Kdy jste začali přípravu?

Poprvé jsme se sešli 7. ledna, o týden později už jsme začali trénovat venku.

Podmínky jsou na to, že je zima, velice příznivé.

Zatím jsou opravdu dobré, využíváme kromě tělocvičny i druhé venkovní hřiště a jediný rozdíl oproti podzimu je v tom, že je o něco nižší teplota.

Jste spokojený s účastí hráčů na trénincích?

Zatím ano, i když by to asi mohlo být lepší. Do haly se sejdeme v čtrnácti patnácti lidech, venku už je nás míň, ale vždycky je aspoň těch deset hráčů. Trénujeme dvakrát týdně, někteří chodí pravidelně, někdo méně třeba kvůli službám v práci.

Účastníte se Artézia Cupu…

Tento víkend máme volno a pak už hrajeme.

Kolik máte domluvených zápasů?

I s Artézia Cupem šest utkání, po turnaji ještě hrajeme s Velkou Bíteší a s Černou Horou, mělo by to vyjít do začátku jarní části sezony.

Jak jste spokojený s obsazením boskovického turnaje?

Pro nás jsou to určitě slušní soupeři. Kromě Kunštátu a Boskovic nás ale určitě prověří i dorostenci. Jenom je škoda, že to tak upadá a je míň týmů a tím pádem i zápasů.

Ubylo i týmů v líšeňském turnaji, čím si to vysvětlujete?

Taková je doba, možná je pro týmy pohodlnější domlouvat si jednotlivé zápasy a nepodřizovat se daným turnajovým termínům, možná hraje roli i cena, nevím.

Ještě bych se vrátil k anketě okresního fotbalového svazu, ve které jste získal ocenění pro nejlepšího trenéra. Čekal jste to?

Abych pravdu řekl, zaskočilo mě to, i ta nominace. Pak jsem čekal, že ocení někoho z vyšší soutěže. Ale jsem za to strašně rád a vážím si toho.

Je to zavazující?

Hlavně mě těší, že je to ocenění nějaké práce, velký podíl na tom mají i hráči. A plyne z toho pro mě závazek koupit něco do kabiny.

Už máte jasno o změnách v soupisce?

Předběžná dohoda s hráči je, že zůstanou, věřím, že se podaří oboustranná dohoda. Pokud by to tak bylo, nebudeme nějak zvlášť doplňovat tým. Rádi bychom na jaře pokračovali ve stejné sestavě.