V desátém kole fotbalové Tip ligy jsme v pondělním kuponu v Blanenském Deníku chybně napsali zápas č. 8. Správně hraje Bořitov s Rudicí. Prosíme tipéry, aby si na svém kuponu z pondělního vydání Deníku opravili. Utkání č. 7. Blansko B – Boskovice B podle platného rozpisu soutěže, se hraje na hřišti v Boskovicích.

Výsledky 9. kola


1. místo - BL0073 – Havlová Lucie, Letovice – 14 bodů


BL0082 Koudelková Tereza 11
BL0070 Kučera Jan, Blansko 11
BL0052 Koudelková Veronika, Benešov 8
BL0065 Nečas II Pavel, Blansko 8
BL0005 Nečasová Marie, Lipovec 8
BL0066 Smékal Martin, Velké Opatovice 8
BL0076 Svánovský Petr, Lipůvka 8
BL0021 Hertl Miroslav, Dolní Lhota 5
BL0018 Chemčuk Miroslav, Rudice 5
BL0034 Jokeš Jan, Svitávka 5
BL0078 Kučerová Božena, Blansko 5
BL0060 Močičková Iva, Letovice 5
BL0061 Močičková Zdenka, Letovice 5
BL0008 Němec František, Ráječko 5
BL0031 Pavlíček Richard, Petrovice 5
BL0002 Šoba Milan, Olomučany 5
BL0050 Vašíček Libor, Petrovice 5
BL0067 Viška Roman, Letovice 5
BL0072 Dobrovský Radek, Blansko 2
BL0071 Dub Jan, Blansko 2
BL0062 Močička Ivan, Letovice 2
BL0044 Müller Tomáš, Velké Opatovice 2
BL0043 Müller Rudolf, Velké Opatovice 2
BL0006 Musil Miroslav, Křtiny 2
BL0004 Nečas Michal, Lipovec 2
BL0046 Nečas Pavel, Blansko 2
BL0013 Nečasová Michaela, Lipovec 2
BL0033 Novotná Petra, Boskovice 2
BL0024 Radiměřský Jan, Lysice 2
BL0032 Smékal Lubomír, Velké Opatovice 2
BL0019 Souček Michal, Blansko 2
BL0020 Součková Jana, Blansko 2
BL0081 Šebela Rudolf, Blansko 2
BL0064 Ševčík Josef, Ráječko 2
BL0010 Škaroupková Lucie, Ráječko 2
BL0025 Štěpánek Zbyněk, Olomučany 2
BL0075 Štrajt Milan, Ostrov 2
BL0045 Tůma Stanislav, Adamov 2
BL0079 Všianský Karel, Blansko 2
BL0041 Fleková Nikola, Veselice 0
BL0037 Kakáč Ivo, Veselice 0
BL0038 Kalík Jan, Němčice 0
BL0080 Koudelka Michal 0
BL0047 Kučera Milan, Vilémovice 0
BL0029 Laštuvka Luboš, Míchov 0
BL0001 Nečas Radim, Blansko 0
BL0017 Pospíšil Václav, Kotvrdovice 0
BL0035 Rybář Luboš, Blansko 0
BL0039 Šebelová Jitka, Senetářov 0
BL0068 Viška Roman, Letovice 0
BL0054 Bačkovský Pavel, Budišov -1
BL0022 Dvořáček Milan, Olomučany -1
BL0069 Dvořák Láčis, Blansko -1
BL0030 Flek Zdeněk, Vysočany -1
BL0007 Gottwald Vojtěch, Kulířov -1
BL0074 Havel Radek, Letovice -1
BL0059 Hlaváč Martin, Blansko -1
BL0009 Horák Zdeněk, Ostrov u Macochy -1
BL0051 Koudelková Ivana, Benešov -1
BL0012 Musil Petr, Křtiny -1
BL0003 Nečasová Hanna, Lipovec -1
BL0058 Nesrovnal Aleš, Olomučany -1
BL0063 Neuman Petr, Adamov -1
BL0023 Opavský Bohumil, Blansko -1
BL0028 Pernica Karel, Rudice -1
BL0036 Procházková Lenka, Adamov -1
BL0049 Rychnovský Petr, Blansko -1
BL0055 Souček Matěj, Blansko -1
BL0016 Stehlík Jiří, Kotvrdovice -1
BL0026 Stloukal Jaroslav, Vavřinec -1
BL0056 Svěrák Jan, Blansko -1
BL0014 Škaroupka Martin, Olomučany -1
BL0011 Škaroupka Jiří, Ráječko -1
BL0015 Šperka Květoslav, Blansko -1
BL0042 Šperková Emílie, Blansko -1
BL0077 Šváb Karel, Ostrov u Macochy -1
BL0048 Švéda Libor, Marianín -1
BL0027 Trčka Boris, Letovice -1
BL0057 Vazovan Pavel, Blansko -1
BL0053 Koudelka Jindřich, Benešov -4
BL0040 Skoták Jan, Veselice -4
BL0083 Hájek Zbyněk, Doubravice -7


