V současnosti mohou fotbalový fanoušci slyšet jeho hlas na stadionu v ulici Mlýnská, kde hlásí zápasy mužů Blansko B v I. B třídě a také utkání dorostenců. Na stadionu v Údolní konferuje mistrovská utkání žáků.

Čtyřiatřicet let hlásí i hokej na blanenském zimní stadionu. V Tiplize soutěží od začátku. Na výraznější úspěch v soutěži však zatím stále čeká. Jednou se stal vítězem kola.

„Přehled o fotbale na okrese mám, ale tipovačka je velmi zrádná. Někdy nasbírat spoustu bodů a jindy zase vyhořím,“ usmívá se prošedivělý muž. Pro Blanenský deník Rovnost natipoval čtvrté kolo soutěže.

1. Vyškov – Blansko (divize) tip 1
Moc bych si přál, aby Blansko získalo alespoň bod, ale Vyškov hraje od podzimu ve výtečné formě. V posledních dvou zápasech Blansko doma těsně porazil. Má zkušený mančaft a tuším, že opět vyhraje. Rád bych se ale spletl.

2. Boskovice – Rousínov (KP) tip 1
Podle mého si Boskovice nenechají doma vítězství utéct a získají tři body. Střelec Koudelka dá určitě nějaký gól.

3. Ráječko – Novosedly (KP) tip 1
Opět tipuji, že vyhraje domácí Olympia. Má dobře poskládaný tým, do kterého dobře zapadli mladí hráči.

4. Bohunice – Rájec-Jestřebí (KP) tip 1
Bohunice sice v prvním jarním kole prohrály na hřišti posledního celku tabulky, ale dávám jedničku. Rájec udělal jako vždy po zimě velký průvan v soupisce a chvíli mu bude trvat, než se sehrají. Bohunice jako lídr tabulky si nemůžou dovolit, pokud myslí postup do divize vážně, další ztrátu.

5. Blansko B – Ivanovice (I. B) tip 0
Očekávám vyrovnaný zápas. Blansko v Ivanovicích na podzim prohrálo, ale za domácí nastoupí někteří hráči z divizního áčka. Ale pozor. Ivanovice jsou i venku silné. Blansko by mělo vyhrát, ale i bod bude dobrý.

6. Bořitov – Kunštát (I. B) tip 1
Opět předpokládám vyrovnané utkání. Kunštát měl výborný závěr podzimu a určitě se bude chtít posunout výš než na deváté místo, kde nyní je. Bořitov však měl podzim přímo excelentní. V tabulce je třetí, navíc posílil. Víc věřím Bořitovu, který má navíc výhodu domácího prostředí.

7. Olešnice – Bohdalice (I. B) tip 2
Olešnice na podzim totálně vyhořela. Dala jen deset branek. Bohdalice mají zkušenější družstvo, takže vsázím na Bohdalice.

8. Vavřinec – Olomučany (OP II) tip 0
Dávám kříž. Utkání skončí remízou.

9. Olešnice B – Ostrov (III. tř.) tip 1
Věřím domácímu družstvu, i když Ostrov v některých podzimních utkání na hřištích soupeřů překvapil.

10. Jedovnice B – Vilémovice B (IV. tř.) tip 1
Rezerva Jedovnic vyhraje. Má přece jen zkušenější tým.