Naposledy jste říkal, že nevíte, jestli zajistíte sezonu. Jak to vypadá?

Sezonu zajištěnou nemáme. Všechny týmy až na béčko mužů jsme přihlásili, ale doufáme, že ještě seženeme nějaké prostředky.

Takže projekt s fotbalovou mládeží nekončí, jak jste se obával?

Pokračuje dál, ale situace není dobrá, podpora je minimální. Skončil hlavní sponzor, který sídlí sto deset kilometrů daleko. Svoje další působení podmínil tím, že se připojí i subjekty z Boskovic a okolí, to se nestalo. Zrušili jsme funkci koordinátora mládeže, tedy mou, nikoho nekupujeme, nesháníme. Hráči hrají zadarmo, všem jsme také nabídli, že můžou jít hrát jinam. Rozpočet týmu mužů je sto tisíc.

Sto tisíc na sezonu? To je asi nejmíň v krajském přeboru.

Myslím, že nejenom v krajském přeboru. Světýlko naděje je, že se připravuje na městě nová koncepce podpory sportu, ale to bude až v září.

Vy zůstáváte v klubu?

Ano, jako koordinátor klubu, ale už ne jako hlavní trenér mužů, a jak už jsem říkal, zrušili jsme i funkci koordinátora mládeže, která byla placená. Tuhle pozici budu vykonávat ve Zbrojovce Brno. Musím také nějak živit rodinu.

Do Brna s vámi odchází i syn Lukáš?

Oba mí synové jsou kmenoví hráči Boskovic a ve Zbrojovce jsou na střídavý start. Teď budou mít možnost víc trénovat v Brně.

Boskovice zatím neopouštíte, co bude dál?

Zatím nevím, nabídkám odjinud jsem odolával dva roky. Otázkou je, jestli postupem času odejdu úplně, nebo se naopak vrátím, nechci předjímat.