Obsazení fotbalových rozhodčích


21. kolo soutěží OFS Blansko hrané ve dnech 3. – 4. 5. 2008 + dohrávka


II. třída, neděle 4. 5. (16.30)
Doubravice – Bořitov (OFS Brno-venkov, OFS Brno- venkov, OFS Brno-venkov), Sloup – Kořenec (OFS Svitavy, OFS Svitavy, Skoták), Jedovnice – Lysice (Kučírek, Hřebíček J., Šperková), Blansko B – Rudice (So, 3. 5., 16.30) – (Kosička, Vomastek, Vacek), Boskovice B – Kotvrdovice (Zouhar F., Bednář J., Ševčík), Drnovice – Lipovec (OFS Brno-venkov, Slezák, Musil), Vísky – V. Opatovice (Sychra, Pivoda, Hlubinka).
III. třída, neděle 4. 5. (16.30)
Adamov – Olomučany (Strya st.), Kunštát B – Vilémovice (Švancara, Šebela V.), Lipůvka – Ostrov (Mořkovský, Borek), Úsobrno – Skalice (Ducháček), Vavřinec – Olešnice B (Pospíšil Jiří, Karandyszewský), Ráječko B – Knínice (So, 3. 5., 16.30) – (Barák, Štěpánek, Borek), Vysočany – Šošůvka (hř. Vilémovice) - (OFS Svitavy, OFS Svitavy, OFS Svitavy).
IV. třída, neděle 4. 5. (16.30)
Doubravice B – Bořitov B (So, 3. 5., 16.30) – (Strya ml., Stloukal, Zouhar F.), Cetkovice – Kořenec B (So, 3. 5., 15.30) – (Kučírek), Valchov – Voděrady (Kocák), Svitávka – Lomnice (Flek), Benešov – Lažánky (Manoušek R.), Lažany – Letovice B (Pokorný), Vranová – Šošůvka B (Nečas),
II. třída – dor., 4. 5. (14.15)
Jedovnice – Olomučany (Hřebíček J., Šperková), Lipůvka – Kunštát (Borek), Černá Hora – Doubravice (Stloukal), Svitávka – Kořenec (Flek), Lažany – Lysice (hř. Lysice) - (Slezák), Ráječko – Adamov (13.45) – (Bednář J.), Vísky – Sloup (Hlubinka), Vavřinec – Skalice (13.45) – (Karandyszewsky), Lipovec – Rudice (So, 3. 5., 16.30) – (Pivoda).
OP žáci A, neděle 4. 5 (10.00)
Adamov – Ostrov (So, 3. 5., 10.00) – (Štěpánek), Sloup – Olomučany (Ne, 4. 5., 14.15) – (Skoták), Jedovnice – Rájec-Jestřebí (So, 3. 5., 14.00) – (Zouhar F.), Černá Hora – Kotvrdovice (Stloukal), Ráječko – Blansko B (So, 3. 5., 14.15) – (Borek), Lipovec – Šošůvka (So, 3. 5., 14.30) – (Pivoda).
OP žáci B, neděle 4. 5 (10.00)
Doubravice – Voděrady – (Hlubinka), Kunštát – Cetkovice (So, 3. 5., 12.15) – (Mořkovský), Lipůvka – Lysice – (hř. Lysice) – (Bednář J.), Svitávka – Boskovice B – (Pivoda), Drnovice – Knínice (14.45) – (Musil), Vísky – V. Opatovice (Pinkava).

