Po přestávce trenér obměnil sestavu, na hřiště se dostal i Tenora s Horáčkem. V 49. minutě už bylo srovnáno, Vavřík zakončil kombinaci po ose Zouhar, Sehnal, Mičko. A Mičko poslal v 60. minutě Ráječko svým druhým gólem do vedení.

Ve zbytku zápasu měla Olympia ještě dost šancí na zvýšení náskoku, ale neprosadil se Dan ani Radek Keprtovi, Jan Horáček, Martin Sehnal, Roman Zeman ani Michal Zouhar, takže si Ráječko přivezlo nejtěsnější výhru. „Výsledek plně neodpovídá realitě na hřišti, zejména v druhém poločase náš tým herně převyšoval Tišnov. Chtěl bych tradičně poděkovat všem hráčům, dnes to nebyl vzhledem k povětrnostním podmínkám jednoduchý zápas, ale i tak jsme předvedli vysokou kvalitu zejména dopředu. Je potřeba ještě zpevnit obranu a zapracovat na produktivitě. Nechci nikoho vyzdvihovat, ale líbil se mně Dan Keprt, kterého bylo plné hřiště," hodnotil zápas sportovní manažer Ráječka Marek Bláha. Další zápas hraje Olympia v sobotu od 14.00 proti Žďáru nad Sázavou na jeho hřišti.

Boskovice si poradily hladce s Podivínem, porazily ho 5:0. Domácí se proti soupeři, který hraje o dvě třídy níž, rozstříleli hlavně po přestávce. Dvěma góly přispěli Antonín Preč a Živný, jednou brankou Slaný. „První poločas byl z naší strany utrápený, po přestávce už jsme dominovali," vrátil se k víkendovému souboji trenér Boskovic Jan Havlíček. V sobotu ve 14.00 hrají Boskovičtí další přípravný zápas, tentokrát s dorostem Prostějova.

fotbalová příprava

krajský přebor

FC Boskovice – Slavoj Podivín 5:0 (1:0)

Branky: Živný 2, Preč Antonín 2, Slaný

Boskovice: Konečný – Kolář, Václavek, Miksan, Černý – Přikryl, Živný, Preč Antonín, Horák Jan, Müller – Stara

Střídali: Fadrný, Preč Martin, Horák Jakub, Slaný

Olympia Ráječko – AFK Tišnov 3:2 (1:2)

Branky: 18. a 60. Mičko, 49. Vavřík – 7. Hansl, 43. Krejčíř

Ráječko, 1. poločas: Růžička – Keprt R., Gryc, Koutný, Sedlák, Keprt D., Šplíchal, Zouhar, Vavřík, Zeman, Mičko

2. poločas: Růžička – Keprt R., Gryc, Tenora, Sedlák, Keprt D., Šplíchal, Zouhar, Horáček, Sehnal, Mičko