Tři z nich měli natipováno třiatřicet vstřelených branek. V deseti vybraných utkáních jich padlo dvaatřicet. O vítězi kola tak musel rozhodnout los. Při něm měl štěstí Milan Šoba z Olomučan. V redakci Blanenského deníku Rovnost, Rožmitálova 14, Blansko, na něj čekají drobné věcné ceny. V průběžném pořadí je na špici Josef Pavlů z Blanska se sedmasedmdesáti body. (red)

Výsledky zápasů 13. kola Tipligy

1. Boskovice – IE Znojmo 1:4 2
2. Rájec-Jesřebí – Ivančice 0:2 2
3. Blansko – Kyjov 0:1 2
4. M. Krumlov – Ráječko 3:1 1
5. Bosonohy – Bořitov 3:0 1
6. Černá Hora – Lipovec 1:2 2
7. Kunštát – Drnovice 3:1 1
8. Šošůvka – Sloup 1:3 2
9. Lipůvka – V. Opatovice 1:1 0
10. Lažany – Lažánky 3:1 1

Počet branek: 32

Výsledky 13. kola Tipligy

1. místo BL0022 Šoba Milan, Olomučany 11 bodů, Supetrefa 33 (32)
BL0052 Flax Stanislav, Skalice 11
BL0085 Musil Petr, Křtiny 11
BL0077 Pliska Milan, Drnovice 11
BL0089 Stehlík David, Kotvrdovice 11
BL0050 Svánovský Petr, Blansko 11
BL0034 Sychra Antonín, Boskovice 11
BL0081 Šperka Květoslav, Blansko 11
BL0080 Šperková Emilie, Blansko 11
BL0053 Zřídkaveselý Vladimír, Jedovnice 11
BL0076 Bábindeli Dušan, Blansko 8
BL0011 Bohatec Ladislav, Kladoruby 8
BL0041 Dobrovský Radek, Blansko 8
BL0083 Dostal Štefan, Blansko 8
BL0117 Gottwaldová Romana, Podomí 8
BL0072 Hájek Petr Lhota, Rapotina 8
BL0015 Hloušek Zdeněk, Lipovec 8
BL0101 Horák ml. Zdeněk, Ostrov 8
BL0097 Jirůšek František, Holešín 8
BL0100 Kotlán Jaroslav, Blansko 8
BL0006 Krejčí Jan, Kotvrdovice 8
BL0036 Kučera Jan, Blansko 8
BL0069 Kuchař Jiří, Blansko 8
BL0031 Močička Ivan, Letovice 8
BL0030 Močičková Zdenka, Letovice 8
BL0018 Mynařík Jiří, Blansko 8
BL0037 Nečas Antonín, Blansko 8
BL0017 Nečas Pavel, Holešín 8
BL0014 Nečasová Veronika, Holešín 8
BL0005 Nečasová Jana, Holešín 8
BL0048 Pavlíček Richard, Petrovice 8
BL0071 Pavlů Josef, Blansko 8
BL0016 Procházka Antonín, Adamov 8
BL0064 Radiměřský Jan, Lysice 8
BL0114 Souček Matěj, Blansko 8
BL0049 Souček Michal, Blansko 8
BL0113 Součková Jana, Blansko 8
BL0003 Škaroupka Jiří, Ráječko 8
BL0026 Štrajt Milan, Ostrov 8
BL0112 Švéda Libor, Lipovec 8
BL0045 Urbánek Jan, Vilémovice 8
BL0044 Zálešák Stanislav, Lipovec 8
BL0107 Bednář Miroslav, Voděrady 5
BL0061 Bilík Zdeněk, Blansko 5
BL0096 Dvořák Petr, Blansko 5
BL0105 Filip David, Jedovnice 5
BL0002 Gottwald Vojtěch, Kulířov 5
BL0074 Henek Roman, Blansko 5
BL0004 Horák st. Zdeněk, Ostrov 5
BL0039 Hrdlička Jan, Blansko 5
BL0092 Hruška Luboš, Petrovice 5
