Nejpřesnější odhad měl tentokráte Radek Dobrovský z Blanska se ziskem osmi bodů a vyhrává originální půllitr a plechovky

Tip liga – výsledky 3. kola
vítěz - BL0072 Dobrovský Radek, Blansko 8 bodů
BL0022 Dvořáček Milan, Olomučany 5
BL0034 Jokeš Jan, Svitávka 5
BL0038 Kalík Jan, Němčice 5
BL0051 Koudelková Ivana, Benešov 5
BL0060 Močičková Iva, Letovice 5
BL0004 Nečas Michal, Lipovec 5
BL0050 Vašíček Libor, Petrovice 5
BL0054 Bačkovský Pavel, Budišov 2
BL0030 Flek Zdeněk, Vysočany 2
BL0059 Hlaváč Martin, Blansko 2
BL0009 Horák Zdeněk, Ostrov u Macochy 2
BL0070 Kučera Jan, Blansko 2
BL0043 Müller Rudolf, Velké Opatovice 2
BL0012 Musil Petr, Křtiny 2
BL0046 Nečas Pavel, Blansko 2
BL0008 Němec František, Ráječko 2
BL0031 Pavlíček Richard, Petrovice 2
BL0020 Součková Jana, Blansko 2
BL0016 Stehlík Jiří, Kotvrdovice 2
BL0039 Šebelová Jitka, Senetářov 2
BL0048 Švéda Libor, Marianín 2
BL0057 Vazovan Pavel, Blansko 2
BL0018 Chemčuk Miroslav, Rudice 0
BL0001 Nečas Radim, Blansko 0
BL0035 Rybář Luboš, Blansko 0
BL0049 Rychnovský Petr, Blansko 0
BL0067 Viška Roman, Letovice 0
BL0069 Dvořák Láčis, Blansko -1
BL0041 Fleková Nikola, Veselice -1
BL0007 Gottwald Vojtěch, Kulířov -1
BL0074 Havel Radek, Letovice -1
BL0021 Hertl Miroslav, Dolní Lhota -1
BL0037 Kakáč Ivo, Veselice -1
BL0029 Laštuvka Luboš, Míchov -1
BL0044 Müller Tomáš, Velké Opatovice -1
BL0006 Musil Miroslav, Křtiny -1
BL0005 Nečasová Marie, Lipovec -1
BL0017 Pospíšil Václav, Kotvrdovice -1
BL0019 Souček Michal, Blansko -1
BL0011 Škaroupka Jiří, Ráječko -1
BL0014 Škaroupka Martin, Olomučany -1
BL0010 Škaroupková Lucie, Ráječko -1
BL0002 Šoba Milan, Olomučany -1
BL0015 Šperka Květoslav, Blansko -1
BL0027 Trčka Boris, Letovice -1
BL0045 Tůma Stanislav, Adamov -1
BL0068 Viška Roman, Letovice -1
BL0053 Koudelka Jindřich, Benešov -4
BL0052 Koudelková Veronika, Benešov -4
BL0047 Kučera Milan, Vilémovice -4
BL0062 Močička Ivan, Letovice -4
BL0061 Močičková Zdenka, Letovice -4
BL0058 Nesrovnal Aleš, Olomučany -4
BL0033 Novotná Petra, Boskovice -4
BL0023 Opavský Bohumil, Blansko -4
BL0036 Procházková Lenka, Adamov -4
BL0055 Souček Matěj, Blansko -4
BL0026 Stloukal Jaroslav, Vavřinec -4
BL0056 Svěrák Jan, Blansko -4
BL0064 Ševčík Josef, Ráječko -4
BL0025 Štěpánek Zbyněk, Olomučany -4
BL0071 Dub Jan, Blansko -7
BL0073 Havlová Lucie, Letovice -7
BL0065 Nečas II Pavel, Blansko -7
BL0013 Nečasová Michaela, Lipovec -7
BL0003 Nečasová Hanna, Lipovec -7
BL0028 Pernica Karel, Rudice -7
BL0024 Radiměřský Jan, Lysice -7
BL0040 Skoták Jan, Veselice -7

Průběžné pořadí Tip ligy po 3. kole
1. místo
BL0004 Michal Nečas, Lipovec 17
BL0030 Zdeněk Flek, Vysočany 17
