Při rovnosti bodů přišla ke slovu správná trefa. Ani ta neurčila přesně vítěze. Následovalo losování, ve kterém měl více štěstí Matěj Souček.

Výsledky 7. kola

1. místo - BL0055 Souček Matěj, Blansko 14 bodů - los

BL0060 Močičková Iva, Letovice 14

BL0071 Dub Jan, Blansko 11
BL0007 Gottwald Vojtěch, Kulířov 11
BL0083 Hájek Zbyněk, Doubravice 11
BL0073 Havlová Lucie, Letovice 11
BL0021 Hertl Miroslav, Dolní Lhota 11
BL0059 Hlaváč Martin, Blansko 11
BL0009 Horák Zdeněk, Ostrov 11
BL0047 Kučera Milan, Vilémovice 11
BL0062 Močička Ivan, Letovice 11
BL0043 Müller Rudolf, Velké Opatovice 11
BL0063 Neuman Petr, Adamov 11
BL0028 Pernica Karel, Rudice 11
BL0049 Rychnovský Petr, Blansko 11
BL0020 Součková Jana, Blansko 11
BL0056 Svěrák Jan, Blansko 11
BL0081 Šebela Rudolf, Blansko 11
BL0011 Škaroupka Jiří, Ráječko 11
BL0002 Šoba Milan, Olomučany 11
BL0077 Šváb Karel, Ostrov 11
BL0048 Švéda Libor, Marianín 11
BL0045 Tůma Stanislav, Adamov 11
BL0050 Vašíček Libor, Petrovice 11
BL0069 Dvořák Láčis, Blansko 8
BL0018 Chemčuk Miroslav, Rudice 8
BL0034 Jokeš Jan, Svitávka 8
BL0037 Kakáč Ivo, Veselice 8
BL0082 Koudelková Tereza 8
BL0051 Koudelková Ivana, Benešov 8
BL0029 Laštuvka Luboš, Míchov 8
BL0061 Močičková Zdenka, Letovice 8
BL0006 Musil Miroslav, Křtiny 8
BL0012 Musil Petr, Křtiny 8
BL0046 Nečas Pavel, Blansko 8
BL0013 Nečasová Michaela, Lipovec 8
BL0008 Němec František, Ráječko 8
BL0058 Nesrovnal Aleš, Olomučany 8
BL0033 Novotná Petra Boskovice 8
BL0031 Pavlíček Richard, Petrovice 8
BL0026 Stloukal Jaroslav, Vavřinec 8
BL0010 Škaroupková Lucie, Ráječko 8
BL0015 Šperka Květoslav, Blansko 8
BL0025 Štěpánek Zbyněk, Olomučany 8
BL0075 Štrajt Milan, Ostrov 8
BL0067 Viška Roman, Letovice 8
BL0054 Bačkovský Pavel, Budišov 5
BL0072 Dobrovský Radek, Blansko 5
BL0022 Dvořáček Milan, Olomučany 5
BL0030 Flek Zdeněk, Vysočany 5
BL0074 Havel Radek, Letovice 5
BL0038 Kalík Jan, Němčice 5
BL0052 Koudelková Veronika, Benešov 5
BL0070 Kučera Jan, Blansko 5
BL0044 Müller Tomáš, Velké Opatovice 5
BL0004 Nečas Michal, Lipovec 5
BL0005 Nečasová Marie, Lipovec 5
BL0003 Nečasová Hanna, Lipovec 5
BL0023 Opavský Bohumil, Blansko 5
BL0024 Radiměřský Jan, Lysice 5
BL0032 Smékal Lubomír, Velké Opatovice 5
BL0016 Stehlík Jiří, Kotvrdovice 5
BL0076 Svánovský Petr, Lipůvka 5
BL0064 Ševčík Josef, Ráječko 5
BL0014 Škaroupka Martin, Olomučany 5
BL0027 Trčka Boris, Letovice 5
BL0078 Kučerová Božena, Blansko 2
BL0040 Skoták Jan, Veselice 2
BL0019 Souček Michal, Blansko 2
BL0057 Vazovan Pavel, Blansko 2
BL0053 Koudelka Jindřich, Benešov 0
BL0080 Koudelka Michal 0
BL0001 Nečas Radim, Blansko 0
BL0065 Nečas II Pavel, Blansko 0
BL0017 Pospíšil Václav, Kotvrdovice 0
BL0035 Rybář Luboš, Blansko 0
BL0039 Šebelová Jitka, Senetářov 0
BL0068 Viška Roman, Letovice 0
BL0036 Procházková Lenka, Adamov -1
BL0066 Smékal Martin, Velké Opatovice -1
BL0079 Všianský Karel, Blansko -1
BL0041 Fleková Nikola, Veselice -4
BL0042 Šperková Emílie, Blansko -4

