Po dvou gólech dali v první pětadvacetimi­nutovce Martin Sehnal a Jakub Mičko. Na 4:1 pak sice snížil Makovička, ale kanonýr Ráječka Sehnal vzápětí završil hattrick a oslavil tak stylově své 34. narozeniny. To běžela teprve 36. minuta.

Ve druhém poločase se na hřiště dostali i další hráči, bylo jasné, že všechny body zůstanou doma. Šestou brankou završil svůj tradičně výborný výkon Tenora. Za hosty ještě snížil dvě minuty před koncem na konečných 2:6 Svoboda. „Zápas skončil jednoznačně, ale kdo trochu sleduje naše výsledky, ví, že právě proti slabším soupeřům se těžko prosazujeme. Všem hráčům děkuji za perfektně zvládnutý zápas a hlavně první poločas, vyšla i odvážná taktika trenéra Vašíčka," pochválil tým sportovní manažer Ráječka Marek Bláha.

Olympia vyskočila na třetí místo tabulky, na druhé Bohunice ztrácí dva body, na vedoucí Bzenec sedm.

Právě s Bzencem statečně bojovali Boskovičtí. Posílení z minulých zápasů dokonce vedli po krásné trefě Živného. Jenže zkušený soupeř otočil zápas a pohlídal si těsné vedení 2:1 až do konce. Boskovice jsou patnácté a o víkendu hrají o šest bodů v Novosedlech. Ráječko jede do Rousínova.

Ráječko – Jevišovice 6:2 (5:1)

Branky: 9., 25. a 36. Sehnal M., 11. a 17. Mičko, 75. Tenora – 35. Makovička, 88. Svoboda. Diváků: 150.

Boskovice – Bzenec 1:2 (1:2)

Branky: 20. Živný – 36. Kasala, 44. Horňák. Diváků: 140.