Výměny s OFS, AR2 pro JmkFS a delegace rozhodčích vyšších soutěží

Výměna s OFS BRNO – VENKOV (19. kolo, úřední začátek v 16.30 ).
II. tř. – OP: Blažovice – Měnín (Ne, 4. 5., 16.30) – (Rek st., Divácký, SD 1)
III. tř. – A: Babice n/Svit. – Žabčice (Ne, 4. 5., 16.30) – (Jalový, Všianský, Řícmanice, SD 1).
Výměna s OFS SVITAVY (19. kolo, úřední začátek v 17.00 ).
II. tř. – OP: Jevíčko – Březová n/Svit. (So, 3. 5., 17.00) – (Nečas, Pospíšil Jiří, SD 2). III. tř. – A: Boršov – Křenov (So, 3. 5., 17.00) – (Mořkovský, Musil,Křenov, SD 2).
Obsazení vyšších soutěží (soutěže ČMFS – ŘKFM, JmKFS)
MSD/D:
Boskovice – Hrušovany (So, 3. 5., 16.30) – (Sláma, Beneš Jar., Tomášek, Poláček)
KP: Ráječko – Rosice (Ne, 4. 5., 16.30) – (Zach, Virčík, Franěk, Skočovský)
I.B./A: Kunštát – Němčany (So, 3. 5., 16.30) – (Toman, Kopetka, Zelinka).
Černá Hora – Olešnice (Ne, 4. 5., 16.30) – (Kudělka, Kulíšek, Vacek, Kratochvíl).
KP dorost:(st.+ml.): Blansko – Boskovice (So, 3. 5., 12.00 + 14.15) – (Vomastek) – (Vacek, Kosička, ul. Mlýnská).
I.tř. dor./A: Drnovice u Lys. – Letovice (So, 3. 5., 14.15) – (Šebela M.). Blansko – Letovice (So, 3. 5., 11.30) – (Strya).
MSLŽ/C: Kunštát – Kotvrdovice (So, 3. 5., 14.15) – (Zelinka, Toman, Kopetka).
Obsazení dohrávek odložených zápasů (soutěže OFS Blansko)
Vavřinec – Ostrov (Pá, 2. 5., 17.00) – (Rek st., Sychra, Jalový).
Dohrávka - 15. kolo soutěží OFS Blansko hrané ve čtvrtek, 8. 5. 2008
II. třída, čtvrtek 8. 5. (16.30)
Blansko B – Bořitov (Čt, 8. 5., 13.00) – (Kučírek, Pospíšil Jiří, Manoušek R.), Boskovice B – Jedovnice (OFS Brno – venkov, OFS Brno – venkov, OFS, Brno – venkov, SD 1), Drnovice – Sloup (Štěrba, Flek, Kocák), Vísky – Doubravice (Jalový, Manoušek R., Mořkovský), V. Opatovice – Kořenec (OFS Svitavy, OFS Svitavy, Musil), Lipovec – Lysice (Zouhar F., Bednář J., Hlubinka), Kotvrdovice – Rudice (Rek st., Rek ml., Šperková).
III. třída, čtvrtek 8. 5. (16.30)
Úsobrno – Olomučany (OFS Svitavy, OFS Svitavy, SD 2), Vavřinec – Lipůvka (Šebela M., Sychra, Svoboda V.), Ráječko B – Kunštát B (OFS Brno – venkov, OFS Brno – venkov, Skoták, SD 1), Vysočany – Adamov (Nečas, Šebela V., Ševčík , Vilémovice), Šošůvka – Vilémovice (Brach, Strya ml., Divácký), Knínice – Ostrov (OFS Svitavy, OFS Svitavy, SD 2), Olešnice B – Skalice (17.00) – (Machala, Svoboda D., Švancara).
IV. třída, čtvrtek 8. 5. (16.30)
Svitávka – Bořitov B (Stloukal, Slezák), Benešov – Valchov (Pokorný, Všianský), Lažany – Cetkovice (Borek, Karandyszewsky), Vranová – Doubravice B (OFS Svitavy, OFS Svitavy, SD 3), Šošůvka B – Kořenec B (14.00) – (Divácký, Strya ml., Brach), Letovice B – Voděrady (OFS Svitavy, OFS Svitavy, SD 3), Lažánky – Lomnice (Pospíšil Jiří, Kučírek).
II. třída – dor., čtvrtek 8. 5. (14.15)
Olomučany – Ráječko (13.00) – (Nečas), Vísky – Lažany (Mořkovský), Vavřinec – Svitávka (13.45) – (Sychra), Lipovec – Černá Hora (Zouhar F.), Rudice – Lipůvka (16.30) – (Hřebíček J.), Skalice – Jedovnice (13.15) – (Hřebíček J.), Sloup – Kunštát (10.00) – (Stloukal), Adamov – Doubravice (10.00) – (Sychra), Lysice – Kořenec (Kocák).
OP žáci A, čtvrtek 8. 5 (10.00)
Černá Hora – Jedovnice (14.00) – (Borek), Ráječko – Sloup (Barák), Šošůvka – Adamov (Kocák), Lipovec – Olomučany (Jalový), Blansko B – Rájec-Jestřebí (10.30) – (Manoušek R.), Kotvrdovice – Rudice (Šebela M.).
OP žáci B, čtvrtek 8. 5 (10.00)
Svitávka – Voděrady (Pinkava), Benešov – Lipůvka (Slezák), Drnovice – Kunštát (14.45) – (Flek), Vísky – Doubravice (Kučírek), V. Opatovice – Cetkovice (14.15) – (Musil), Knínice – Lysice (hř. Lysice) – (Musil).
Obsazení vyšších soutěží (soutěže ČMFS – ŘKFM, JmKFS)
MSD/D: Boskovice – Vyškov (Čt, 8. 5., 14.00) – (Reich, Fridrichovský, Pojezný), Blansko – Líšeň (Čt, 8. 5., 16.30) – (Antoníček, Ponos, Anýž)

ZPRÁVY KRD: Rozhodčí Bednář Jan, Hlubinka, Karandyszewský, Pernica, Rek ml., Šperková, Štěrba, Všianský se zúčastní mimořádného semináře R, konaného pod záštitou KRD JmKFS, dne 8. Května 2008, od 9.00 hod v Šitbořicích. Doprava je vlastní a poplatek 200,-Kč.