BL0093 Hrušková Vlasta, Petrovice 5
BL0108 Janča Jiří, Lipovec 5
BL0042 Kolísek Petr, Ostrov 5
BL0043 Kolísek Lukáš, Ostrov 5
BL0035 Kučerová Božena, Blansko 5
BL0084 Musil Miroslav, Křtiny 5
BL0122 Musil ml. Miroslav, Křtiny 5
BL0019 Nečasová Hanna, Lipovec 5
BL0110 Němcová Marie, Ráječko 5
BL0106 Neuman Petr, Adamov 5
BL0051 Pacas Dobromil, Adamov 5
BL0070 Pavlů Jaroslav, Spešov 5
BL0075 Pernica Marek, Jedovnice 5
BL0073 Pernica Josef, Blansko 5
BL0104 Pokorný Petr, Blansko 5
BL0118 Procházková Ladislava, Adamov 5
BL0082 Sedlák František, Úsobrno 5
BL0088 Stehlík ml. Jiří, Kotvrdovice 5
BL0038 Svěrák Jan, Blansko 5
BL0098 Šenk Antonín, Dolní Lhota 5
BL0008 Ševčík Josef, Ráječko 5
BL0007 Škaroupka Martin, Olomučany 5
BL0009 Škaroupková Lucie, Ráječko 5
BL0068 Šterc ml. Karel, Blansko 5
BL0065 Štrof Bedřich, Blansko 5
BL0094 Vašíček Libor, Petrovice 5
BL0095 Vašíčková Marta, Petrovice 5
BL0056 Vazovan Pavel, Olešná 5
BL0062 Veselý Milan, Boskovice 5
BL0111 Zaoral Michal, Blansko 5
BL0055 Závodník Vladimír, Šebrov 5
BL0066 Zouhar Antonín, Senetářov 5
BL0027 Zuzák Emil, Blansko 5
BL0033 Havel Radek, Kunštát 2
BL0028 Havlová Lucie, Letovice 2
BL0040 Hertl Miroslav, Dolní Lhota 2
BL0090 Jokeš Jan, Svitávka 2
BL0047 Marušák Stanislav, Blansko 2
BL0020 Nečas Michal, Lipovec 2
BL0103 Nečas II Pavel, Blansko 2
BL0012 Němec František, Ráječko 2
BL0013 Němec Jiří, Bořitov 2
BL0059 Opavský Bohumil, Blansko 2
BL0123 Pavlů Dominik, Blansko 2
BL0102 Pokorný Jan, Blansko 2
BL0116 Randula Radek, Ostrov 2
BL0001 Reška Martin, Blansko 2
BL0024 Richtr Jaroslav, Velké Opatovice 2
BL0091 Rychnovský Pavel, Skalice 2
BL0021 Skoták Jan, Veselice 2
BL0087 Stehlík st. Jiří, Kotvrdovice 2
BL0046 Stloukal Jaroslav, Vavřinec 2
BL0023 Svánovský Břetislav, Lipůvka 2
BL0099 Šebela Rudolf, Blansko 2
BL0025 Ťoupek Karel, Blansko 2
BL0109 Veselý Jan, Adamov 2
BL0115 Kučera Milan, Vilémovice 0
BL0120 Landa ml. Karel, Rájec-Jestřebí 0
BL0121 Landa st. Karel, Rájec-Jestřebí 0
BL0124 Matuška Josef, Jedovnice 0
BL0119 Mokrý Roman , Blansko 0
BL0058 Musil Radomír, Suchdol 0
BL0125 Mynařík Pavel, Blansko 0
BL0060 Petrů Ladislav, Lysice 0
BL0086 Pospíšil Václav, Kotvrdovice 0
BL0054 Procházka Zbyněk, Vyškov 0
BL0078 Vaško Martin, Karviná 0
BL0063 Viška Roman, Letovice 0
BL0079 Zouhar Miloš, Vysočany 0
BL0010 Červenka Štefan, Blansko –1
BL0057 Hlaváček Vojtěch, Blansko –1
BL0029 Močičková Iva,Letovice –1
BL0126 Šebela Václav, Blansko –1
BL0067 Vašínová Žofie, Bzenec –1
BL0032 Havlová Eva, Kunštát –4

