FC Olešnice – AFK Letovice 2:1 (1:0), Branky: Janča, Křivánek – Prudil
Olešnice přivítala na svém hřišti okresního rivala z Letovic. „Byl to těžký zápas, navíc s Letovicemi jsme měli špatnou bilanci,“ připomněl trenér domácích Milan Peša.
Olešničtí si však už od začátku vytvořili šance, které se jim ale nedařilo proměňovat. V patnácté minutě musel domácí trenér střídat zraněného Hořínka. Po půlhodině hry se po úniku po křídle prosadil Olešnický Dušan Janča a do šaten šli spokojenější domácí. „Ve druhém poločase jsme si udrželi stejné nasazení jako v první půli,“ řekl Peša. Čtvrt hodiny před koncem nastřelil domácí Křivánek tyčku, reparát však vzápětí zvládl na výbornou, a Olešnice šla do dvougólového vedení. V 87. minutě se podařilo Letovicím z ojedinělé akce snížit na 2:1, ale domácí už výhru udrželi.
„Zvítězili jsme díky obětavosti hráčů,“ dodal trenér Peša. „Byl to naprosto vyrovnaný zápas, po chybách v naší obraně jsme však dostali laciné góly,“ litoval po zápase manažer Letovic Miroslav Špička.

FK Kunštát – FC Otnice 2:0 (2:0), Branky: Boček, Bednář
Kunštát svého soupeře přehrál, už v 15. minutě se prosadil Boček. „Trefil se hlavou po pěkné křídelní akci,“ upřesnil trenér Kunštátu Petr Loukota. Další gól se podařilo domácím přidat po deseti minutách. K míči vybojovaném na soupeřově polovině se na brankové čáře dostal Bednář a zasunul k bližší tyči.
Ve druhé půli se hosté pokusili o obrat, ale chybělo jim i štěstí. Jejich největší šanci, která přišla po chytře zahrané standardní situaci, zlikvidoval domácí brankář.
Hosté spoléhali na nakopávané míče na vysokého útočníka, ten se však přes domácí obranu neprosadil. „Loni jsme měli po pěti zápasech jeden bod, teď máme po čtyřech sedm, takže zatím jsme spokojení,“ prozradil po utkání Loukota.

Sokol Bohdalice – Sokol Černá Hora 6:1 (2:1) Branka: Čepa
První poločas ani zdaleka nenaznačoval závěrečnou nadílku. „Hrál se vyrovnaný zápas,“ řekl o první půli sekretář Bohdalic Vlastimil Rožnovský. Do vedení šli dokonce hosté, když se ze střední vzdálenosti trefil o tyč Čepa. Pět minut před přestávkou však domácí vyrovnali po dorážce centrovaného míče a z poslední akce poločasu šli do vedení 2:1
Černá Hora se přesto nevzdávala a i ve druhé půli se snažila o vyrovnání. Do výraznější šance se však nedostala. „Všechno se zlomilo po čtvrthodině hry, dali jsem během šestnácti minut čtyři góly, hosté odpadli,“ komentoval brankový příděl Rožnovský. Celkem čtyřikrát se v zápase trefil kanonýr Bohdalic Mašlík.