Divize
Hulín - Nobica Boskovice 0:2 (0:0), 68. Martínek L., 75. Vlasák. Velké Meziřičí – Blansko 1:1 (1:0), 45. Staněk - 90. L. Němec.

Krajský přebor
Veselí - Ráječko 1:1
(0:0) Polach - Sehnal J.

1. Šardice 21 14 5 2 62: 18 47
2. Dědice 21 12 4 5 43:26 40
3. Ráječko 21 12 3 6 43:24 39
4. Velká n.V. 21 11 3 7 44:32 36
5. Kyjov 21 9 7 5 34:19 34
6. Bohunice 21 9 5 7 37:33 32
7. Ratíškovice 21 9 4 8 28:22 31
8. Rosice 21 9 3 9 40:34 30
9. Sparta Brno 21 8 5 8 32:35 29
10. Kuřim 20 7 6 7 46:33 27
11. Mor.Krumlov 21 7 5 9 39:37 26
12. Podluží (Hrušky) 21 7 5 9 26:34 26
13. Mikulov 21 7 3 11 39:44 24
14. FC Veselí 21 7 3 11 33:44 24
15. Miroslav 21 6 5 10 32:24 23
16. Mokrá 20 0 0 20 9:128 0

I. B třída
Šaratice - Černá Hora 1:2
(1:1), Polášek- Hlavička, Čepa. Bohdalice – Kunštát 3:0 (1:0), Mašlík 2, Prachař. Letovice – Soběšice 2:1 (1:1), Klusák, Šamšula – Gálík. Olešnice - Bystrc B 2:2 (0:1), Janča, Šafařík- Geisler, Švanut.

1. Ivanovice 19 12 5 2 42:16 41
2. Šaratice 19 12 2 5 41:18 38
3. Újezd 19 11 2 6 31:24 35
4. Dražovice 19 10 4 5 31:24 34
5. Olešnice 19 10 3 6 29:22 33
6. Bohdalice 19 8 4 7 30:25 28
7. Kunštát 19 8 2 9 24:28 26
8. Otnice 19 7 4 8 44:39 25
9. Tišnov 19 7 4 8 32:30 25
10. Černá Hora 19 7 4 8 35:39 25
11. Soběšice 19 6 4 9 33:30 22
12. Bystrc B 19 5 3 11 29:39 18
13. Letovice 19 4 2 13 21:49 14
14. Němčany 19 3 3 13 25:64 12

Okresní přebor
OP II
Bořitov-V. Opatovice 8:0
(3:0), Němec 3, Mareček 2, šváb Kolínek, Čech, Lipovec-Vísky 1:3 (0:2), Sedlák Jan – Zvéška 2, Martínek, Kotvrdovice-Drnovice u Lysic 1:2 (1:1), Hloušek P.– Setnička, Navrátil, ČK: Řehoř (H), Rudice-Boskovice B 1:1 (1:1), Pernica – Bárta, Lysice-Blansko B 2:0 (2:0), Adámek, ČK: Marušák (H), Kořenec-Jedovnice nehl., Doubravice-Sloup 1:1 (0:0), Aujezdský – Nečas.

1. Lipovec 18 13 4 1 46:19 43
2. Bořitov 18 12 3 3 63:25 39
3. Boskovice B 18 12 2 4 66:23 38
4. Jedovnice 18 10 4 4 43:28 34
5. Kořenec 18 10 4 4 46:34 34
6. Lysice 18 7 3 8 34:41 24
7. Kotvrdovice 18 7 3 8 31:40 24
8. Sloup 18 5 4 9 35:45 19
9. Rudice 18 5 3 10 31:40 18
10. Doubravice 18 4 6 8 18:28 18
11. Vísky 18 5 3 10 25:52 18
12. Drnovice 18 5 2 11 26:42 17
13.Blansko B 18 4 4 10 31:34 16
14. Velké Opatovice 18 3 3 12 23:67 12

OP III
Olomučany-Šošůvka 2:1
(0:0), Štěpánek Josef, Klíma Pavel – Doležel, Knínice-Vysočany 2:2 (0:0), Servus, Palán – Slouka, Poláček, ČK: Špidlík – Hejč T., Olešnice B-Ráječko B 3:0 (1:0), Prudký 2, Kříž, Skalice-Vavřinec 3:0 (1:0), Fojt 2, Tenora, Ostrov-Úsobrno 3:2 (0:1) – nehlášeno. Vilémovice-Lipůvka 1:1 (1:1), Kolmačka – Martinů, Adamov-Kunštát B 1:0 (0:0), Mach

1. Vavřinec 17 11 3 3 42:24 36
2. Olomučany 18 10 5 3 49:24 35
3. Lipůvka 18 10 5 3 43:23 35
4. Šošůvka 17 8 5 4 40:31 29
5. Knínice 17 8 5 4 29:20 29
6. Ostrov 17 8 2 7 29:33 26
7. Vilémovice 18 6 4 8 33:33 22
8. Vysočany 18 5 7 6 33:36 22
9. Kunštát B 18 6 3 9 31:34 21
10. Úsobrno 18 4 8 6 30:36 20
11. Olešnice B18 6 2 10 21:33 20
12. Ráječko B 17 6 1 10 23:34 19
13. Skalice 17 3 5 9 26:41 14
14. Adamov 18 4 1 13 20:47 13

