BL0072 Jana Nečasová, Holešín 64
BL0049 Dobromil Pacas, Adamov 64
BL0077 Jiří Škaroupka, Ráječko 64
BL0020 Libor Švéda, Marianín 64
BL0058 Jan Jokeš, Svitávka 64
28. místo
BL0062 Zdeněk Flek, Vysočany 62
29. místo
BL0027 Jan Urbánek, Vilémovice 61
BL0003 Jan Radiměřský, Lysice 61
BL0022 Petr Kolísek, Ostrov 61
BL0001 Martin Reška, Blansko 61
33. místo
BL0068 Antonín Procházka, Adamov 58
BL0093 Rudolf Šebela, Blansko 58
BL0097 Vojtěch Hlaváček, Blansko 58
BL0054 Marek Pernica, Jedovnice 58
37. místo
BL0102 Petr Svánovský, Lipůvka 56
38. místo
BL0044 Karel Pernica, Rudice 55
BL0074 Martin Škaroupka, Olomučany 55
BL0030 Marta Vašíčková, Petrovice 55
BL0087 Radek Havel, Kunštát 55
BL0032 Vlasta Hrušková, Petrovice 55
BL0047 Pavel Nečas, Blansko 55
BL0083 Petr Pokorný, Blansko 55
BL0021 Radim Šafařík, Olomučany 55
BL0050 Karel Šterc ml, Blansko 55
BL0089 Ivan Močička, Letovice 55
BL0036 Jiří Stehlík ml., Kotvrdovice 55
BL0007 Milan Šoba, Olomučany 55
50. místo
BL0115 Petr Neuman, Adamov 53
BL0110 Miloš Zouhar, Vysočany 53
52. místo
BL0103 Milan Dvořáček, Olomučany 52
BL0025 Miroslav Hertl, Dolní Lhota 52
BL0107 Jiří Janča, Lipovec 52
BL0067 Petr Musil, Křtiny 52
BL0086 Emil Zuzák, Blansko 52
BL0012 Miroslav Bednář, Voděrady 52
BL0010 Petr Mrázek, Šošůvka 52
BL0104 Antonín Nečas, Těchov 52
BL0048 Roman Viška, Letovice 52
BL0040 Lukáš Kolísek, Ostrov 52
62. místo
BL0081 Jan Hrdlička, Blansko 50
63. místo
BL0005 Jaroslav Stloukal, Vavřinec 49
BL0023 Radek Dobrovský, Blansko 49
BL0041 Petr Hájek, Lhota Rapotina 49
BL0015 Bohumil Opavský, Blansko 49
BL0096 Marie Němcová, Ráječko 49
68. místo
BL0113 Karel Ťoupek, Blansko 47
69. místo
BL0037 David Filip, Jedovnice 46
BL0045 Vítězslav Pernica, Rudice 46
BL0038 Jiří Stehlík st., Kotvrdovice 46
BL0052 Emílie Šperková, Blansko 46
73. místo
BL0071 Veronika Nečasová, Holešín 45
BL0108 František Sedlák, Úsobrno 45
75. místo
BL0035 Břetislav Svánovský, Lipůvka 44
76. místo
BL0057 Dušan Bábindeli 43
BL0100 Vladimír Zřídkaveselý, Jedovnice 43
BL0064 Zdeněk Horák st., Ostrov 43
BL0073 Pavel Nečas II, Holešín 43
BL0011 Štefan Dostal, Blansko 43
81. místo
BL0002 Milan Weiter, Bukovinka 42
82. místo
BL0078 Jan Krejčí, Kotvrdovice 40
BL0076 Josef Ševčík, Ráječko 40
BL0024 Jiří Němec, Bořitov 40
85. místo
BL0109 Marcel Zouhar, Vysočany 38
BL0039 Václav Pospíšil, Kotvrdovice 38
87. místo
BL0018 Matěj Souček, Blansko 37
BL0016 Michal Souček, Blansko 37
BL0066 Miroslav Musil, Křtiny 37
BL0080 Jaroslav Pavlů, Spešov 37
BL0019 Tomáš Stojkovič, Blansko 37
BL0101 Michal Válek, Kotvrdovice 37
BL0059 Pavla Staňková, Svitávka 37
94. místo
BL0116 Veronika Celá, Blansko 36
95. místo
BL0119 Jan Skoták, Veselice 35
96. místo
BL0117 Miroslav Musil ml., Křtiny 33
BL0118 Romana Gotwaldová, Podomí 33
98. místo
BL0105 Jan Veselý, Adamov 32
BL0056 Milan Pliska, Krásensko 32
100. místo
BL0031 Luboš Hruška, Petrovice 31
BL0091 Lucie Havlová, Letovice 31
BL0088 Zdenka Močičková, Letovice 31
BL0017 Jana Součková, Blansko 31
BL0106 Lenka Svěráková, Blansko 31
BL0013 Milan Veselý, Boskovice 31
106. místo
BL0055 Roman Henek, Blansko 28
BL0070 Štefan Červenka, Blansko 28
BL0090 Iva Močičková, Letovice 28
BL0009 Pavel Šoba, Brno 28
BL0008 Silvestr Tintěra 28
111. místo
BL0033 Karel Landa, Rájec-Jestřebí 25
BL0034 Karel Landa st., Rájec-Jestřebí 25
113. místo
BL0084 Jan Pokorný, Blansko 22
114. místo
BL0095 Martina Kuchařová, Bořitov 21
115. místo
BL0112 Zdeněk Tasch, Blansko 12
116. místo
BL0120 Václav Šebela, Blansko 9
117. místo
BL0121 Ladislav Petrů, Blansko 7
BL0092 Eva Havlová, Letovice 7
119. místo
BL0098 Pavel Kuchař, Bořitov 5
BL0114 Petr Pernica, Blansko 5
121. místo
BL0014 Michal Zaoral, Blansko 3