Blansko: Švancara – Bubeníček, Filip, Karaffa, Hájek – Čejka (81. Janíček), Klimeš (68. Lazarov), Kleveta, Bednář – Traxl, Sehnal

Uničov měl míč na kopačkách častěji než Blanenští, kteří se soustředili na pozornou obranu. „Uničov měl určitě optickou převahu, ale s tím jsme počítali, chtěli jsme hrát na brejky,“ podotkl Vašíček. Ten ze 40. minuty hostům vyšel. Kanonýr Sehnal mohl slavit svoji patnáctou trefu ve třetí lize. To ještě netušil, že na konci bude spolu s ostatními odcházet ze hřiště se sklopenou hlavou. Při dalším průniku Čejky a faulu na něj odmítl rozhodčí zapískat penaltu.

Po přestávce udeřili poprvé domácí. V 62. minutě si na roh naskočil domácí Krajčovič a srovnal. Třetí Uničov se nehodlal smířit ani s remízou a pět minut před koncem se po dalším rohovém kopu prosadil Vejvoda. „Při gólech jsme nedokázali pokrýt domácí hráče,“ dodal k trefám Vašíček. Bilance zahrávaných rohů byla 10:1 pro domácí. Na druhou trefu Uničova už Blansko nezareagovalo a odjelo bez bodu.

Blansko zatím na jaře nevyhrálo a jeho situace u dna tabulky je každým zápasem těžší. „Začátek jsme měli špatný i na podzim, pořád věřím, že se to zlepší, že to otočíme už v příštím zápase se Zlínem,“ neztrácí naději ani ve složité situaci kouč Vašíček.

SK Uničov – FK Apos Blansko 2:1 (0:1)

62. Krajčovič, 86. Vejvoda – 40. Sehnal

ŽK: Novosad – Švancara, Hájek

Diváků: 398