Sehnal v letošní sezoně krajského přeboru zatím nastřílel v dresu Olympie Ráječko podle statistik fotbalového svazu devět branek. Koštuřík ještě o čtyři víc. „Doufám, že náskok Dalibora v tabulce střelců co nejdřív zmenším. Byl bych rád, kdyby se mi to povedlo třeba už v neděli v zápase s Mutěnicemi," řekl Sehnal.

Fotbalisté Mutěnic jsou v krajském přeboru zatím na pátém místě se třiceti body. Ráječko je o tři body zpět sedmé. V podzimním duelu byla úspěšnější Olympia. V Mutěnicích vyhrála 2:1 po dvou brankách útočníka Sehnala. Na jaře jsou však úspěšnější Mutěnice. Nejprve vyřídily Blansko 3:0 a pak remizovaly s Kyjovem 1:1. Dvě branky dával Koštuřík. Ráječko prohrálo se Spartou Brno 2:4 a pak porazilo 1:0 Rousínov. „Koštuřík je typově podobný hráč jako já. Má čich na góly a kolem vápna je hodně nebezpečný. Tam ho budeme muset hlídat osobně. Už se na něj na tréninku připravujeme. Myslím, že nějaký gól dáme, důležitější bude, abychom hráli vzadu na nulu. A číhat na brejky," poznamenal Sehnal.

V Ráječku budou spoléhat v zápase s Mutěnicemi právě na jeho střelecké umění. Spartě dal dvě branky, proti Rousínovu však zazdil několik tutovek. „V Rousínově jsem vyhořel. Měl jsem pár šancí, které normálně dávám. Teď už snad gól dám a vyhrajeme. Musíme hrát tvrdě," řekl před zápasem Sehnal.

Ráječko však bojuje s rozsáhlou marodkou. V nedělním zápase by se z marodky měl už vrátit záložník Kupský. „Důležité bude pohlídat Koštuříka a standardky Mutěnic. S Rousínovem jsme se trápili. Nastřelili jsme taky dvě břevna, tak snad místo toho budou v neděli góly," dodal Sehnalův spoluhráč Jan Sehnal.

Krajský přebor muži

ne 28. 4. Ráječko – Mutěnice (16.00)