Průběžné pořadí Tipligy po 13. kole

1. místo
BL0071 Josef Pavlů, Blansko 77

2. místo
BL0018 Jiří Mynařík, Blansko 74
BL0005 Jana Nečasová, Holešín 74
BL0056 Pavel Vazovan, Olešná 74

5. místo
BL0049 Michal Souček, Blansko 70

6. místo
BL0022 Milan Šoba, Olomučany 68
BL0003 Jiří Škaroupka, Ráječko 68

8. místo
BL0085 Petr Musil, Křtiny 65
BL0041 Radek Dobrovský, Blansko 65
BL0064 Jan Radiměřský, Lysice 65
BL0001 Martin Reška, Blansko 65

12. místo
BL0006 Jan Krejčí, Kotvrdovice 62
BL0014 Veronika Nečasová, Holešín 62

14. místo
BL0082 František Sedlák, Úsobrno 61

15. místo
BL0052 Stanislav Flax, Skalice nad Svitavou 59
BL0080 Emilie Šperková, Blansko 59
BL0101 Zdeněk Horák ml., Ostrov u Macochy 59
BL0037 Antonín Nečas, Blansko 59
BL0048 Richard Pavlíček, Petrovice 59
BL0026 Milan Štrajt, Ostrov u Macochy 59
BL0044 Stanislav Zálešák, Lipovec 59
BL0096 Petr Dvořák, Blansko 59
BL0051 Dobromil Pacas, Adamov 59
BL0024 Jaroslav Richtr, Velké Opatovice 59
BL0025 Karel Ťoupek, Blansko 59

26. místo
BL0070 Jaroslav Pavlů, Spešov 57

27. místo
BL0016 Antonín Procházka, Adamov 56
BL0113 Jana Součková, Blansko 56
BL0065 Bedřich Štrof, Blansko 56
BL0094 Libor Vašíček, Petrovice 56

31. místo
BL0017 Pavel Nečas, Holešín 55

32. místo
BL0053 Vladimír Zřídkaveselý, Jedovnice 54
BL0075 Marek Pernica, Jedovnice 54

34. místo
BL0076 Dušan Bábindeli, Blansko 53
BL0045 Jan Urbánek, Vilémovice 53
BL0009 Lucie Škaroupková, Ráječko 53
BL0033 Radek Havel, Kunštát 2 53

38. místo
BL0034 Antonín Sychra, Boskovice 50
BL0011 Ladislav Bohatec, Kladoruby 50
BL0097 František Jirůšek, Holešín 50
BL0031 Ivan Močička, Letovice 50
BL0114 Matěj Souček, Blansko 50
BL0093 Vlasta Hrušková, Petrovice 50
BL0019 Hanna Nečasová, Lipovec 50
BL0098 Antonín Šenk, Dolní Lhota 50
BL0095 Marta Vašíčková, Petrovice 50

47. místo
BL0112 Libor Švéda, Lipovec 48
BL0106 Petr Neuman, Adamov 48

49. místo
BL0081 Květoslav Šperka, Blansko 47
BL0083 Štefan Dostal, Blansko 47
BL0073 Josef Pernica, Blansko 47
BL0021 Jan Skoták, Veselice 47

53. místo
BL0072 Petr Hájek, Lhota Rapotina 46

54. místo
BL0091 Pavel Rychnovský, Skalice nad Svitavou 45

55. místo
BL0069 Jiří Kuchař, Blansko 44
BL0059 Bohumil Opavský, Blansko 44

57. místo
BL0063 Roman Viška, Letovice 42

58. místo
BL0061 Zdeněk Bilík, Blansko 41
BL0074 Roman Henek, Blansko 41
BL0043 Lukáš Kolísek, Ostrov u Macochy 41
BL0038 Jan Svěrák, Blansko 41
BL0068 Karel Šterc ml., Blansko 41
BL0047 Stanislav Marušák, Blansko 41
BL0099 Rudolf Šebela, Blansko 41

