Levonohý záložník Blanska, Tomáš Kleveta, se trefil proti Žďáru i v jarní odvetě. Zatímco na hřišti soupeře z Vysočiny vyšlo Blansko na prázdno, doma znamenala Klevetova trefa remízový bod.

Po zápase plného ostrých osobních soubojů, žlutých karet a nepřesností, byli nakonec s bodem spokojeni oba trenéři. „Nebudeme si hrát na to, že jsme doma ztratili body. Remíza byla spravedlivá. Žďár patří k nejlepším týmům v divizi,“ přiznal po utkání kouč Blanska Petr Vašíček, který od počátku nabádal své hráče k důrazu v osobních soubojích.

Jenže družina urostlých ostrých chlapíků z Vysočiny kralovala ve vzduchu a často na hraně faulů odebírala domácím jeden míč za druhým.

V první půli zahrozilo Blansko kombinací Čejky se Sehnalem a trestným kopem Němce. Žďár odpověděl akrobatickým volejem Bureše. Góly začaly padat až po přestávce. Nejprve dostal Žďár do vedení ve čtyřicáté sedmé minutě Zedníček. O deset minut později srovnal Kleveta. „Míč se ke mně dostal v závaru a já ho hlavou dorazil do sítě,“ řekl střelec vyrovnávací branky.

Ve druhé půli se hra rozdrobila. Faulů a simulování na obou stranách bylo požehnaně. Dvě minuty před koncem měl na noze vítěznou trefu domácí Farník, ale minul. „Abych řekl pravdu, tak utkání moc na dívání nebylo. Byl to spíše boj. S bodem jsme spokojeni,“ dodal při odchodu do kabin trenér Žďáru Petr Nedvěd.