A také několik soutěžících si na své konto připsalo rekordní počet bodů. Aleš Nesrovnal z Olomučan a Michal Nečas z Lipovce při tipování udělali jen jednu chybu a získali shodně po sedmnácti bodech. O vítězi kola nakonec rozhodla Supertrefa. Aleš Nesrovnal byl se svým odhadem devětadvaceti vstřelených branek blíže správnému tipu a v redakci Blanenského deníku Rovnost, Rožmitálova 14, Blansko na něj čekají drobné ceny. V průběžném pořadí vede po 9. kole stále Jaroslav Král z Vysočan, ale již jen s tříbodovým náskokem na své pronásledovate­le.

Výsledky zápasů 9. kola Fortuna ligy
1. Boskovice – Vyškov 0:3 2
2. Blansko – Rosice 1:1 0
3. Rájec – Ivančice 3:2 1
4. Židenice – Ráječko 1:1 0
5. Kunštát – Bohdalice 3:0 1
6. Černá Hora – St. Lískovec 8:0 1
7. Jedovnice – Olomučany 8.2 1
8. Lipůvka – Lažany 3:0 1
9. Vilémovice – Kotvrdovice 4:1 1
10. Cetkovice – Bořitov B 2:1 1

Počet branek: 44
Výsledky 9. kola Fortuna ligy

1. místo BL0042 Nesrovnal Aleš, Olomučany 17 bodů, Supertrefa 29

BL0069 Nečas Michal, Lipovec 17
BL0006 Bohatec Ladislav, Kladoruby 14
BL0094 Dvořák Petr, Blansko 14
BL0099 Hloušek Zdeněk, Lipovec 14
BL0063 Horák Zdeněk, Ostrov 14
BL0032 Hrušková Vlasta, Petrovice 14
BL0058 Jokeš Jan, Svitávka 14
BL0117 Musil ml. Miroslav, Křtiny 14
BL0071 Nečasová Veronika, Holešín 14
BL0054 Pernica Marek , Jedovnice 14
BL0085 Richtr Jaroslav, Velké Opatovice 14
BL0077 Škaroupka Jiří, Ráječko 14
BL0029 Vašíček Libor, Petrovice 14
BL0109 Zouhar Marcel, Vysočany 14
BL0110 Zouhar Miloš, Vysočany 14
BL0062 Flek Zdeněk, Vysočany 11
BL0061 Gotwald Vojtěch, Kulířov 11
BL0087 Havel Radek, Kunštát 11
BL0064 Horák st. Zdeněk, Ostrov 11
BL0081 Hrdlička Jan, Blansko 11
BL0040 Kolísek Lukáš, Ostrov 11
BL0022 Kolísek Petr, Ostrov 11
BL0065 Král Jaroslav, Vysočany 11
BL0026 Kučera Milan, Vilémovice 11
BL0034 Landa st. Karel, Rájec-Jestřebí 11
BL0089 Močička Ivan, Letovice 11
BL0067 Musil Petr, Křtiny 11
BL0047 Nečas Pavel, Blansko 11
BL0104 Nečas Antonín, Těchov 11
BL0028 Němec František, Ráječko 11
BL0115 Neuman Petr, Adamov 11
BL0015 Opavský Bohumil, Blansko 11
BL0049 Pacas Dobromil, Adamov 11
BL0043 Pavlíček Richard, Petrovice 11
BL0044 Pernica Karel, Rudice 11
BL0056 Pliska Milan, Krásensko 11
BL0003 Radiměřský Jan, Lysice 11
BL0001 Reška Martin, Blansko 11
BL0111 Rychnovský Pavel, Skalice 11
BL0119 Skoták Jan, Veselice 11
BL0005 Stloukal Jaroslav, Vavřinec 11
BL0035 Svánovský Břetislav, Lipůvka 11
BL0082 Svěrák Jan, Blansko 11
BL0106 Svěráková Lenka, Blansko 11
BL0021 Šafařík Radim, Olomučany 11
BL0076 Ševčík Josef, Ráječko 11
BL0074 Škaroupka Martin, Olomučany 11
BL0075 Škaroupková Lucie, Ráječko 11
BL0052 Šperková Emílie, Blansko 11
BL0050 Šterc ml Karel, Blansko 11
BL0046 Štrajt Milan, Ostrov 11
BL0020 Švéda Libor, Marianín 11
BL0027 Urbánek Jan, Vilémovice 11
BL0004 Vazovan Pavel, Olešná 11
BL0057 Bábindeli Dušan 8
BL0023 Dobrovský Radek, Blansko 8
BL0091 Havlová Lucie, Letovice 8
BL0025 Hertl Miroslav, Dolní Lhota 8
BL0060 Kala Stanislav, Vysočany 8
BL0078 Krejčí Jan, Kotvrdovice 8
BL0033 Landa Karel, Rájec-Jestřebí 8
BL0090 Močičková Iva, Letovice 8
BL0010 Mrázek Petr, Šošůvka 8
BL0079 Nečasová Hana, Lipovec 8
BL0084 Pokorný Jan, Blansko 8
BL0039 Pospíšil Václav, Kotvrdovice 8
BL0068 Procházka Antonín, Adamov 8
BL0108 Sedlák František, Úsobrno 8
BL0018 Souček Matěj, Blansko 8
BL0038 Stehlík st. Jiří, Kotvrdovice 8
BL0102 Svánovský Petr, Lipůvka 8
BL0009 Šoba Pavel, Brno 8
BL0007 Šoba Milan, Olomučany 8
BL0053 Šperka Květoslav, Blansko 8
BL0112 Tasch Zdeněk, Blansko 8
BL0008 Tintěra Silvestr 8
BL0113 Ťoupek Karel, Blansko 8
BL0030 Vašíčková Marta, Petrovice 8
BL0105 Veselý Jan, Adamov 8
BL0048 Viška Roman, Letovice 8
BL0100 Zřídkaveselý Vladimír, Jedovnice 8
BL0116 Celá Veronika, Blansko 5
BL0070 Červenka Štefan, Blansko 5
BL0011 Dostal Štefan, Blansko 5
BL0103 Dvořáček Milan, Olomučany 5
BL0037 Filip David, Jedovnice 5
BL0041 Hájek Petr, Lhota Rapotina 5
BL0055 Henek Roman, Blansko 5
BL0097 Hlaváček Vojtěch, Blansko 5
BL0031 Hruška Luboš, Petrovice 5
BL0088 Močičková Zdenka, Letovice 5
BL0066 Musil Miroslav, Křtiny 5
BL0072 Nečasová Jana, Holešín 5
BL0080 Pavlů Jaroslav, Spešov 5
BL0016 Souček Michal, Blansko 5
BL0017 Součková Jana, Blansko 5
BL0059 Staňková Pavla, Svitávka 5
BL0036 Stehlík ml. Jiří, Kotvrdovice 5
BL0019 Stojkovič Tomáš, Blansko 5
BL0093 Šebela Rudolf, Blansko 5
BL0101 Válek Michal, Kotvrdovice 5
BL0086 Zuzák Emil, Blansko 5
BL0012 Bednář Miroslav, Voděrady 2
BL0107 Janča Jiří, Lipovec 2
BL0095 Kuchařová Martina, Bořitov 2
BL0051 Marušák Stanislav, Blansko 2
BL0096 Němcová Marie, Ráječko 2
BL0024 Němec Jiří, Bořitov 2
BL0045 Pernica Vítězslav, Rudice 2
BL0121 Petrů Ladislav, Blansko 2
BL0083 Pokorný Petr, Blansko 2
BL0013 Veselý Milan, Boskovice 2
BL0118 Gotwaldová Romana, Podomí 1
BL0098 Kuchař Pavel, Bořitov 0
BL0114 Pernica Petr, Blansko 0
BL0120 Šebela Václav, Blansko 0
BL0002 Weiter Milan, Bukovinka 0
BL0014 Zaoral Michal, Blansko 0
BL0073 Nečas II Pavel, Holešín –1
BL0092 Havlová Eva, Letovice –4
Průběžné pořadí po 9. kole Fortuna ligy

