O celkovém vítězi tentokrát nerozhodla ani správná trefa. Přesný výsledek poločasu ani konečný stav zápasu Sparta – Brno netrefil nikdo. O tom, kdo si odnese plechovky a originální půllitr Staropramenu, musel nakonec rozhodnout los. Notnou dávku štěstí měla Michaela Nečasová z Lipovce, která si na své konto připisuje již druhé vítězství kola. V celkovém hodnocení po čtyřech kolech ji patří třetí místo za vedoucí dvojící Janem Jokešem ze Svitávky a Richardem Pavlíčkem z Petrovic.

1. místo - BL0013 Nečasová Michaela, Lipovec 11 - los
BL0034 Jokeš Jan, Svitávka 11
BL0013 Nečasová Michaela, Lipovec 11
BL0028 Pernica Karel, Rudice 11
BL0002 Šoba Milan, Olomučany 11

BL0007 Gottwald Vojtěch, Kulířov 8
BL0059 Hlaváč Martin, Blansko 8
BL0003 Nečasová Hanna, Lipovec 8
BL0005 Nečasová Marie, Lipovec 8
BL0031 Pavlíček Richard, Petrovice 8
BL0024 Radiměřský Jan, Lysice 8
BL0040 Skoták Jan, Veselice 8
BL0066 Smékal Martin, Velké Opatovice 8
BL0014 Škaroupka Martin, Olomučany 8
BL0025 Štěpánek Zbyněk, Olomučany 8
BL0072 Dobrovský Radek, Blansko 5
BL0069 Dvořák Láčis, Blansko 5
BL0053 Koudelka Jindřich, Benešov 5
BL0051 Koudelková Ivana, Benešov 5
BL0047 Kučera Milan, Vilémovice 5
BL0061 Močičková Zdenka, Letovice 5
BL0012 Musil Petr, Křtiny 5
BL0046 Nečas Pavel, Blansko 5
BL0065 Nečas II Pavel, Blansko 5
BL0008 Němec František, Ráječko 5
BL0019 Souček Michal, Blansko 5
BL0020 Součková Jana, Blansko 5
BL0011 Škaroupka Jiří, Ráječko 5
BL0015 Šperka Květoslav, Blansko 5
BL0057 Vazovan Pavel, Blansko 5
BL0054 Bačkovský Pavel, Budišov 2
BL0022 Dvořáček Milan, Olomučany 2
BL0030 Flek Zdeněk, Vysočany 2
BL0021 Hertl Miroslav, Dolní Lhota 2
BL0018 Chemčuk Miroslav, Rudice 2
BL0037 Kakáč Ivo, Veselice 2
BL0038 Kalík Jan, Němčice 2
BL0029 Laštuvka Luboš, Míchov 2
BL0062 Močička Ivan, Letovice 2
BL0006 Musil Miroslav, Křtiny 2
BL0004 Nečas Michal, Lipovec 2
BL0023 Opavský Bohumil, Blansko 2
BL0036 Procházková Lenka, Adamov 2
BL0032 Smékal Lubomír, Velké Opatovice 2
BL0055 Souček Matěj, Blansko 2
BL0076 Svánovský Petr, Lipůvka 2
BL0039 Šebelová Jitka, Senetářov 2
BL0064 Ševčík Josef, Ráječko 2
BL0048 Švéda Libor, Marianín 2
BL0027 Trčka Boris, Letovice 2
BL0050 Vašíček Libor, Petrovice 2
BL0067 Viška Roman, Letovice 2
BL0001 Nečas Radim, Blansko 0
BL0035 Rybář Luboš, Blansko 0
BL0056 Svěrák Jan, Blansko 0
BL0068 Viška Roman Letovice 0
BL0071 Dub Jan, Blansko -1
BL0073 Havlová Lucie, Letovice -1
BL0009 Horák Zdeněk, Ostrov u Macochy -1
BL0052 Koudelková Veronika, Benešov -1
BL0070 Kučera Jan, Blansko -1
BL0060 Močičková Iva, Letovice -1
BL0043 Müller Rudolf, Velké Opatovice -1
BL0044 Müller Tomáš, Velké Opatovice -1
BL0058 Nesrovnal Aleš, Olomučany 96 -1
BL0063 Neuman Petr, Adamov -1
BL0033 Novotná Petra, Boskovice -1
BL0017 Pospíšil Václav, Kotvrdovice -1
BL0049 Rychnovský Petr, Blansko -1
BL0016 Stehlík Jiří, Kotvrdovice -1
BL0010 Škaroupková Lucie, Ráječko -1
BL0042 Šperková Emílie, Blansko -1
BL0075 Štrajt Milan, Ostrov -1
BL0041 Fleková Nikola, Veselice -4
BL0074 Havel Radek, Letovice -4
BL0026 Stloukal Jaroslav, Vavřinec -4
BL0045 Tůma Stanislav, Adamov -4

