Ve dvanácti kolech dalo Ráječko bídných sedm branek. S rezervou Znojma dostalo gól už v první minutě a nakonec prohrálo 0:2. „Dva naši klíčoví hráči jsou v trestu, další jsou zranění. Ale na to se nemůžeme vůbec vymlouvat. Tentokrát mi ale přišlo, že kluci nedali do zápasu všechno. Mají asi pořád v hlavách, že nejsme schopni dát gól,“ konstatoval pochmurně po zápase trenér Ráječka Lubomír Zapletal.

Ráječku v zápase chyběl gólman Rettegy, který dostal po vyloučení v minulém kole v Bavorech stop na šest zápasů. Dva zápasy si nezahraje ani ofenzivní štírek Jan Sehnal. Znojmo mělo do zápasu raketový start. Než se domácí stačili na trávníku rozkoukat prohrávali už 0:2. V první minutě překonal Dědečka kanonýr Znojma Zifčák, který se trefil ve čtvrtém zápase v řadě. Ve dvanácté minutě zatočil trestný kop ze dvaceti metrů Hycl a Ráječko bylo na odpis.

Do poločasu si domácí sice vytvořili několik dobrých příležitostí, jenže v koncovce byli nepřesní. Stejně jako ve druhé půli. „Už je to stará písnička. Prakticky v každém podzimním zápase se dostaneme do vyložené šance a nedáme. Leží na nás psychická deka. Hráči nastupují do zápasu s tím, že už se to musí zlomit. Čím víc se snažíme, tím je to horší,“ uzavřel Zapletal.

Ráječko - 1. SC Znojmo B 0:2 (0:2)
Ráječko: Dědeček – Maška, Karaffa, Španěl, Beneš – Starý (59. Badura) – Sehnal V., Štrajt, Bartoš – Karásek, Štafa (60. Plch).