Tým, vedený nekompromisní dvojicí střelců Magda-Loula, se neprobil ve středečním krajském finále v Brně dál. Nepostoupil ze skupiny. V penaltovém rozstřelu vybojoval celkové páté místo. „V prvních dvou zápasech jsme měli trošku smůly. Neproměnili jsme několik šancí a pak dostali vždy dvě branky. I tak je to historický úspěch školy,“ radoval se po turnaji ředitel jedovnické základní školy Michal Souček.

Krajské finále mladších žáků se v Brně odehrálo za vytrvalého deště. Blanenský okres reprezentovala dvě družstva. V mladší kategorii nedohrál výběr Rájce základní skupinu a turnaj opustil před koncem.

Jedovničtí narazili ve skupině postupně na týmy Hustopečí, Přímětic a Bučovic. „Počasí nám nepřálo. Hrálo se na těžkém rozmáčeném terénu. První dvě utkání byla hodně podobná, po bezbrankovém poločase a neproměnění několika šancí soupeř vždy se štěstím překonal naši obranu a výsledkem byly dvě prohry shodně 0:2,“ popsal pouť svého týmu Souček.

V závěrečném utkání se utkaly Jedovnice o třetí místo ve skupině s Bučovicemi. V zápase se konečně probudili jedovničtí střelci a dotáhli tým k souboji o páté místo. V penaltovém rozstřelu si pak Jedovnice poradily se ZŠ Vejrostova.