II.třída - okresní přebor muži

17. kolo - 05.04.2009 15.30
Letovice – Vavřinec, Boskovice B – Lysice, Blansko B – Sloup, Kotvrdovice – Bořitov, Doubravice – Drnovice, Rudice – Kořenec, Vísky – Jedovnice.
18. kolo - 12.04.2009 15.30
Vavřinec – Vísky, Jedovnice – Rudice, Kořenec – Doubravice, Drnovice – Kotvrdovice, Bořitov - Blansko B, Sloup - Boskovice B, Lysice – Letovice.
19. kolo - 19.04.2009 16.00
Lysice – Vavřinec, Letovice – Sloup, Boskovice B – Bořitov, Blansko B – Drnovice, Kotvrdovice – Kořenec, Doubravice – Jedovnice, Rudice – Vísky.
20. kolo - 26.04.2009 16.00
Vavřinec – Rudice, Vísky – Doubravice, Jedovnice – Kotvrdovice, Kořenec - Blansko B,
Drnovice - Boskovice B, Bořitov – Letovice, Sloup – Lysice.
21. kolo - 03.05.2009 16.30
Sloup – Vavřinec, Lysice – Bořitov, Letovice – Drnovice, Boskovice B – Kořenec, Blansko B – Jedovnice, Kotvrdovice – Vísky, Doubravice – Rudice.
22. kolo - 10.05.2009 16.30
Vavřinec – Doubravice, Rudice – Kotvrdovice, Vísky - Blansko B, Jedovnice - Boskovice B, Kořenec – Letovice, Drnovice – Lysice, Bořitov – Sloup.
23. kolo - 17.05.2009 16.30
Bořitov – Vavřinec, Sloup – Drnovice, Lysice – Kořenec, Letovice – Jedovnice, Boskovice B – Vísky, Blansko B – Rudice, Kotvrdovice – Doubravice.
24. kolo - 24.05.2009 16.30
Vavřinec – Kotvrdovice, Doubravice - Blansko B, Rudice - Boskovice B, Vísky – Letovice, Jedovnice – Lysice, Kořenec – Sloup, Drnovice – Bořitov.
25. kolo - 31.05.2009 16.30
Drnovice – Vavřinec, Bořitov – Kořenec, Sloup – Jedovnice, Lysice – Vísky, Letovice – Rudice, Boskovice B – Doubravice, Blansko B – Kotvrdovice.
26. kolo - 07.06.2009 16.30
Vavřinec - Blansko B, Kotvrdovice - Boskovice B, Doubravice – Letovice, Rudice – Lysice, Vísky – Sloup, Jedovnice – Bořitov, Kořenec – Drnovice.
15. kolo - 14.06.2009 16.30
Boskovice B – Vavřinec, Blansko B – Letovice, Kotvrdovice – Lysice, Doubravice – Sloup, Rudice – Bořitov, Vísky – Drnovice, Jedovnice – Kořenec.
16. kolo - 21.06.2009 16.30
Vavřinec – Jedovnice, Kořenec – Vísky, Drnovice – Rudice, Bořitov – Doubravice, Sloup – Kotvrdovice, Lysice - Blansko B, Letovice - Boskovice B.
III. třída muži

