Ráječko na domácím pažitu nemile překvapilo Vracov a tým ze špice přeboru porazilo 1:0. Naopak Boskovice přijely z Bzence s výpraskem 4:1 a v tabulce klesly na čtvrté místo o skóre právě před Ráječko.

Bzenec oplatil silným Boskovicím tříbrankovou porážku z podzimu a v domácím prostředí si připsal teprve čtvrtou výhru. Přesto Boskovice byly hlavně v prvním poločase jasně lepším týmem. Častěji držely míč na svých kopačkách a vytvořily si i několik vyložených příležitostí. V koncovce však byli hosté bezradní a v obraně udělali hrubé chyby, které bojovně hrající Bzenec dokázal potrestat. „Osmdesát procent času jsme drželi míč, brankových příležitostí jsme měli minimálně deset. Naopak čtyři šance domácích skončily čtyřmi góly,“ řekl trenér Boskovic Jiří Vorlický. „Bzenec se na nás dobře připravil. Domácím jsme to však ulehčili. Branky nebyly vypracované, padly po naších chybách,“ dodal boskovický kouč.

První branku vstřelil Bzenec po pěti minutách hry po zaváhání hostujícího kapitána Pavla Martínka kanonýr Kasala. Pak se dostaly ke slovu Boskovice, ale hostující hráči zahodili několik tutovek. Zaslouženého vyrovnání se hosté dočkali až v samotném závěru první půle, když rychlou akci na jeden dotek přesně zakončil Preč. Ve druhé půli se však již vlnila síť jen za zády boskovického gólmana Švédy. A to ještě třikrát.

Bzenec – Boskovice 4:1 (1:1), 45. Preč.

Boskovice: Švéda – Adamec, Václavek, Pavel Martínek, Müller – Koudelka, Lukáš Martínek, Jan Horák, Preč – Ošlejšek (66. Michal Horák), Bárta (70. Fojt).

Ráječko si v prvním jarním utkání připsalo důležité vítězství. Doma dokázala Olympia zaskočit favorizovaný Vracov. V utkání padla jediná branka. Tu v poslední minutě prvního poločasu vstřelil ráječkovský kanonýr Jan Sehnal, když proměnil penaltu za faul Kudlíka na Tenoru. Sehnal mohl poslat pět minut po změně stran Ráječko do dvougólového trháku, ale druhou penaltu mu už gólman Myšák vyrazil. V závěru druhé půle nastřelila Olympia ještě dvakrát břevno.

Ráječko – Vracov 1:0 (1:0), 45. (PK) Sehnal J.

V polovině utkání Novosedly – Rájec svítil na tabuli bezbrankový stav. Po hodině hry získali domácí Novosedly početní výhodu po vyloučení rájeckého Navrátila. Jenže se třemi body nakonec odjížděl Rájec. Díky dvěma přesným zásahům beka Macíka. Ten nejprve rozvlnil síť v 68. minutě a o sedm minut později přidal ještě druhou branku z penalty.

Novosedly – Rájec-Jestřebí 0:2 (0:0), 68. a 75. (PK) Macík
ČK: 59. Navrátil (Rájec).

1. Bohunice 17 11 3 3 51: 27 36
2. Vracov 17 11 2 4 36: 15 35
3. Ivančice 17 9 2 6 37: 26 29
4. Boskovice 17 9 2 6 36: 25 29
5. Ráječko 17 8 5 4 29: 25 29
6. Bzenec 17 9 1 7 28: 23 28