OP IV
Bořitov B-Šošůvka B 3:0
kontumačně, Letovice B-Vranová 2:3 (0:1), Lažánky-Lažany 0:8 (0:3), Ondráček 3, Zorník 2, Uhlíř, Fišer, Motyčka, Lomnice-Benešov 10:2 (7:0), Němec 4, Budiš 4, Tesař, Rochla – Malina, Hanák, Voděrady-Svitávka 6:2 (1:1), Mikulčický 2, Opluštil, Kopine, Šafář, Rangelov – nehl., ČK: Měkota (D), Kořenec B-Valchov 4:1 (2:0), Doubravice B-Cetkovice 0:2 (0:2), Najer, Jurka.

1. Lažany 18 15 3 0 65:15 48
2. Voděrady 18 12 1 5 52:28 37
3. Lomnice 18 11 3 4 53:31 36
4. Cetkovice 18 11 3 4 44:23 36
5. Doubravice B 18 10 3 5 35:33 33
6. Svitávka 18 9 3 6 42:34 30
7. Bořitov B 18 9 2 7 59:42 29
8. Vranová 18 6 5 7 33:32 23
9. Lažánky 18 7 2 9 23:40 23
10. Kořenec B 18 6 4 8 37:35 22
11. Letovice B 17 3 5 9 22:45 14
12. Šošůvka B 17 3 2 12 25:52 11
13. Benešov 18 2 2 14 20:64 8
14. Valchov 18 2 0 16 17:53 6

OP II - dorost
Olomučany-Rudice 1:6
(1:0), Rybák – Přikryl 2, Opluštil, Lachman, Sehnal, Kučera, Skalice-Lipovec 5:0 (2:0), Janíček L. 3, Janíček J., Mazal, Sloup-Vavřinec 3:1 (2:1), Hasoň, Kugler, Maňoušek – vlastní, Adamov-Vísky 5:0 (3:0), Maňoušek 2, Žatecký, Peterek, vlastní, Lysice-Ráječko 1:1 (1:1), Bělehrádek – Kuběna, Kořenec-Lažany nehl., Doubravice-Svitávka 1:3 (0:1), Sehnal – Lukeš, Novák, Záboj, Kunštát-Černá Hora 5:0 (2:0), Kuruc O., Kuruc V., Horák, Trávníček, vlastní, ČK: Dvořáček (D), Jedovnice-Lipůvka 2:7 (2:4), Štrof, Fajfr – Bouda 3, Mitvanský 2, Pernica, Kristýn, ČK: Slouka (D).

OP žáci A
Ostrov-Lipovec nehl., Blansko B-Šošůvka 0:1 (0:0), vlastní, Kotvrdovice-Ráječko 1:7 (0:3), Keprt – Rosendorf 3, Kolář 2, Žůrek, Hlaváček, Rudice-Černá Hora 2:1 (0:0), Kocman, Urbánek – Pejcal, Olomučany-Jedovnice 2:2 (1:2), Motal, Novotný – Galita Jan, Prause, Adamov-Sloup 12:1 (5:1), Krátký 3, Lukáš 2, Vlacha 2, Melich 2, Rytířová, Pospíšil, Hloušek - Čípek.

OP žáci B
Voděrady-V.Opatovice 0:6
(0:2), Dostál 4, Procházka, Kohoutek, Knínice-Vísky 2:1 (1:0), Širůček 2 – Kroiciger, Boskovice B-Benešov 3:3 (2:1), Ščudla 3 – Herda 3 , Lysice-Svitávka 0:1 (0:0), Chloupek, Cetkovice-Lipůvka 1:2 (1:1), Pospíšil – Šanca, Stloukal, Doubravice-Kunštát 4:4 (2:3), Vomela, Dvořák, Šuch, Sáňka – Sojka 2, Marek, Krása.

OP řípravka A
Vavřinec-Adamov 4:2
(3:1), Zmeko 3, Moravec – Vintr 2, Jedovnice-Lipovec 3:6 (1:3), Šebela, Navrátil, Málek – Vágner 3, Sedlák 2, Šíbl, Rudice-Blansko 1:4 (1:2), Magda – Sehnal 2, Maňoušek, Študent

OP přípravka B
Voděrady-Drnovice u Lysic 4:1
(2:1), Dvořák 3, Janoušek – Koudelka, Lipůvka-Kunštát 1:1 (1:1), Bohatec – Boček, Boskovice B-Rájec-Jestřebí 2:0 (1:0), Feruga 2.

OP přípravka C
Letovice-Boskovice B 1:2
(0:1), Fidler – Henek, Vorlický, Svitávka-Knínice nehl., Boskovice A-Velké Opatovice 1:3 (1:1), Dobrozemský – Kubík, Sychra, Kříženecký.