„Dvacet let rozdílu tam bylo vidět," hodnotil svůj výkon po utkání. Blansko prohrálo s Bořitovem jednoznačně 1:6 a ve čtvrtek hraje derby s vlastním dorostem. Rozhovor vznikl před tím, než vedení FK Blansko oznámilo rezignaci trenéra Sedláčka.

Měli jste v Boskovicích málo hráčů, pořád není jasné, kdo nakonec posílí áčko?

Ano, to pořád trvá, nejsou dořešeny věci ohledně áčka, pořád nevíme, které hráče budeme mít k dispozici. K tomu se přidaly nemoci, řádí chřipky, takže jsme v Boskovicích měli deset hráčů.

Dokonce jste sám musel na hřiště…

Ano nastoupil jsem, ale jen na devadesát minut (smích).

Jak jste se cítil?

Byl jsem o dvacet let pomalejší než bořitovští útočníci a bylo to vidět. Přece jen hráči jako Bezděk, Kolář, Janíček hráli v Blansku i třetí ligu a navíc jsou výrazně mladší. Bořitov nás přehrál a zaslouženě vyhrál, ten rozdíl byl vidět. Ale já smekám před našimi hráči, protože bojovali až do konce, nikdo nevzdával ani za rozhodnutého stavu.

Nezalíbilo se vám v sestavě? Myslím, jestli se mají ostatní hráči bát konkurence…

Což o to, já bych hrál pořád, ale člověk musí být soudný, nemusím to opakovat. Určitě nebudu nastupovat každý týden. Navíc se budu do příštího víkendu dávat do kupy, takže opravdu nehrozí, že bych hrával pravidelně.

Čtvrteční derby s vaším dorostem se tedy odehraje?

Platí to, hrajeme ve čtvrtek v šest večer.

A budete mít dost lidí?

To už bude lepší, áčko nemá žádný zápas, jen trénink, tak by nám mohli třeba dva hráči pomoct. O víkednu hrálo pět kluků z béčka za A tým, dva pak onemocněli, původně jsme počítali se třinácti čtrnácti hráči. Můžu vás uklidit, ve čtvrtek už snad trenér nebude muset hrát.