1. místo
BL0065 Jaroslav Král, Vysočany 64

2. místo
BL0069 Michal Nečas, Lipovec 61
BL0026 Milan Kučera, Vilémovice 61

4. místo
BL0042 Aleš Nesrovnal, Olomučany 58
BL0094 Petr Dvořák, Blansko 58
BL0099 Zdeněk Hloušek, Lipovec 58
BL0043 Richard Pavlíček, Petrovice 58
BL0046 Milan Štrajt, Ostrov 58
BL0079 Hana Nečasová, Lipovec 58

10. místo
BL0085 Jaroslav Richtr, Velké Opatovice 55
BL0061 Vojtěch Gotwald, Kulířov 55
BL0102 Petr Svánovský, Lipůvka 55

13. místo
BL0082 Jan Svěrák, Blansko 53

14. místo
BL0006 Ladislav Bohatec, Kladoruby 52
BL0063 Zdeněk Horák, Ostrov 52
BL0054 Marek Pernica, Jedovnice 52
BL0049 Dobromil Pacas, Adamov 52
BL0001 Martin Reška, Blansko 52
BL0004 Pavel Vazovan, Olešná 52

20. místo
BL0058 Jan Jokeš, Svitávka 49
BL0077 Jiří Škaroupka, Ráječko 49
BL0029 Libor Vašíček, Petrovice 49
BL0022 Petr Kolísek, Ostrov 49
BL0003 Jan Radiměřský, Lysice 49
BL0111 Pavel Rychnovský, Skalice 49
BL0050 Karel Šterc ml, Blansko 49
BL0020 Libor Švéda, Marianín 49
BL0060 Stanislav Kala, Vysočany 49
BL0053 Květoslav Šperka, Blansko 49
BL0072 Jana Nečasová, Holešín 49
BL0051 Stanislav Marušák, Blansko 49

32. místo
BL0040 Lukáš Kolísek, Ostrov 46
BL0089 Ivan Močička, Letovice 46
BL0075 Lucie Škaroupková, Ráječko 46
BL0027 Jan Urbánek, Vilémovice 46