BL0031 Richard Pavlíček, Petrovice 17
4. místo
BL0022 Milan Dvořáček, Olomučany 14
BL0034 Jan Jokeš, Svitávka 14
BL0009 Zdeněk Horák, Ostrov u Macochy 14
BL0012 Petr Musil, Křtiny 14
BL0011 Jiří Škaroupka, Ráječko 14
BL0010 Lucie Škaroupková, Ráječko 14
10. místo
BL0016 Jiří Stehlík, Kotvrdovice 11
BL0021 Miroslav Hertl, Dolní Lhota 11
BL0013 Michaela Nečasová, Lipovec 11
13. místo
BL0051 Ivana Koudelková, Benešov 9
BL0050 Libor Vašíček, Petrovice 9
BL0059 Martin Hlaváč, Blansko 9
BL0043 Rudolf Müller, Velké Opatovice 9
BL0048 Libor Švéda, Marianín 9
18. místo
BL0072 Radek Dobrovský, Blansko 8
BL0006 Miroslav Musil, Křtiny 8
BL0005 Marie Nečasová, Lipovec 8
BL0017 Václav Pospíšil, Kotvrdovice 8
BL0014 Martin Škaroupka, Olomučany 8
BL0002 Milan Šoba, Olomučany 8
BL0015 Květoslav Šperka, Blansko 8
BL0023 Bohumil Opavský, Blansko 8
BL0026 Jaroslav Stloukal, Vavřinec 8
BL0003 Hanna Nečasová, Lipovec 8
BL0028 Karel Pernica, Rudice 8
29. místo
BL0049 Petr Rychnovský, Blansko 7
30. místo
BL0038 Jan Kalík, Němčice 6
BL0060 Iva Močičková, Letovice 6
BL0046 Pavel Nečas, Blansko 6
BL0039 Jitka Šebelová, Senetářov 6
BL0045 Stanislav Tůma, Adamov 6
35. místo
BL0008 František Němec, Ráječko 5
BL0020 Jana Součková, Blansko 5
BL0007 Vojtěch Gottwald, Kulířov 5
BL0029 Luboš Laštuvka, Míchov 5
BL0019 Michal Souček, Blansko 5
BL0024 Jan Radiměřský, Lysice 5
41. místo
BL0054 Pavel Bačkovský, Budišov 3
BL0057 Pavel Vazovan, Blansko 3
BL0018 Miroslav Chemčuk, Rudice 3
BL0037 Ivo Kakáč, Veselice 3
BL0062 Ivan Močička, Letovice 3
BL0058 Aleš Nesrovnal, Olomučany 3
BL0056 Jan Svěrák, Blansko 3
BL0064 Josef Ševčík, Ráječko 3
49. místo
BL0070 Jan Kučera, Blansko 2
BL0027 Boris Trčka, Letovice 2
51. místo
BL0035 Luboš Rybář, Blansko 1
52. místo
BL0001 Radim Nečas, Blansko 0
BL0067 Roman Viška, Letovice 0
BL0041 Nikola Fleková, Veselice 0
BL0044 Tomáš Müller, Velké Opatovice 0
BL0047 Milan Kučera, Vilémovice 0
BL0061 Zdenka Močičková, Letovice 0
58. místo
BL0069 Láčis Dvořák, Blansko -1
BL0074 Radek Havel, Letovice -1
BL0068 Roman Viška, Letovice -1
BL0033 Petra Novotná, Boskovice -1
BL0032 Lubomír Smékal, Velké Opatovice -1
63. místo
BL0053 Jindřich Koudelka, Benešov -3
BL0055 Matěj Souček, Blansko -3
65. místo
BL0025 Zbyněk Štěpánek, Olomučany -4
66. místo
BL0052 Veronika Koudelková, Benešov -6
BL0036 Lenka Procházková, Adamov -6
BL0065 Pavel Nečas II, Blansko -6
BL0042 Emílie Šperková, Blansko -6
BL0063 Petr Neuman, Adamov -6
71. místo
BL0071 Jan Dub, Blansko -7
BL0073 Lucie Havlová, Letovice -7
73. místo
BL0066 Martin Smékal, Velké Opatovice -9
74. místo
BL0040 Jan Skoták, Veselice -12