V Řečkovicích jste prohráli těsně, ale přece…

Bylo to sice těsně, ale prohráli jsme si to sami. Dvakrát jsme v zápase vedli o dvě branky. Dali jsme gól už v první minutě, pak to bylo 2:0. Soupeř snížil do přestávky, ale to nás neohrozilo, hned v 47. minutě jsme zvýšili na 3:1. To už jsem věřil, že to dotáhneme do konce, zápas jsme měli pod kontrolou. Ještě za tohoto stavu jsme měli dvě nebo tři gólové šance. Bohužel jsme si vybrali horší den, hlavně v obraně.

Mrzí vás přerušení skvělé série bez prohry?

Víc mě mrzí, že jsme celý podzim hráli vzadu dobře, často jsme nedostali ani gól a teď jsme nakupili spoustu chyb. A domácí toho naplno využili.

Neprohráli jste třináct utkání za sebou, byla to vaše rekordní série?

Myslím, že série s Blanskem B byla ještě delší, když jsme postupovali z okresního přeboru do I. B. Měli jsme slabší začátek, ale zbytek podzimu a jaro jsme měli dobré. (Blansko B vyhrálo dvacetkrát za sebou v Okresním přeboru v sezoně 2011/12).

Zrovna s rezervou Blanska se vám ale po postupu do I. B třídy moc nedařilo. Teď je váš bývalý tým poslední, co na to říkáte?

Situace Blanska mi není vůbec lhostejná a mrzí mě, že jsou tam, kde jsou. Jsem v kontaktu s Milošem Vašákem i s hráči, byl jsem i na několika zápasech. Některé kluky jsem vedl v mládežnických kategoriích. Vím, že herně je to kolikrát vyrovnané, akorát nedávají góly. Ale ještě mají před sebou celé jaro a já věřím, že se zvednou.

Už víte, jestli budete v Rájci pokračovat i na jaře?

Já se nechystám v Rájci končit a vedení se mnou snad taky počítá. Když to máme takhle dobře rozehrané, chceme se na jaře porvat o postup do I. A třídy.