Průběžné pořadí po čtyřech kolech
1. místo

BL0034 Jan Jokeš, Svitávka 25
BL0031 Richard Pavlíček, Petrovice 25

3. místo
BL0013 Michaela Nečasová, Lipovec 22

4. místo
BL0028 Karel Pernica, Rudice 19
BL0002 Milan Šoba, Olomučany 19
BL0012 Petr Musil, Křtiny 19
BL0011 Jiří Škaroupka, Ráječko19
BL0030 Zdeněk Flek, Vysočany 19
BL0004 Michal Nečas, Lipovec 19

10. místo
BL0059 Martin Hlaváč, Blansko17

11. místo
BL0003 Hanna Nečasová, Lipovec 16
BL0005 Marie Nečasová, Lipovec 16
BL0014 Martin Škaroupka, Olomučany 16
BL0022 Milan Dvořáček, Olomučany 16

15. místo
BL0051 Ivana Koudelková, Benešov 14

16. místo
BL0007 Vojtěch Gottwald, Kulířov 13
BL0024 Jan Radiměřský, Lysice13
BL0072 Radek Dobrovský, Blansko 13
BL0015 Květoslav Šperka, Blansko 13
BL0021 Miroslav Hertl, Dolní Lhota 13
BL0009 Zdeněk Horák, Ostrov u Macochy 13
BL0010 Lucie Škaroupková, Ráječko 13

23. místo

BL0046 Pavel Nečas, Blansko 11
BL0048 Libor Švéda, Marianín 11

BL0050 Libor Vašíček, Petrovice 11

26. místo
BL0008 František Němec, Ráječko 10
BL0019 Michal Souček, Blansko 10
BL0020 Jana Součková, Blansko 10
BL0006 Miroslav Musil, Křtiny 10
BL0023 Bohumil Opavský, Blansko 10
BL0016 Jiří Stehlík, Kotvrdovice 10

32. místo

BL0057 Pavel Vazovan, Blansko 8
BL0038 Jan Kalík, Němčice 8
BL0039 Jitka Šebelová, Senetářov 8
BL0043 Rudolf Müller, Velké Opatovice 8

36. místo

BL0029 Luboš Laštuvka, Míchov 7
BL0017 Václav Pospíšil, Kotvrdovice 7

38. místo
BL0049 Petr Rychnovský, Blansko 6

39. místo

BL0047 Milan Kučera, Vilémovice 5
BL0061 Zdenka Močičková, Letovice 5
BL0054 Pavel Bačkovský, Budišov 5
BL0018 Miroslav Chemčuk, Rudice 5
BL0037 Ivo Kakáč, Veselice 5
BL0062 Ivan Močička, Letovice 5
BL0064 Josef Ševčík, Ráječko 5
BL0060 Iva Močičková, Letovice 5

47. místo
BL0025 Zbyněk Štěpánek, Olomučany 4
BL0069 Láčis Dvořák, Blansko 4
BL0027 Boris Trčka, Letovice 4
BL0026 Jaroslav Stloukal, Vavřinec 4

51. místo
BL0056 Jan Svěrák, Blansko 3

52. místo
BL0053 Jindřich Koudelka, Benešov 2
BL0076 Petr Svánovský, Lipůvka 2
BL0067 Roman Viška, Letovice 2
BL0058 Aleš Nesrovnal, Olomučany 2
BL0045 Stanislav Tůma, Adamov 2

57. místo
BL0032 Lubomír Smékal, Velké Opatovice 1
BL0035 Luboš Rybář, Blansko 1
BL0070 Jan Kučera, Blansko 1

60. místo
BL0001 Radim Nečas, Blansko 0

61. místo
BL0066 Martin Smékal, Velké Opatovice -1
BL0065 Pavel Nečas II, Blansko -1
BL0055 Matěj Souček, Blansko -1
BL0068 Roman Viška, Letovice -1
BL0044 Tomáš Müller, Velké Opatovice -1
BL0075 Milan Štrajt, Ostrov -1

67. místo
BL0033 Petra Novotná, Boskovice -2

68. místo
BL0040 Jan Skoták, Veselice -4
BL0036 Lenka Procházková, Adamov -4
BL0041 Nikola Fleková, Veselice -4

71. místo
BL0074 Radek Havel, Letovice -5

72. místo
BL0052 Veronika Koudelková, Benešov -7
BL0063 Petr Neuman, Adamov -7
BL0042 Emílie Šperková, Blansko -7

75. místo
BL0071 Jan Dub, Blansko -8
BL0073 Lucie Havlová, Letovice -8