65. místo
BL0104 Petr Pokorný, Blansko 40

66. místo
BL0039 Jan Hrdlička, Blansko 38
BL0092 Luboš Hruška, Petrovice 38
BL0088 Jiří Stehlík ml., Kotvrdovice 38
BL0040 Miroslav Hertl, Dolní Lhota 38
BL0020 Michal Nečas, Lipovec 38
BL0012 František Němec, Ráječko 38

72. místo
BL0107 Miroslav Bednář, Voděrady 37
BL0110 Marie Němcová, Ráječko 37
BL0103 Pavel Nečas II, Blansko 37

75. místo
BL0089 David Stehlík, Kotvrdovice 35
BL0050 Petr Svánovský, Blansko 35
BL0015 Zdeněk Hloušek, Lipovec 35
BL0100 Jaroslav Kotlán, Blansko 35
BL0084 Miroslav Musil, Křtiny 35
BL0118 Ladislava Procházková, Adamov 35
BL0066 Antonín Zouhar, Senetářov 35
BL0013 Jiří Němec, Bořitov 35
BL0010 Štefan Červenka, Blansko 35

84. místo
BL0007 Martin Škaroupka, Olomučany 32
BL0023 Břetislav Svánovský, Lipůvka 32
BL0057 Vojtěch Hlaváček, Blansko 32

87. místo
BL0117 Romana Gottwaldová, Podomí 31
BL0008 Josef Ševčík, Ráječko 31
BL0111 Michal Zaoral, Blansko 31

90. místo
BL0036 Jan Kučera, Blansko 30

91. místo
BL0004 Zdeněk Horák st., Ostrov u Macochy 29
BL0087 Jiří Stehlík st., Kotvrdovice 29

93. místo
BL0105 David Filip, Jedovnice 28

94. místo
BL0035 Božena Kučerová, Blansko 27

95. místo
BL0116 Radek Randula, Ostrov 26
BL0046 Jaroslav Stloukal, Vavřinec 26

97. místo
BL0108 Jiří Janča, Lipovec 25
BL0055 Vladimír Závodník, Šebrov 25

99. místo
BL0042 Petr Kolísek, Ostrov u Macochy 24

100. místo
BL0027 Emil Zuzák, Blansko 23

101. místo
BL0122 Miroslav Musil ml., Křtiny 22
BL0109 Jan Veselý, Adamov 22

103. místo
BL0077 Milan Pliska, Drnovice 20
BL0090 Jan Jokeš, Svitávka 20
BL0054 Zbyněk Procházka, Vyškov 20

106. místo
BL0002 Vojtěch Gottwald, Kulířov 17
BL0062 Milan Veselý, Boskovice 17
BL0119 Roman Mokrý, Blansko 17
BL0079 Miloš Zouhar, Vysočany 17
BL0067 Žofie Vašínová, Bzenec 17
BL0032 Eva Havlová, Kunštát 17

112. místo
BL0123 Dominik Pavlů, Blansko 16

113. místo
BL0102 Jan Pokorný, Blansko 13
BL0086 Václav Pospíšil, Kotvrdovice 13

115. místo
BL0030 Zdenka Močičková, Letovice 11

116. místo
BL0124 Josef Matuška, Jedovnice 10

117. místo
BL0028 Lucie Havlová, Letovice 8
BL0125 Pavel Mynařík, Blansko 8

119. místo
BL0115 Milan Kučera, Vilémovice 5

120. místo
BL0060 Ladislav Petrů, Lysice 4

121. místo
BL0120 Karel Landa ml., Rájec-Jestřebí 2
BL0121 Karel Landa st., Rájec-Jestřebí 2
BL0029 Iva Močičková, Letovice 2

124. místo
BL0058 Radomír Musil, Suchdol –1
BL0078 Martin Vaško, Karviná –1
BL0126 Václav Šebela, Blansko –1