36. místo
BL0110 Miloš Zouhar, Vysočany 44
BL0062 Zdeněk Flek, Vysočany 44

38. místo
BL0032 Vlasta Hrušková, Petrovice 43
BL0087 Radek Havel, Kunštát 43
BL0028 František Němec, Ráječko 43
BL0097 Vojtěch Hlaváček, Blansko 43
BL0036 Jiří Stehlík ml., Kotvrdovice 43
BL0086 Emil Zuzák, Blansko 43
BL0083 Petr Pokorný, Blansko 43

45. místo
BL0104 Antonín Nečas, Těchov 40
BL0047 Pavel Nečas, Blansko 40
BL0015 Bohumil Opavský, Blansko 40
BL0044 Karel Pernica, Rudice 40
BL0021 Radim Šafařík, Olomučany 40
BL0074 Martin Škaroupka, Olomučany 40
BL0023 Radek Dobrovský, Blansko 40
BL0007 Milan Šoba, Olomučany 40
BL0030 Marta Vašíčková, Petrovice 40
BL0093 Rudolf Šebela, Blansko 40
BL0012 Miroslav Bednář, Voděrady 40
BL0096 Marie Němcová, Ráječko 40

57. místo
BL0081 Jan Hrdlička, Blansko 38
BL0115 Petr Neuman, Adamov 38

59. místo
BL0067 Petr Musil, Křtiny 37
BL0025 Miroslav Hertl, Dolní Lhota 37
BL0010 Petr Mrázek, Šošůvka 37
BL0068 Antonín Procházka, Adamov 37
BL0108 František Sedlák, Úsobrno 37
BL0048 Roman Viška, Letovice 37
BL0059 Pavla Staňková, Svitávka 37
BL0107 Jiří Janča, Lipovec 37
BL0024 Jiří Němec, Bořitov 37

68. místo
BL0116 Veronika Celá, Blansko 35

69. místo
BL0071 Veronika Nečasová, Holešín 34
BL0056 Milan Pliska, Krásensko 34
BL0052 Emílie Šperková, Blansko 34
BL0038 Jiří Stehlík st., Kotvrdovice 34
BL0041 Petr Hájek, Lhota Rapotina 34

74. místo
BL0039 Václav Pospíšil, Kotvrdovice 32

75. místo
BL0064 Zdeněk Horák st., Ostrov 31
BL0005 Jaroslav Stloukal, Vavřinec 31
BL0057 Dušan Bábindeli 31
BL0103 Milan Dvořáček, Olomučany 31
BL0037 David Filip, Jedovnice 31
BL0045 Vítězslav Pernica, Rudice 31
BL0073 Pavel Nečas II, Holešín 31

82. místo
BL0002 Milan Weiter, Bukovinka 30

83. místo
BL0109 Marcel Zouhar, Vysočany 29
BL0113 Karel Ťoupek, Blansko 29

85. místo
BL0091 Lucie Havlová, Letovice 28
BL0090 Iva Močičková, Letovice 28
BL0009 Pavel Šoba, Brno 28
BL0011 Štefan Dostal, Blansko 28
BL0066 Miroslav Musil, Křtiny 28
BL0019 Tomáš Stojkovič, Blansko 28
BL0101 Michal Válek, Kotvrdovice 28

92. místo
BL0118 Romana Gotwaldová, Podomí 27

93. místo
BL0035 Břetislav Svánovský, Lipůvka 26

94. místo
BL0076 Josef Ševčík, Ráječko 25
BL0008 Silvestr Tintěra 25
BL0100 Vladimír Zřídkaveselý, Jedovnice 25
BL0088 Zdenka Močičková, Letovice 25
BL0080 Jaroslav Pavlů, Spešov 25

99. místo
BL0119 Jan Skoták, Veselice 23

100. místo
BL0078 Jan Krejčí, Kotvrdovice 22
BL0070 Štefan Červenka, Blansko 22
BL0016 Michal Souček, Blansko 22
BL0013 Milan Veselý, Boskovice 22

104. místo
BL0034 Karel Landa st., Rájec-Jestřebí 21

105. místo
BL0105 Jan Veselý, Adamov 20

106. místo
BL0106 Lenka Svěráková, Blansko 19
BL0018 Matěj Souček, Blansko 19
BL0055 Roman Henek, Blansko 19
BL0031 Luboš Hruška, Petrovice 19
BL0017 Jana Součková, Blansko 19

111. místo
BL0033 Karel Landa, Rájec-Jestřebí 18

112. místo
BL0084 Jan Pokorný, Blansko 16

113. místo
BL0117 Miroslav Musil ml., Křtiny 14 15

114. místo
BL0095 Martina Kuchařová, Bořitov 12

115. místo

BL0112 Zdeněk Tasch, Blansko 7
BL0092 Eva Havlová, Letovice –4 7

117. místo
BL0114 Petr Pernica, Blansko 5

118. místo
BL0098 Pavel Kuchař, Bořitov 4

119. místo
BL0120 Václav Šebela, Blansko 3
BL0014 Michal Zaoral, Blansko 3

121. místo
BL0121 Ladislav Petrů, Blansko 2