Průběžné pořadí po 9. kolech


1. místo
BL0031 Richard Pavlíček, Petrovice 53
2. místo
BL0002 Milan Šoba, Olomučany 50
3. místo
BL0034 Jan Jokeš, Svitávka 47
BL0004 Michal Nečas, Lipovec 47
5. místo
BL0059 Martin Hlaváč, Blansko 45
6. místo
BL0050 Libor Vašíček, Petrovice 42
7. místo
BL0028 Karel Pernica, Rudice 41
BL0011 Jiří Škaroupka, Ráječko 41
9. místo
BL0023 Bohumil Opavský, Blansko 38
10. místo
BL0043 Rudolf Müller, Velké Opatovice 36
BL0013 Michaela Nečasová, Lipovec 36
12. místo
BL0010 Lucie Škaroupková, Ráječko 35
BL0030 Zdeněk Flek, Vysočany 35
BL0012 Petr Musil, Křtiny 35
15. místo
BL0045 Stanislav Tůma, Adamov 34
16. místo
BL0018 Miroslav Chemčuk, Rudice 33
BL0008 František Němec, Ráječko 33
BL0062 Ivan Močička, Letovice 33
19. místo
BL0024 Jan Radiměřský, Lysice 32
BL0027 Boris Trčka, Letovice 32
21. místo
BL0046 Pavel Nečas, Blansko 31
BL0051 Ivana Koudelková, Benešov 31
23. místo
BL0073 Lucie Havlová, Letovice 29
BL0070 Jan Kučera, Blansko 29
BL0007 Vojtěch Gottwald, Kulířov 29
BL0014 Martin Škaroupka, Olomučany 29
BL0015 Květoslav Šperka, Blansko 29
28. místo
BL0021 Miroslav Hertl, Dolní Lhota 26
BL0006 Miroslav Musil, Křtiny 26
BL0025 Zbyněk Štěpánek, Olomučany 26
BL0022 Milan Dvořáček, Olomučany 26
BL0009 Zdeněk Horák, Ostrov u Macochy 26
BL0049 Petr Rychnovský, Blansko 26
BL0016 Jiří Stehlík, Kotvrdovice 26
35. místo
BL0005 Marie Nečasová, Lipovec 24
BL0060 Iva Močičková, Letovice 24
BL0048 Libor Švéda, Marianín 24
BL0057 Pavel Vazovan, Blansko 24
39. místo
BL0029 Luboš Laštuvka, Míchov 23
BL0003 Hanna Nečasová, Lipovec 23
BL0056 Jan Svěrák, Blansko 23
42. místo
BL0076 Petr Svánovský, Lipůvka 22
43. místo
BL0067 Roman Viška, Letovice 21
BL0020 Jana Součková, Blansko 21
45. místo
BL0047 Milan Kučera, Vilémovice 20
46. místo
BL0082 Tereza Koudelková 19
BL0037 Ivo Kakáč, Veselice 19
BL0077 Karel Šváb, Ostrov u Macochy 19
49. místo
BL0044 Tomáš Müller, Velké Opatovice 18
BL0064 Josef Ševčík, Ráječko 18
51. místo
BL0072 Radek Dobrovský, Blansko 17
BL0033 Petra Novotná, Boskovice 17
BL0069 Láčis Dvořák, Blansko 17
54. místo
BL0078 Božena Kučerová, Blansko 16
55. místo
BL0019 Michal Souček, Blansko 15
BL0081 Rudolf Šebela, Blansko 15
BL0075 Milan Štrajt, Ostrov 15
58. místo
BL0026 Jaroslav Stloukal, Vavřinec 14
59. místo
BL0052 Veronika Koudelková, Benešov 13
BL0055 Matěj Souček, Blansko 13
61. místo
BL0061 Zdenka Močičková, Letovice 12
62. místo
BL0058 Aleš Nesrovnal, Olomučany 9
63. místo
BL0074 Radek Havel, Letovice 8
64. místo
BL0066 Martin Smékal, Velké Opatovice 7
BL0017 Václav Pospíšil, Kotvrdovice 7
66. místo
BL0071 Jan Dub, Blansko 6
BL0032 Lubomír Smékal, Velké Opatovice 6
BL0063 Petr Neuman, Adamov 6
69. místo
BL0065 Pavel Nečas II, Blansko 5
BL0038 Jan Kalík, Němčice 5
71. místo
BL0054 Pavel Bačkovský, Budišov 4
72. místo
BL0039 Jitka Šebelová, Senetářov 3
BL0083 Zbyněk Hájek, Doubravice 3
74. místo
BL0053 Jindřich Koudelka, Benešov 2
BL0035 Luboš Rybář, Blansko 1
76. místo
BL0001 Radim Nečas, Blansko 0
77. místo
BL0080 Michal Koudelka -1
BL0068 Roman Viška, Letovice -1
79. místo
BL0040 Jan Skoták, Veselice -5
80. místo
BL0079 Karel Všianský, Blansko -7
81. místo
BL0036 Lenka Procházková, Adamov -8
82. místo
BL0042 Emílie Šperková, Blansko -15
83. místo
BL0041 Nikola Fleková, Veselice -16