Průběžné pořadí po 7. kole

1. místo
BL0034 Jan Jokeš, Svitávka 43
BL0031 Richard Pavlíček, Petrovice 43

3. místo
BL0011 Jiří Škaroupka, Ráječko 40
BL0004 Michal Nečas, Lipovec 32 40

5. místo
BL0059 Martin Hlaváč, Blansko 38

6. místo
BL0002 Milan Šoba, Olomučany 37

7. místo
BL0028 Karel Pernica, Rudice 34
BL0030 Zdeněk Flek, Vysočany 34
BL0023 Bohumil Opavský, Blansko 34

10. místo
BL0043 Rudolf Müller, Velké Opatovice 32
BL0045 Stanislav Tůma, Adamov 32
BL0051 Ivana Koudelková, Benešov 32
BL0013 Michaela Nečasová, Lipovec 32

14. místo
BL0012 Petr Musil, Křtiny 31
BL0014 Martin Škaroupka, Olomučany 31

16. místo
BL0062 Ivan Močička, Letovice 29

17. místo
BL0007 Vojtěch Gottwald, Kulířov 28
BL0008 František Němec, Ráječko 28
BL0010 Lucie Škaroupková, Ráječko 28
BL0015 Květoslav Šperka, Blansko 28
BL0022 Milan Dvořáček, Olomučany 28
BL0024 Jan Radiměřský, Lysice 28
BL0027 Boris Trčka, Letovice 28

24. místo
BL0050 Libor Vašíček, Petrovice 26

25. místo
BL0009 Zdeněk Horák, Ostrov u Macochy 25
BL0003 Hanna Nečasová, Lipovec 25
BL0016 Jiří Stehlík, Kotvrdovice 25

28. místo
BL0046 Pavel Nečas, Blansko 24

29. místo
BL0060 Iva Močičková, Letovice 23
BL0048 Libor Švéda, Marianín 23
BL0018 Miroslav Chemčuk, Rudice 23
BL0029 Luboš Laštuvka, Míchov 23

33. místo
BL0021 Miroslav Hertl, Dolní Lhota 22
BL0056 Jan Svěrák, Blansko 22

35. místo

BL0047 Milan Kučera, Vilémovice 20
BL0037 Ivo Kakáč, Veselice 20
BL0044 Tomáš Müller, Velké Opatovice 20

38. místo
BL0020 Jana Součková, Blansko 19
BL0069 Láčis Dvořák, Blansko 19
BL0006 Miroslav Musil, Křtiny 19
BL0026 Jaroslav Stloukal, Vavřinec 19
BL0025 Zbyněk Štěpánek, Olomučany 19

43. místo
BL0067 Roman Viška, Letovice 17
BL0064 Josef Ševčík, Ráječko 17

45. místo
BL0049 Petr Rychnovský, Blansko 16
BL0072 Radek Dobrovský, Blansko 16

47. místo
BL0077 Karel Šváb, Ostrov u Macochy 15

48. místo
BL0055 Matěj Souček, Blansko 14
BL0005 Marie Nečasová, Lipovec 14

50. místo
BL0073 Lucie Havlová, Letovice 13
BL0033 Petra Novotná, Boskovice 13
BL0070 Jan Kučera, Blansko 13
BL0019 Michal Souček, Blansko 13

54. místo
BL0083 Zbyněk Hájek, Doubravice 11
BL0081 Rudolf Šebela, Blansko 11
BL0061 Zdenka Močičková, Letovice 11
BL0075 Milan Štrajt, Ostrov 11
BL0057 Pavel Vazovan, Blansko 11

59. místo
BL0076 Petr Svánovský, Lipůvka 9

60. místo
BL0082 Tereza Koudelková, 8

BL0058 Aleš Nesrovnal, Olomučany 8

62. místo
BL0017 Václav Pospíšil, Kotvrdovice 7

63. místo
BL0078 Božena Kučerová, Blansko 6
BL0053 Jindřich Koudelka, Benešov 6

65. místo
BL0054 Pavel Bačkovský, Budišov 5
BL0038 Jan Kalík, Němčice 5
BL0052 Veronika Koudelková, Benešov 5
BL0032 Lubomír Smékal, Velké Opatovice 5

69. místo
BL0074 Radek Havel, Letovice 4

70. místo
BL0039 Jitka Šebelová, Senetářov 3

71. místo
BL0063 Petr Neuman, Adamov 2

72. místo
BL0035 Luboš Rybář, Blansko 1

73. místo
BL0001 Radim Nečas, Blansko 0
BL0066 Martin Smékal, Velké Opatovice 0

75. místo
BL0071 Jan Dub, Blansko -1
BL0040 Jan Skoták, Veselice -1
BL0080 Michal Koudelka, -1
BL0068 Roman Viška, Letovice -1

79. místo
BL0065 Pavel Nečas II, Blansko -2

80. místo
BL0036 Lenka Procházková, Adamov -6

81. místo
BL0042 Emílie Šperková, Blansko -7

82. místo
BL0079 Karel Všianský, Blansko -8

83. místo
BL0041 Nikola Fleková, Veselice -16