17. kolo - 05.04.2009 15.30
Úsobrno – Šošůvka, Vysočany – Ostrov, Knínice - V.Opatovice, Vilémovice - Kunštát B, Olomučany - Ráječko B, Lipůvka – Skalice, Lažany - Olešnice B.
18. kolo - 12.04.2009 15.30
Šošůvka – Lažany, Olešnice B – Lipůvka, Skalice – Olomučany, Ráječko B – Vilémovice, Kunštát B – Knínice, V.Opatovice – Vysočany, Ostrov – Úsobrno.
19. kolo - 19.04.2009 16.00
Ostrov – Šošůvka, Úsobrno - V.Opatovice, Vysočany - Kunštát B, Knínice - Ráječko B, Vilémovice – Skalice, Olomučany - Olešnice B, Lipůvka – Lažany.
20. kolo - 26.04.2009 16.00
Šošůvka – Lipůvka, Lažany – Olomučany, Olešnice B – Vilémovice, Skalice – Knínice, Ráječko B – Vysočany, Kunštát B – Úsobrno, V. Opatovice – Ostrov.
21. kolo - 03.05.2009 16.30
V.Opatovice – Šošůvka, Ostrov - Kunštát B, Úsobrno - Ráječko B, Vysočany – Skalice, Knínice - Olešnice B, Vilémovice – Lažany, Olomučany – Lipůvka.
22. kolo - 10.05.2009 16.30
Šošůvka – Olomučany, Lipůvka – Vilémovice, Lažany – Knínice, Olešnice B – Vysočany, Skalice – Úsobrnoy, Ráječko B – Ostrov, Kunštát B - V.Opatovice.
23. kolo - 17.05.2009 16.30
Kunštát B – Šošůvka, V.Opatovice - Ráječko B, Ostrov – Skalice, Úsobrno - Olešnice B, Vysočany – Lažany, Knínice – Lipůvka, Vilémovice – Olomučany.
24. kolo - 24.05.2009 16.30
Šošůvka – Vilémovice, Olomučany – Knínice, Lipůvka – Vysočany, Lažany – Úsobrno, Olešnice B – Ostrov, Skalice - V.Opatovice, Ráječko B - Kunštát B.
25. kolo - 31.05.2009 16.30
Ráječko B – Šošůvka, Kunštát B – Skalice, V.Opatovice - Olešnice B, Ostrov – Lažany, Úsobrno – Lipůvka, Vysočany – Olomučany, Knínice – Vilémovice.
26. kolo - 07.06.2009 16.30
Šošůvka – Knínice, Vilémovice – Vysočany, Olomučany – Úsobrno,
Lipůvka - Ostrov, Lažany - V.Opatovice, Olešnice B - Kunštát B,
Skalice - Ráječko B.
15. kolo - 14.06.2009 16.30
Vysočany – Šošůvka, Knínice – Úsobrno, Vilémovice – Ostrov, Olomučany - V.Opatovice, Lipůvka - Kunštát B, Lažany - Ráječko B, Olešnice B – Skalice.
16. kolo - 21.06.2009 16.30
Šošůvka - Olešnice B, Skalice – Lažany, Ráječko B – Lipůvka, Kunštát B – Olomučany, V.Opatovice – Vilémovice, Ostrov – Knínice,
Úsobrno – Vysočany.
IV. třída muži

17. kolo - 05.04.2009 15.30
Cetkovice – Vranová, Svitávka - Březová B, Valchov – Benešov, Vilémovice B - Bořitov B, Doubravice B – Voděrady, Lažánky - Kořenec B, Adamov – Lomnice.
18. kolo - 12.04.2009 15.30
Vranová – Adamov, Lomnice – Lažánky, Kořenec B - Doubravice B, Voděrady - Vilémovice B, Bořitov B – Valchov, Benešov – Svitávka, Březová B – Cetkovice.
19. kolo - 19.04.2009 16.00
Březová B – Vranová, Cetkovice – Benešov, Svitávka - Bořitov B, Valchov – Voděrady, Vilémovice B - Kořenec B, Doubravice B – Lomnice, Lažánky – Adamov.
20. kolo - 26.04.2009 16.00
Vranová – Lažánky, Adamov - Doubravice B, Lomnice - Vilémovice B, Kořenec B – Valchov,
Voděrady – Svitávka, Bořitov B – Cetkovice, Benešov - Březová B.
21. kolo - 03.05.2009 16.30
Benešov – Vranová, Březová B - Bořitov B, Cetkovice – Voděrady, Svitávka - Kořenec B, Valchov – Lomnice, Vilémovice B – Adamov, Doubravice B – Lažánky.
22. kolo - 10.05.2009 16.30
Vranová - Doubravice B, Lažánky - Vilémovice B, Adamov – Valchov, Lomnice – Svitávka, Kořenec B – Cetkovice, Voděrady - Březová B, Bořitov B – Benešov.
23. kolo - 17.05.2009 16.30
Bořitov B – Vranová, Benešov – Voděrady, Březová B - Kořenec B, Cetkovice – Lomnice, Svitávka – Adamov, Valchov – Lažánky, Vilémovice B - Doubravice B.
24. kolo - 24.05.2009 16.30
Vranová - Vilémovice B, Doubravice B – Valchov, Lažánky – Svitávka, Adamov – Cetkovice, Lomnice - Březová B, Kořenec B – Benešov, Voděrady - Bořitov B.
25. kolo - 31.05.2009 16.30
Voděrady – Vranová, Bořitov B - Kořenec B, Benešov – Lomnice, Březová B – Adamov, Cetkovice – Lažánky, Svitávka - Doubravice B, Valchov - Vilémovice B.
26. kolo - 07.06.2009 16.30
Vranová – Valchov, Vilémovice B – Svitávka, Doubravice B – Cetkovice, Lažánky - Březová B, Adamov – Benešov, Lomnice - Bořitov B, Kořenec B – Voděrady.
15. kolo - 14.06.2009 16.30
Svitávka – Vranová, Valchov – Cetkovice, Vilémovice B - Březová B, Doubravice B – Benešov, Lažánky - Bořitov B, Adamov – Voděrady, Lomnice - Kořenec B.
16. kolo - 21.06.2009 16.30
Vranová – Lomnice, Kořenec B – Adamov, Voděrady – Lažánky, Bořitov B - Doubravice B, Benešov - Vilémovice B, Březová B – Valchov, Cetkovice – Svitávka.